Willemina Vosselman

Vrouwelijk 1792 - 1867  (75 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Willemina Vosselman is geboren in 1792 in Beekbergen; is gestorven in 1867 in Voorst.

    Willemina is getrouwd met Peter Willem Kelder in 1825 (civil). Peter is geboren in 1783 in Wilp; is gestorven in 1862 in Voorst. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Willem Kelder  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Willem Kelder Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Gerharda Voortman. Gerharda en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Gerrit Willem Kelder  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1859) in Voorst; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Gerrit Willem Kelder Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Willem2, 1.Willemina1) is geboren in (circa 1859) in Voorst; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Hendrika Berendina Kok in 1886 (civil) in Lonneker. Hendrika (dochter van Evert Jan Kok en Hendrika Tonia Tichelman) is geboren in (circa 1863) in Laren; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]