Marinus Ooitink

Mannelijk 1863 -


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Marinus Ooitink is geboren in 1863 in Deventer.

    Gezin/Partner: Aaltje Hamer. Aaltje is geboren in 1861 in Deventer. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Steven Karel Ooitink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1891 in Enschede; is gestorven in 1974 in Hengelo (O).


Generatie: 2

  1. 2.  Steven Karel Ooitink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Marinus1) is geboren in 1891 in Enschede; is gestorven in 1974 in Hengelo (O).

    Steven is getrouwd met Jaantje Tichelman in 1921 (Civil) in Hengelo. Jaantje (dochter van Doris Tichelman en Hendrika Hoeve) is geboren in 1897 in Hengelo; is gestorven in 1992 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Aaltje Hendrika Ooitink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 3.  Aaltje Hendrika Ooitink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Steven2, 1.Marinus1)

    Aaltje is getrouwd met [Gezinsblad] [Familiekaart]