Corstiaan Tiggelman

Mannelijk 1874 - 1965  (91 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Corstiaan Tiggelman is geboren in 1874 in Melissant; is gestorven in 1965 in Amsterdam.

    Corstiaan is getrouwd met Jannetje Betlem in 1897 (Civil) in Amsterdam. Jannetje (dochter van Gerrit Betlem en Helena de Gooijer) is geboren in 1876 in Edam; is gestorven in 1947 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Bastiaantje Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Amsterdam; is gestorven in 1990 in Amsterdam; is begraven in 1990 in Amsterdam.


Generatie: 2

  1. 2.  Bastiaantje Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Corstiaan1) is geboren in 1898 in Amsterdam; is gestorven in 1990 in Amsterdam; is begraven in 1990 in Amsterdam.

    Bastiaantje is getrouwd met Dirk Schaap in 1918 (Civil) in Amsterdam. Dirk (zoon van Derk Schaap en Johanna Helena Juliana Westerdijk) is geboren in 1898 in Amsterdam; is gestorven in 1963 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Corstiaan Schaap  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 4. Johanna Helena Schaap  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 5. Dirk Schaap  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 3.  Corstiaan Schaap Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Bastiaantje2, 1.Corstiaan1)

    Corstiaan is getrouwd met [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 4.  Johanna Helena Schaap Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Bastiaantje2, 1.Corstiaan1)

  3. 5.  Dirk Schaap Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Bastiaantje2, 1.Corstiaan1)

    Dirk is getrouwd met [Gezinsblad] [Familiekaart]