Willemina Hendriks

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Willemina Hendriks

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. John Hutchison  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Newark, NJ, USA.
    2. 3. Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 4. Johanna Hendriks  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1810 in Velp (Ge); is gestorven in 1859.
    4. 5. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    5. 6. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 7. Robrecht Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 8. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  John Hutchison Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1) is geboren in 1898 in Newark, NJ, USA.

    John is getrouwd met Lydia May Teachman in 1920 (Civil) in Upper Darby, Pennsylvania, USA. Lydia (dochter van Abraham Tiggelman en Mary Hutchison) is geboren in 1899 in NJ, USA. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Abba Hutchison  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1921; is gestorven in 2001.
    2. 10. Lydia Ruth Hutchinson  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1925 in Merchantville, NJ, USA; is gestorven in 2011 in Wayne; is begraven in 2011.

  2. 3.  Manut Manatsche Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Johannes Arnoldus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zuid-Schermer (NH).
    2. 12. Jos Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 13. Minatschader De Monasterio  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 14. Dirck Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 15. Gertrudis Onckels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.
    6. 16. Nicolaas Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 17. Ida Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 18. Jan Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  3. 4.  Johanna Hendriks Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1) is geboren in 1810 in Velp (Ge); is gestorven in 1859.

    Johanna is getrouwd met Johann Heinrich Terbrugge in 1836 (Civil) in Rheden (Ge). Johann (zoon van Arnold Terbr en Anna Catherina Adolphina M) is geboren in 1803 in Ringenberg, Duitsland; is gedoopt in 1803 in Ringenberg, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 19. Catharina Geertruida Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1836 in Velp (Ge).
    2. 20. Gerhard Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1838 in Velp (Ge).
    3. 21. Hermanus Willem Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1839 in Velp (Ge); is gestorven in 1839 in Velp (Ge).
    4. 22. Elisabeth Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1840 in Velp (Ge).
    5. 23. Wilhelmina Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1841 in Velp (Ge); is gestorven in 1842 in Velp (Ge).
    6. 24. Johanna Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1843 in Velp (Ge); is gestorven in 1843 in Velp (ge).
    7. 25. Hendrik Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).
    8. 26. Arnolda Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1846 in Velp (Ge).
    9. 27. Jan Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1848 in Rheden (Ge).

  4. 5.  Geertruida Elisabeth Kopje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1) is geboren in 1845 in Amsterdam.

    Geertruida is getrouwd met Heinrich Thomas Schaaf in 1874 (Civil) in Amsterdam. Heinrich (zoon van Wilhelm Schaaf en Catharina Rohde, zoon van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1829 in Cassel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 28. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 29. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 30. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 31. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 32. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 33. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 34. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 35. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  5. 6.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1)

  6. 7.  Robrecht Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1)

  7. 8.  Adriaen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1)


Generatie: 3

  1. 9.  Abba Hutchison Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.John2, 1.Willemina1) is geboren in 1921; is gestorven in 2001.

  2. 10.  Lydia Ruth Hutchinson Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.John2, 1.Willemina1) is geboren in 1925 in Merchantville, NJ, USA; is gestorven in 2011 in Wayne; is begraven in 2011.

    Lydia is getrouwd met in 1951 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 11.  Johannes Arnoldus Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in in Zuid-Schermer (NH).

    Gezin/Partner: Cornelia Gerarda Anna Maria Jozefina Baltus. Cornelia is geboren in in Alkmaar (NH). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 36. Rens Nicolaas Wouter Johannes Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Spierdijk (NH).
    2. 37. Cornelis Johannes Gerardus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Spierdijk (NH).

  4. 12.  Jos Manut Manatsche Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 38. Jacobus Hendrik Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1853 in Amsterdam.
    2. 39. Christiaan Hendricus Robijns  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    3. 40. Claut Manatschaer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 41. N.N. Minatschader  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 42. Hendrik Olthof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1830 in Eibergen; is gestorven in 1870 in Neede.
    6. 43. Sabina Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Amsterdam; is gestorven in 1855 in Amsterdam.
    7. 44. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Amsterdam; is gestorven in 1856 in AMsterdam.
    8. 45. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1856 in Amsterdam; is gestorven in 1857 in Amsterdam.
    9. 46. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1857 in Amsterdam; is gestorven in 1858 in Amsterdam.
    10. 47. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1861 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1918 in Amsterdam.

