Karel Hendrik Guthsmidt

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Karel Hendrik Guthsmidt en is gestorven.

    Gezin/Partner: Margaretha Wangeman. Margaretha en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Willem Albertus Guthsmidt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1854) in Rotterdam; is gestorven in (voor 1892).


Generatie: 2

  1. 2.  Willem Albertus Guthsmidt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Karel1) is geboren in (circa 1854) in Rotterdam; is gestorven in (voor 1892).

    Willem is getrouwd met Jansje Gesina Tiggeman in 1880 (civil) in Nieuwe Amstel. Jansje (dochter van Pieter Hendrik Tiggeman en Margaretha Sophia Kok) is geboren in (circa 1864) in Amsterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Johanna Gesina Margaretha Guthsmidt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1882) in Amsterdam; is gestorven in 1926 in Arnhem.
    2. 4. Henriëtte Guthsmidt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1885) in Amsterdam; en is gestorven.
    3. 5. Jansje Gesina Guthsmidt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1888) in Amsterdam; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Johanna Gesina Margaretha Guthsmidt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Willem2, 1.Karel1) is geboren in (circa 1882) in Amsterdam; is gestorven in 1926 in Arnhem.

    Gezin/Partner: Gerrit Bosman. Gerrit en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 4.  Henriëtte Guthsmidt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Willem2, 1.Karel1) is geboren in (circa 1885) in Amsterdam; en is gestorven.

    Henriëtte is getrouwd met Frans ter Horst in 1906 (civil) in Amsterdam. Frans (zoon van Andries ter Horst en Janna Catahrina Fabritius) is geboren in (circa 1873) in Amsterdam; is gestorven in (voor 1914). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Henriëtte is getrouwd met Antonius Jacobus Vervaart in 1914 (civil) in Amsterdam. Antonius (zoon van Wilhelmus Vervaart en Gerarda Touw) is geboren in (circa 1889) in Haarlemmermeer; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 5.  Jansje Gesina Guthsmidt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Willem2, 1.Karel1) is geboren in (circa 1888) in Amsterdam; en is gestorven.

    Jansje is getrouwd met Franciscus Soet in 1909 (civil) in Amsterdam. Franciscus (zoon van Jan Andries Soet en Charlotte Margaretha Kiepe) is geboren in (circa 1869) in Amsterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]