Johanna Hendriks

Vrouwelijk 1810 - (circa 1859)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna Hendriks is geboren in 1810 in Velp (Ge); is gestorven in (circa 1859).

    Johanna is getrouwd met Johann Heinrich Terbrugge in 1836 (civil) in Rheden (GE). Johann (zoon van Arnold Terbrüggen en Anna Catherina Adolphina Möllmann) is geboren in 1803 in Ringenberg, Duitsland; is gedoopt in 1803 in Ringenberg, Duitsland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Catharina Geertruida Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1836 in Velp (Ge); en is gestorven.
    2. 3. Gerhard Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1838 in Velp (Ge); en is gestorven.
    3. 4. Hermanus Willem Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1839 in Velp (Ge); is gestorven in 1839 in Velp (Ge).
    4. 5. Elisabeth Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1840 in Velp (Ge); en is gestorven.
    5. 6. Wilhelmina Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1841 in Velp (Ge); is gestorven in 1842 in Velp (Ge).
    6. 7. Johanna Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1843 in Velp (Ge); is gestorven in 1843 in Velp (Ge).
    7. 8. Hendrik Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).
    8. 9. Arnolda Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1846 in Velp (Ge); en is gestorven.
    9. 10. Jan Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1848) in Rheden (GE); en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Catharina Geertruida Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1836 in Velp (Ge); en is gestorven.

  2. 3.  Gerhard Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1838 in Velp (Ge); en is gestorven.

    Gezin/Partner: Everdina Antonia Bitter. Everdina en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Johan Hendrik Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1877) in Velp (Rheden) (GE); en is gestorven.

  3. 4.  Hermanus Willem Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1839 in Velp (Ge); is gestorven in 1839 in Velp (Ge).

  4. 5.  Elisabeth Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1840 in Velp (Ge); en is gestorven.

  5. 6.  Wilhelmina Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1841 in Velp (Ge); is gestorven in 1842 in Velp (Ge).

  6. 7.  Johanna Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1843 in Velp (Ge); is gestorven in 1843 in Velp (Ge).

  7. 8.  Hendrik Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).

  8. 9.  Arnolda Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1846 in Velp (Ge); en is gestorven.

  9. 10.  Jan Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in (circa 1848) in Rheden (GE); en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Mina Gerritsen in 1873 (civil) in Arnhem (Ge). Mina is geboren in (circa 1846) in Doorwerth (Ge); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jan is getrouwd met Johanna Arissen in 1878 (civil) in Arnhem (Ge). Johanna is geboren in (circa 1851) in Heteren (Ge); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 12. Hendrik Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1877) in Arnhem (Ge); en is gestorven.
    2. 13. Antonia Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1880) in Arnhem (Ge); en is gestorven.
    3. 14. Gerrit Jan Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1882) in Arnhem (Ge); en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 11.  Johan Hendrik Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerhard2, 1.Johanna1) is geboren in (circa 1877) in Velp (Rheden) (GE); en is gestorven.

    Johan is getrouwd met Jacoba Koldewijn in 1904 (civil) in Rheden (GE). Jacoba is geboren in (circa 1878) in Velp (Ge); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 12.  Hendrik Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Jan2, 1.Johanna1) is geboren in (circa 1877) in Arnhem (Ge); en is gestorven.

    Hendrik is getrouwd met Johanna Harmina Kooijer in 1902 (civil) in Arnhem (Ge). Johanna is geboren in (circa 1877) in Arnhem (Ge); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 13.  Antonia Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Jan2, 1.Johanna1) is geboren in (circa 1880) in Arnhem (Ge); en is gestorven.

    Antonia is getrouwd met Jan Cornelis Franken in 1903 (civil) in Arnhem (Ge). Jan is geboren in (circa 1877) in Arnhem (Ge); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 14.  Gerrit Jan Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Jan2, 1.Johanna1) is geboren in (circa 1882) in Arnhem (Ge); en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Marie Wind in 1905 (civil) in Arnhem (Ge). Marie is geboren in (circa 1886) in Arnhem (Ge); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]