  5. 13.  Minatschader De Monasterio Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 48. Hermann Peder  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 41. N.N. Minatschader  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 49. Adrianus Wouter Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is begraven op 20 jun 1700 in Weelde (Belgi.
    4. 50. Peterke Pulskens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 51. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.

  6. 14.  Dirck Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Manut2, 1.Willemina1)

    Dirck is getrouwd met Anna Jan van Dooremalen in 1720 (Civil) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 52. Johanna Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 mrt 1721 in Oisterwijk.
    2. 53. Jan Baptist Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 mrt 1722 in Oisterwijk.
    3. 54. Aert Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jun 1723 in Oisterwijk.
    4. 55. Jacob Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 apr 1724 in Oisterwijk.
    5. 56. Maria Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 dec 1725 in Oisterwijk.
    6. 57. Frans Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 jul 1727 in Oisterwijk.

  7. 15.  Gertrudis Onckels Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.

    Gertrudis is getrouwd met Leendert Tigchelman in 1846 (Civil) in Venlo. Leendert (zoon van Abraham Tiggelman en Anna Leenderts van Putten) is geboren in 1813 in Herkingen; is gestorven in 1897 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 58. Maria Anna Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1847 in Venlo; is gestorven in 1937 in Oosterbeek.
    2. 59. Hendrika Wilhelmina Francisca Tigchelmans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1849 in Venlo; is gestorven in 1930 in Maastricht.
    3. 60. Anna Margaretha Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1850 in Venlo.
    4. 61. Anna Maria Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Venlo; is gestorven in 1938 in Den Haag?.
    5. 62. Jan Hendrik Hubert Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Venlo; is gestorven in 1924.
    6. 63. Mechtildis Gertrudis Hebertina Tigelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1858 in Venlo; is gestorven in 1936 in Utrecht.
    7. 64. Andries Carel Hubert Tighelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1860 in Venlo; is gestorven in 1924 in Maastricht.

  8. 16.  Nicolaas Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Manut2, 1.Willemina1)

    Nicolaas is getrouwd met Jennemarie Joost Bartel de Bruijn in 1719 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 65. Jan Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 05 dec 1720 in Oisterwijk.
    2. 66. Jacoba Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 jul 1722 in Oisterwijk.
    3. 67. Judocus Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 okt 1724 in Udenhout.

  9. 17.  Ida Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Manut2, 1.Willemina1)

    Ida is getrouwd met Cornelis van de Brekel in 1704 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 68. Laurentius Cornelis van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 feb 1705 in Oisterwijk (?).
    2. 69. Antonie van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 sep 1708; is begraven op 04 mei 1762.

  10. 18.  Jan Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Manut2, 1.Willemina1)

    Jan is getrouwd met Josijna Antonis Joost van Iersel in 1711 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  11. 19.  Catharina Geertruida Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1836 in Velp (Ge).

  12. 20.  Gerhard Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1838 in Velp (Ge).

    Gezin/Partner: Everdina Antonia Bitter. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 70. Johan Hendrik Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Velp (Rheden) (Ge).

  13. 21.  Hermanus Willem Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1839 in Velp (Ge); is gestorven in 1839 in Velp (Ge).

  14. 22.  Elisabeth Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1840 in Velp (Ge).

  15. 23.  Wilhelmina Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1841 in Velp (Ge); is gestorven in 1842 in Velp (Ge).

  16. 24.  Johanna Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1843 in Velp (Ge); is gestorven in 1843 in Velp (ge).

  17. 25.  Hendrik Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).

  18. 26.  Arnolda Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1846 in Velp (Ge).

  19. 27.  Jan Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1848 in Rheden (Ge).

    Jan is getrouwd met Mina Gerritsen in 1873 (Civil) in Arnhem (Ge). Mina is geboren in 1846 in Doorwerth (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jan is getrouwd met Johanna Arissen in 1878 (Civil) in Arnhem (Ge). Johanna is geboren in 1851 in Heteren (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 71. Hendrik Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Arnhem (Ge).
    2. 72. Antonia Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1880 in Arnhem (Ge).
    3. 73. Gerrit Jan Terbruggen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1882 in Arnhem (Ge).

  20. 28.  Johannes Franciscus Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.

    Johannes is getrouwd met Johanna Brenders in 1854 (Civil) in Tilburg. Johanna (dochter van Cornelis Brenders en Huiberdina van Boxtel) is geboren in 1825 in Goirle (NB). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 74. Wilhelmina Apollonia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Tilburg; is gestorven in 1890 in Tilburg.

  21. 29.  Heinrich Thomas Schaaf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1829 in Cassel.

