Derk Jebbink

Mannelijk (circa 1820) - 1880


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Derk Jebbink is geboren in (circa 1820) in Doetinchem-Ambt; is gestorven in 1880 in Langerak (Doetinchem-Ambt).

    Derk is getrouwd met Janna Tichelman in 1841 (civil) in Hummelo en Keppel. Janna (dochter van Jan Berent Tichelmans en Willemina Wiggerink) is geboren in 1815 in Hummelo; is gedoopt in 1815 in Hummelo; is gestorven in 1864 in Hummelo en Keppel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Herman Jebbink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1842) in Hummelo en Keppel; is gestorven in 1894 in Velp.
    2. 3. Wilhelmina Jebbink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1843); is gestorven in 1844 in Hummelo.
    3. 4. Johannes Jebbink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1844) in Hummelo; is gestorven in 1845 in Hummelo.
    4. 5. Willemina Johanna Jebbink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1845) in Hummelo; is gestorven in 1928 in Doetinchem.
    5. 6. Johanna Jebbink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1847) in Hummelo; is gestorven in 1848 in Hummelo en Keppel.
    6. 7. Johanna Jebbink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1847) in Hummelo en Keppel; en is gestorven.
    7. 8. Karel Jebbink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1849); is gestorven in 1850 in Hummelo.
    8. 9. Karel Jebbink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1851) in Hummelo en Keppel; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Herman Jebbink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Derk1) is geboren in (circa 1842) in Hummelo en Keppel; is gestorven in 1894 in Velp.

    Herman is getrouwd met Hendrikka Derksen in 1871 (civil) in Rheden. Hendrikka (dochter van Hendrik Derksen en Anneke Wanders) is geboren in (circa 1836) in Velp; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Wilhelmina Jebbink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Derk1) is geboren in (circa 1843); is gestorven in 1844 in Hummelo.

  3. 4.  Johannes Jebbink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Derk1) is geboren in (circa 1844) in Hummelo; is gestorven in 1845 in Hummelo.

  4. 5.  Willemina Johanna Jebbink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Derk1) is geboren in (circa 1845) in Hummelo; is gestorven in 1928 in Doetinchem.

    Willemina is getrouwd met Gerrit Jan Sikkink in 1868 (civil) in Hummelo en Keppel. Gerrit (zoon van Jan Hendrik Sikkink en Leijda Sik) is geboren in (circa 1837) in Winterswijk; is gestorven in (voor 1928). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 6.  Johanna Jebbink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Derk1) is geboren in (circa 1847) in Hummelo; is gestorven in 1848 in Hummelo en Keppel.

  6. 7.  Johanna Jebbink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Derk1) is geboren in (circa 1847) in Hummelo en Keppel; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Leendert Hermanus Schenkel in 1892 (civil) in Amsterdam. Leendert (zoon van Adrianus Gerardus Schenkel en Cornelia Verhoek) is geboren in (circa 1856) in 's-Gravenhage; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 8.  Karel Jebbink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Derk1) is geboren in (circa 1849); is gestorven in 1850 in Hummelo.

  8. 9.  Karel Jebbink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Derk1) is geboren in (circa 1851) in Hummelo en Keppel; en is gestorven.

    Karel is getrouwd met Johanna Lenselink in 1877 (civil) in Doetinchem stad. Johanna (dochter van Adam Lenselink en Hendrika Willemina Derksen) is geboren in (circa 1856) in Doetinchem stad; is gestorven in (voor 1882). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Karel is getrouwd met Johanna Harmina Hendriksen in 1882 (civil) in Doetinchem stad. Johanna (dochter van Johan Roelof Hendriksen en Reinira Christina Derksen) is geboren in (circa 1847) in Doetinchem stad; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]