Cornelia Maria van Loon

Vrouwelijk 1893 -


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelia Maria van Loon is geboren in 1893 in Tilburg.

    Cornelia is getrouwd met Nicolaus Korremans in 1915 (Civil). Nicolaus is geboren in 1891 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Theresia Maria Cornelia Korremans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1925 in Tilburg; is gestorven in 2015 in Oisterwijk; is gecremeerd in 2015 in Tilburg.


Generatie: 2

  1. 2.  Theresia Maria Cornelia Korremans Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren in 1925 in Tilburg; is gestorven in 2015 in Oisterwijk; is gecremeerd in 2015 in Tilburg.

    Theresia is getrouwd met Cornelis Johannes Dekkers in 1950 (Civil). Cornelis (zoon van Johannes Arnoldus Dekkers en Antonia Joanna Smulders) is geboren in 1923 in Tilburg; is gestorven in 1989 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]