    Heinrich is getrouwd met Geertruida Elisabeth Kopje in 1874 (Civil) in Amsterdam. Geertruida (dochter van Willem Dekkers, dochter van Jan Emmen, dochter van Willemina Hendriks, dochter van Gijsbert Jansen, dochter van Kopje, dochter van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1845 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 75. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 76. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 77. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 78. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 79. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 80. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 81. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 82. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  22. 30.  Geertruida Elisabeth Kopje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1845 in Amsterdam.

    Geertruida is getrouwd met Heinrich Thomas Schaaf in 1874 (Civil) in Amsterdam. Heinrich (zoon van Wilhelm Schaaf en Catharina Rohde, zoon van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1829 in Cassel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 75. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 76. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 77. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 78. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 79. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 80. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 81. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 82. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  23. 31.  Antonia Maria Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1815 in Tilburg.

  24. 32.  Jan Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1818 in Tilburg.

  25. 33.  Cornelis Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1819 in Tilburg.

  26. 34.  Bartholomeus Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1822 in Tilburg.

  27. 35.  Cornelia Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1829 in Tilburg.


Generatie: 4

  1. 36.  Rens Nicolaas Wouter Johannes Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Johannes3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in in Spierdijk (NH).

  2. 37.  Cornelis Johannes Gerardus Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Johannes3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in in Spierdijk (NH).

  3. 38.  Jacobus Hendrik Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1853 in Amsterdam.

    Jacobus is getrouwd met Johanna Wilhelmina Boumeester in 1881 (Civil) in Amsterdam. Johanna (dochter van Frederik Johannes Boumeester en Elisabeth van den Belt) is geboren in 1858. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 83. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Amsterdam; is gestorven in 1912 in Kampen.
    2. 84. Johan Frederik Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Amsterdam.

  4. 39.  Christiaan Hendricus Robijns Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1896 in Amsterdam.

    Christiaan is getrouwd met Elisabeth Wilhelmina Christina Rohde in 1919 (Civil) in Amsterdam. Elisabeth (dochter van Gerardus Johan Leonard Rohde en Hermina Frederika Maria Morren) is geboren in 1893 in Nieuwer-Amstel. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 40.  Claut Manatschaer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 85. Ser Niclaw Don Barbla  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1504.
    2. 86. Willemijn van Grinsven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1773 in St. Michielsgestel; is gestorven in 1848 in Schijndel.
    3. 87. Hendrika Enderink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1772.
    4. 88. Cornelis Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1834 in Princenhage.
    5. 89. Everdina Janssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  6. 41.  N.N. Minatschader Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 90. N.N. Minatschader  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 91. Willem Santbergen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 92. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.
    4. 93. Lysbeth Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 94. Catharina van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 dec 1788 in Dussen; is gestorven op 14 aug 1846 in Roosendaal.

  7. 42.  Hendrik Olthof Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1830 in Eibergen; is gestorven in 1870 in Neede.

    Hendrik is getrouwd met Alberdina Tichelman in 1861 (Civil) in Neede. Alberdina (dochter van Hendrik Jan Tichelman en Anna Stikkers) is geboren in 1837 in Neede; is gestorven in 1863 in Neede. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Hendrik is getrouwd met Egberdina Willemsen in 1863 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 43.  Sabina Wilhelmina Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1854 in Amsterdam; is gestorven in 1855 in Amsterdam.

  9. 44.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1855 in Amsterdam; is gestorven in 1856 in AMsterdam.

  10. 45.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1856 in Amsterdam; is gestorven in 1857 in Amsterdam.

  11. 46.  Johanna Henriette Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1857 in Amsterdam; is gestorven in 1858 in Amsterdam.

  12. 47.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1861 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1918 in Amsterdam.

    Johan is getrouwd met Maria Wilhemina Johanna Huisman in 1896 (Civil) in Nieuwer-Amstel. Maria (dochter van Albert Huisman en Maria Elizabeth Huijsman) is geboren in 1872 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1955. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 95. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    2. 96. Albert Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Amsterdam.
    3. 97. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1900 in Amsterdam; is gestorven in 1984 in Enkhuizen.
    4. 98. Petronella Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1903 in Weesp; is gestorven in 1992 in Limmen.
    5. 99. Willem Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Weesp.
    6. 100. Elisabeth Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in Mulheim aan de Ruhr, Duitsland.
    7. 101. Gerarda Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Amsterdam.
    8. 102. Maartje Christina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1915 in Amsterdam.

