Helena Jacoba Kooij

Vrouwelijk 1914 -


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Helena Jacoba Kooij is geboren in 1914 in Leiden.

    Gezin/Partner: Jan Thomassen. Jan is geboren in 1909 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gert Jan Thomassen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1935 in 's Gravenhage; is gestorven in 2009 in Haarlem; is gecremeerd in 2009 in Driehuis.


Generatie: 2

  1. 2.  Gert Jan Thomassen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Helena1) is geboren in 1935 in 's Gravenhage; is gestorven in 2009 in Haarlem; is gecremeerd in 2009 in Driehuis.

    Gert is getrouwd met Drs. Smea Christina Margaretha Benine Tichelman in 1958 (Civil) in Bloemendaal. Smea (dochter van Gerard Louwrens Tichelman en Sjoukjen Margaretha Elisabeth Albertina Posthuma) is geboren in 1931 in Sigli, Nederlands Indi; is gestorven in 1988 in Heemstede; is gecremeerd in 1988 in Driehuis-Westerveld. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gert is getrouwd met Kaspera Johanna Deering in 1991 (Civil) in Heemstede. Kaspera is geboren in 1947 in Rotterdam; is gestorven in 2009 in Haarlem. [Gezinsblad] [Familiekaart]