Aaltje Gelein

Vrouwelijk (voor 1857) - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Aaltje Gelein is geboren in (voor 1857); en is gestorven.

    Gezin/Partner: Johannes Jacobus van den Berg. Johannes is geboren in (voor 1857); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrika van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1875) in Haarlemmermeer; is gestorven in (voor 1895).


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrika van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aaltje1) is geboren in (circa 1875) in Haarlemmermeer; is gestorven in (voor 1895).

    Hendrika is getrouwd met Hendrik Noorman in 1895 (civil) in Haarlemmermeer. Hendrik (zoon van Flores Noorman en Hilletje Tiggelman) is geboren in 1870 in Dirksland; is gestorven in 1895 in Haarlemmermeer. [Gezinsblad] [Familiekaart]