  13. 48.  Hermann Peder Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Domina N.N.. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 103. Maini Manatschal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  14. 49.  Adrianus Wouter Schoot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is begraven op 20 jun 1700 in Weelde (Belgi.

    Adrianus is getrouwd met Joanna Adriaensen in 1679 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 104. Margareta Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 dec 1675 in Weelde.

    Gezin/Partner: Elisabeth Jan Antonisse. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 105. Joanna Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jan 1679 in Weelde, Belgi.
    2. 106. Anna Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 21 nov 1681 in Weelde (Belgi.
    3. 107. Christianus Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 dec 1684 in Weelde (Belgi.
    4. 108. Petronilla Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 okt 1687 in Weelde (Belgi.
    5. 109. Elisabeth Adriani Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 aug 1690 in Weelde, Belgi; is begraven op 16 jan 1768 in Weelde (Belgi.

  15. 50.  Peterke Pulskens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Peterke is getrouwd met Huijbert de Beer (sBeren) (Donders) in 1614 (Civil) in Tilburg. Huijbert (zoon van Antonis Cornelius Henrick de Beer (sBeren) en Geertruyd Beykens) is gestorven circa 1625. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 110. Cornelius Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 aug 1616 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.
    2. 111. Anna Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 02 aug 1620 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.
    3. 112. Petrus Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 okt 1623 in Tilburg; is begraven op 04 feb 1671 in Tilburg.

  16. 51.  DeNijs van Schie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gestorven na 1549.

    Gezin/Partner: Willemke de Beer (sBeren). Willemke (dochter van Henrick de Beer (sBeren) en Heijlwich Deckers) is gestorven na 1549. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  17. 52.  Johanna Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 08 mrt 1721 in Oisterwijk.

  18. 53.  Jan Baptist Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 08 mrt 1722 in Oisterwijk.

  19. 54.  Aert Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 19 jun 1723 in Oisterwijk.

    Aert is getrouwd met Josijn Jan van Aalst in 1751 (Reli) in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  20. 55.  Jacob Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 28 apr 1724 in Oisterwijk.

    Jacob is getrouwd met Petronella Aert van Helvoirt in 1764 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  21. 56.  Maria Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 09 dec 1725 in Oisterwijk.

  22. 57.  Frans Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 04 jul 1727 in Oisterwijk.

    Frans is getrouwd met Maria Anna Antonisse in 1759 (Reli) in Oisterwijk. Maria (dochter van Frederick Antonisse en Maria Magdalena Vermeer) is gedoopt op 25 mrt 1738 in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 113. Frederic Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 jan 1761 in Oisterwijk; is gestorven op 26 jun 1847 in Moergestel.
    2. 114. Jacob Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 115. Jacoba Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 116. Jan Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 117. Magdalena Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  23. 58.  Maria Anna Hubertina Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1847 in Venlo; is gestorven in 1937 in Oosterbeek.

    Maria is getrouwd met Cornelis Everardus Baljon in 1876 (Civil) in Rotterdam. Cornelis (zoon van Barent Baljon en Hendrica Elisabeth Pasman) is geboren in 1849 in Rotterdam; is gestorven in 1878 in Teteringen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 118. Ds. Barent Baljon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Rotterdam; is gestorven in 1938 in Renkum.

  24. 59.  Hendrika Wilhelmina Francisca Tigchelmans Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1849 in Venlo; is gestorven in 1930 in Maastricht.

    Hendrika is getrouwd met Nicolaas Maria Hubertus Pollen in 1870 (Civil) in Venlo. Nicolaas (zoon van Willem Hendrik Pollen en Catharina Jockin (Jocken)) is geboren in 1845 in Venlo; is gestorven in 1930. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 119. Wilhelmina Gertruda Maria Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1870 in Venlo; is gestorven in 1957 in Venlo.
    2. 120. Catharina Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1872 in Venlo; is gestorven in 1872 in Venlo.
    3. 121. Maria Henrietta Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1873 in Venlo.
    4. 122. Anna Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1875 in Venlo; is gestorven in 1875 in Venlo.
    5. 123. Anna Maria Wilhelmina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1876 in Venlo; is gestorven in 1952 in Maastricht.
    6. 124. Henricus Emilius Hubertus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879; is gestorven in 1882 in Venlo.
    7. 125. Catharina Josephina Maria Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1881 in Venlo; is gestorven in 1901 in Utrecht.
    8. 126. Nicolas Marie Henricus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Venlo; is gestorven in 1883 in Venlo.
    9. 127. Emile Jean Hubert Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Venlo.
    10. 128. Louis Maria Hubert Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1890 in Venlo.
    11. 129. Charles Marie Hubert Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1892 in Venlo; is gestorven in 1911 in Rotterdam.

