Hendersken Geerlichs

Vrouwelijk (voor 1701) - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hendersken Geerlichs is geboren in (voor 1701); en is gestorven.

    Gezin/Partner: Jan Barentsz. Scholten (Schulten). Jan is geboren in (voor 1701); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Anna Coppels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1719 in Vorden; en is gestorven; is begraven in 1800 in Vianen.


Generatie: 2

  1. 2.  Anna Coppels Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendersken1) is gedoopt in 1719 in Vorden; en is gestorven; is begraven in 1800 in Vianen.

    Anna is getrouwd met Garrit Tiglerije in 1747 (civil) in Schoonhoven. Garrit (zoon van Bertelt op de Tiggelerie en Hendersken Peters op Leunekerie) is gedoopt in 1713 in Vorden; en is gestorven; is begraven in 1789 in Schoonhoven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Bartel Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1748 in Schoonhoven; en is gestorven; is begraven in 1748 in Schoonhoven.
    2. 4. Hendricus Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1752 in Schoonhoven; en is gestorven.
    3. 5. Johanna Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1753 in Schoonhoven; en is gestorven; is begraven in 1785 in Schoonhoven.


Generatie: 3

  1. 3.  Bartel Tichelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Hendersken1) is gedoopt in 1748 in Schoonhoven; en is gestorven; is begraven in 1748 in Schoonhoven.

  2. 4.  Hendricus Tichelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Hendersken1) is gedoopt in 1752 in Schoonhoven; en is gestorven.

  3. 5.  Johanna Tichelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Hendersken1) is gedoopt in 1753 in Schoonhoven; en is gestorven; is begraven in 1785 in Schoonhoven.

    Johanna is getrouwd met Jacobus van Geelen in 1780 (civil) in Schoonhoven. Jacobus (zoon van Jacobus van Geelen en Maria IJzerman) is gedoopt in 1756 in Schoonhoven; en is gestorven; is begraven in 1795 in Schoonhoven. [Gezinsblad] [Familiekaart]