  25. 60.  Anna Margaretha Hubertina Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1850 in Venlo.

    Anna is getrouwd met Wilhelmus Antonius Johannes Rouwendaal in 1876 (Civil) in Venlo. Wilhelmus (zoon van Antonius Rouwendaal en Wilhelmina de Nier) is geboren in 1845 in Deventer; is gestorven in 1894 in 's Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 130. Anna Margretha Wilhelmina Rouwendaal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Amsterdam; is gestorven in 1955 in 's-Gravenhage.
    2. 131. Wilhelmus Antonius Rouwendaal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879; is gestorven in 1879 in Haarlem.
    3. 132. Antonius Bartholomeus Rouwendaal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1882 in 's-Gravenhage.
    4. 133. Jozef Rouwendaal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1888 in Leiden.

  26. 61.  Anna Maria Hubertina Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1852 in Venlo; is gestorven in 1938 in Den Haag?.

    Anna is getrouwd met Wilhelmus Johannes Hubertus Pollen in 1877 (Civil) in Venlo. Wilhelmus (zoon van Willem Hendrik Pollen en Catharina Jockin (Jocken)) is geboren in 1847 in Venlo; is gestorven in 1916 in Arnhem. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 134. Gertruda Hubertina Wilhelmina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1878 in Oss.
    2. 135. Emma Catharina Maria Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879 in Oss; is gestorven in 1879 in Oss.
    3. 136. Wilhelmus Joannes Hubertus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1880 in Oss.
    4. 137. Paulina Catharina Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1881 in Oss; is gestorven in 1919 in Venray.
    5. 138. Eduard Leonardus Hubertus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1882 in Oss.
    6. 139. Catharina Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Oss; is gestorven in 1942 in Kloosterburen.
    7. 140. Jozef Karel Hubertus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1885 in Oss; is gestorven in 1958 in Assen.
    8. 141. Eugenius Hubertus Marcus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1886 in Oss; is gestorven in 1965 in 's-Gravenhage.
    9. 142. Hubertina Maria Emila Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1888 in Oss; is gestorven in 1891 in Nijmegen.
    10. 143. Constance Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1891 in Nijmegen.
    11. 144. Hubertina Maria Wilhelmina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Nijmegen.
    12. 145. Louisa Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Nijmegen.

  27. 62.  Jan Hendrik Hubert Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1854 in Venlo; is gestorven in 1924.

    Jan is getrouwd met Anna Catharina Derkinderen in 1880 (Civil) in Venlo. Anna (dochter van Vincent Derkinderen en Maria van Beesel) is geboren in 1856 in Venlo; is gestorven in 1924 in 's-Gravenhage; is begraven in 1924 in 's-Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 146. Vincentius Leonardus Johannes Franciscus Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1880 in Venlo; is gestorven in 1925 in Boisheim, Duitsland.
    2. 147. Wilhelmina Mathilda Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in 's Gravenhage; is gestorven in 1951 in 's-Gravenhage; is begraven in 1951 in 's-Gravenhage.
    3. 148. Henrik Wilhelm Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1886 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1964 in 's-Gravenhage; is begraven in 1964.
    4. 149. Anne Maria Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1888 in 's Gravenhage.
    5. 150. Hubertina Geertruida Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1890 in 's Gravenhage; is gestorven in 1938 in Arnhem.
    6. 151. Marie Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 152. N.N. Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  28. 63.  Mechtildis Gertrudis Hebertina Tigelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1858 in Venlo; is gestorven in 1936 in Utrecht.

    Mechtildis is getrouwd met Hubert Joseph Hermans in 1894 (Civil) in Venlo. Hubert (zoon van Nicolaas Hubert Joseph Hermans en Maria Cornelia Ritzen) is geboren in 1864 in Nuth (L); is gestorven in 1952 in Valkenburg-Houthem; is begraven in 1952 in Houthem. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 153. Gertrudis Maria Cornelia Hermans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Vlissingen.

  29. 64.  Andries Carel Hubert Tighelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1860 in Venlo; is gestorven in 1924 in Maastricht.

  30. 65.  Jan Nicolaas van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 05 dec 1720 in Oisterwijk.

  31. 66.  Jacoba Nicolaas van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 03 jul 1722 in Oisterwijk.

    Gezin/Partner: Laurentius Nicolaas Colen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 154. Jacob Laurens Colen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 26 okt 1761 in Udenhout.
    2. 155. Adriana Laurens Colen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 mrt 1763 in Udenhout.
    3. 156. Jan Laurens Colen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 okt 1764 in Udenhout.

  32. 67.  Judocus Nicolaas van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 11 okt 1724 in Udenhout.

    Judocus is getrouwd met Francisca Andries Woestenberg in 1762 (Reli) in Udenhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 157. Joanna Maria Joost van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 07 dec 1762 in Udenhout.
    2. 158. Andreas Joost van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 dec 1763 in Udenhout.
    3. 159. Cornelia Joost van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 jun 1765 in Udenhout; is gestorven op 27 jun 1825 in Udenhout.
    4. 160. Nicolaas Joost van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 nov 1767 in Udenhout.

    Judocus is getrouwd met Jenneken Jan Sijkens in 1772 (Reli) in Udenhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  33. 68.  Laurentius Cornelis van de Brekel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (17.Ida3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 28 feb 1705 in Oisterwijk (?).

  34. 69.  Antonie van de Brekel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (17.Ida3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 04 sep 1708; is begraven op 04 mei 1762.

    Antonie is getrouwd met Maria Peter van Rijssel in 1736 (Reli). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 161. Lucia van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 mrt 1744; is gestorven op 31 okt 1815.
    2. 162. Maria Catharina van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  35. 70.  Johan Hendrik Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Gerhard3, 4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1877 in Velp (Rheden) (Ge).

    Johan is getrouwd met Jacoba Koldewijn in 1904 (Civil) in Rheden (Ge). Jacoba is geboren in 1878 in Velp (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  36. 71.  Hendrik Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Jan3, 4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1877 in Arnhem (Ge).

    Hendrik is getrouwd met Johanna Harmina Kooijer in 1902 (Civil) in Arnhem (Ge). Johanna is geboren in 1877 in ARnhem (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  37. 72.  Antonia Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Jan3, 4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1880 in Arnhem (Ge).

    Antonia is getrouwd met Jan Cornelis Franken in 1903 (Civil) in Arnhem (Ge). Jan is geboren in 1877 in ARnhem (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  38. 73.  Gerrit Jan Terbruggen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Jan3, 4.Johanna2, 1.Willemina1) is geboren in 1882 in Arnhem (Ge).

    Gerrit is getrouwd met Marie Wind in 1905 (Civil) in Arnhem (Ge). Marie is geboren in 1886 in Arnhem (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  39. 74.  Wilhelmina Apollonia Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1855 in Tilburg; is gestorven in 1890 in Tilburg.

    Wilhelmina is getrouwd met Hendrikus de Veer in 1878 (Civil) in Tilburg. Hendrikus (zoon van Wilhelmus de Veer en Adriana de Kort) is geboren in 1855 in Moergestel (NB). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 163. Wilhelmus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Tilburg; is gestorven in 1958 in Tilburg; is begraven in 1958 in Udenhout.
    2. 164. Johanna Francisca Huberta de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Velp (Ge); is begraven in 1955 in Velp (Ge).
    3. 165. Adrianus Franciscus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1881 in Tilburg; is gestorven in 1971 in Helmond.
    4. 166. Cornelia Josephina de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Tilburg; is gestorven in 1942 in Tilburg.
    5. 167. Franciscus Theodorus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1887 in Tilburg; is gestorven in 1984 in Tilburg.

  40. 75.  Johannes Franciscus Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.

    Johannes is getrouwd met Johanna Brenders in 1854 (Civil) in Tilburg. Johanna (dochter van Cornelis Brenders en Huiberdina van Boxtel) is geboren in 1825 in Goirle (NB). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 168. Wilhelmina Apollonia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Tilburg; is gestorven in 1890 in Tilburg.

  41. 76.  Heinrich Thomas Schaaf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1829 in Cassel.

    Heinrich is getrouwd met Geertruida Elisabeth Kopje in 1874 (Civil) in Amsterdam. Geertruida (dochter van Willem Dekkers, dochter van Jan Emmen, dochter van Willemina Hendriks, dochter van Gijsbert Jansen, dochter van Kopje, dochter van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1845 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 169. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 170. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 171. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 172. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 173. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 174. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 175. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 176. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  42. 77.  Geertruida Elisabeth Kopje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1845 in Amsterdam.

    Geertruida is getrouwd met Heinrich Thomas Schaaf in 1874 (Civil) in Amsterdam. Heinrich (zoon van Wilhelm Schaaf en Catharina Rohde, zoon van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1829 in Cassel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 169. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 170. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 171. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 172. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 173. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 174. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 175. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 176. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  43. 78.  Antonia Maria Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1815 in Tilburg.

  44. 79.  Jan Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1818 in Tilburg.

  45. 80.  Cornelis Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1819 in Tilburg.

  46. 81.  Bartholomeus Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1822 in Tilburg.

  47. 82.  Cornelia Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1829 in Tilburg.


Generatie: 5

  1. 83.  Johanna Henriette Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Jacobus4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1883 in Amsterdam; is gestorven in 1912 in Kampen.

    Johanna is getrouwd met Frederik Johannes Antonius Bosch in 1900 (Civil) in Kampen. Frederik (zoon van Johannes Laurentius Bosch en Johanna Theodora Boumeester) is geboren in 1871 in Kampen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 177. Maria Johanna Bosch  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1908 in Kampen.

  2. 84.  Johan Frederik Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Jacobus4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1884 in Amsterdam.

    Johan is getrouwd met Maria Vahl in 1906 (Civil) in Kampen. Maria (dochter van Theodorus Gerhardus Vahl en Hendrika van der Grift) is geboren in 1886 in Kampen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 178. Johanna Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1906; is gestorven in 1906 in Kampen.

  3. 85.  Ser Niclaw Don Barbla Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gestorven vóór 1504.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 179. Jon Manatschal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 180. Joannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1801 in Breda; is gestorven in 1858 in Breda.
    3. 181. Leendert Harreman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in IJsselmonde; is gestorven in 1984 in Rotterdam IJsselmonde.
    4. 182. Eva J. Judson  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1880 in Covert, van Buren; is gestorven in 1920 in Grand Rapids, Kent, MI, USA.
    5. 183. Jenneken Janssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 04 feb 1753 in Steenderen.

  4. 86.  Willemijn van Grinsven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1773 in St. Michielsgestel; is gestorven in 1848 in Schijndel.

    Gezin/Partner: Johannes van Hommelen. Johannes (zoon van Adriaan de Hommel en Digna van de Leest) is geboren in 1771 in Dungen; is gedoopt in 1771 in Dungen; is gestorven in 1827 in Schijndel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 184. Adrianus van Hommelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1811 in Dungen; is gestorven in 1861 in Vught.
    2. 185. Diena de Hommel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1814 in Schijndel; is gestorven in 1815 in Schijndel.
    3. 186. Hendrikus de Hommel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1816 in Schijndel.

  5. 87.  Hendrika Enderink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1772.

    Hendrika is getrouwd met Gerrit Jan Tichelman in 1790 (Civil) in Lochem. Gerrit (zoon van Barteld (Barent) Tijchelman en Driesken Deurnink) is gedoopt op 20 dec 1767 in Vorden; is gestorven op 26 jul 1795 in Lochem. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 187. Garrit Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1791 in Lochem; is gedoopt in 1791 in Lochem; is gestorven in 1872 in Laren.
    2. 188. Berend Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1795 in Lochem; is gedoopt in 1795 in Lochem.

    Hendrika is getrouwd met Hendrikus Kolkman in 1805 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 88.  Cornelis Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1834 in Princenhage.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 189. Suzanne Peelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1977 in Wageningen (Ge); is gestorven in 1980 in Wageningen (Ge); is begraven in 1980 in Arnhem.
    2. 190. Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 191. Jacobus Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1871 in Breda.
    4. 192. Heyn Jansz. Oemen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1395 in 's Gravenmoer ?; is gestorven in 1484 in Oosterhout.
    5. 193. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 194. Thomas (Maes) Oemen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1397.
    7. 195. Robrecht Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 196. Lysbeth Oemendogter  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1399.
    9. 197. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 198. Cornelis Jan Oemenzoon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1401.

  7. 89.  Everdina Janssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Everdina is getrouwd met Frederik Wicherink in 1768 (Civil) in Hummelo. Frederik (zoon van Roelof Wicherink en Arentje Verweij) is gedoopt op 30 jan 1735 in Hummelo; is gestorven op 29 nov 1816 in Hummelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 199. Willemina Wiggerink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1778 in Hummelo; is gedoopt in 1778 in Hummelo; is gestorven in 1845 in Hummelo.

  8. 90.  N.N. Minatschader Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 200. Jacobus Hendrik Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1853 in Amsterdam.
    2. 201. Herr (Dominus) Manazadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 202. Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1460.
    4. 203. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.
    5. 204. Maria Roti (Rotti) (Rothi)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 09 jan 1732 in Tilburg.
    6. 205. Sabina Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Amsterdam; is gestorven in 1855 in Amsterdam.
    7. 206. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Amsterdam; is gestorven in 1856 in AMsterdam.
    8. 207. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1856 in Amsterdam; is gestorven in 1857 in Amsterdam.
    9. 208. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1857 in Amsterdam; is gestorven in 1858 in Amsterdam.
    10. 209. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1861 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1918 in Amsterdam.

  9. 91.  Willem Santbergen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Willem is getrouwd met qentien Bosman in 1834 (Civil) in Vollenhove, Ambt. qentien (dochter van Hendrikus Bosman en Grietje Visscher) is geboren in 1813 in Vollenhove, Ambt; is gestorven in 1878 in Barsbeek (Vollenhove,Ambt). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  10. 92.  DeNijs van Schie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gestorven na 1549.

    Gezin/Partner: Willemke de Beer (sBeren). Willemke (dochter van Henrick de Beer (sBeren) en Heijlwich Deckers) is gestorven na 1549. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  11. 93.  Lysbeth Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Jan Lips. Jan (zoon van Willem Zebregs en Johanna Maria van Wijk, zoon van Jan Grauwen, zoon van Aart Herman Noyens, zoon van Kopje, zoon van Frerick Leussinck, zoon van Jan Lips) is geboren in in Bavel; is gestorven in 1536. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 210. Anthonius Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1493; is gestorven in 1567.
    2. 211. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 212. Maria Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 213. Rombout Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 214. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 215. Cornelis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  12. 94.  Catharina van der Pluijm Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 09 dec 1788 in Dussen; is gestorven op 14 aug 1846 in Roosendaal.

    Catharina is getrouwd met Leonardus van der Pluijm in 1809 (Civil) in Dussen. Leonardus is gedoopt op 28 aug 1782 in Dussen; is gestorven op 03 jun 1842 in Roosendaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 216. Richardus van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1824 in Breda; is gestorven in 1889 in Rotterdam.

  13. 95.  Johanna Henriette Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1896 in Amsterdam.

    Johanna is getrouwd met Wilhelmus Noah in 1915 (Civil) in Amsterdam, en is gescheiden van in 1948. Wilhelmus (zoon van Adolf Noah en Maria Adriana Pistoor) is geboren in 1893 in Nieuwer-Amstel. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  14. 96.  Albert Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1898 in Amsterdam.

    Albert is getrouwd met Pieternella Maria van Daatselaar in 1922 (Civil) in Amsterdam. Pieternella (dochter van Cornelis Johan van Daatselaar en Eeftje Foekema) is geboren in 1900 in Bussum. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  15. 97.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1900 in Amsterdam; is gestorven in 1984 in Enkhuizen.

    Johan is getrouwd met Petronella Christina Althoff in 1921 (Civil) in Amsterdam, en is gescheiden van in 1937 in Amsterdam. Petronella (dochter van Frederik Wilhelm Althoff en Petronella Christina van der Markt) is geboren in 1901 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 217. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 218. Petronella Christina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1925 in Amsterdam; is gestorven in 2013 in Alkmaar.

    Johan is getrouwd met Tetje Johanna Knol in 1941 (Civil) in Amsterdam. Tetje (dochter van Rijn Knol en Maria Anna Petronella van Erp) is geboren in 1916 in Sloten NH; is gestorven in 1988 in Enkhuizen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  16. 98.  Petronella Wilhelmina Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1903 in Weesp; is gestorven in 1992 in Limmen.

    Petronella is getrouwd met Nicolaas van Tiel in 1920 (Civil) in Amsterdam. Nicolaas (zoon van Johannes Nicolaas van Tiel en Maria Hogeveen) is geboren in 1903 in Amsterdam; is gestorven in 1984 in Limmen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  17. 99.  Willem Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1905 in Weesp.

    Willem is getrouwd met Berendina Sophia Kennedij in 1927 (Civil) in Amsterdam. Berendina (dochter van Johannes Petrus Kennedij en Jannetje Slinger) is geboren in 1908 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  18. 100.  Elisabeth Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1910 in Mulheim aan de Ruhr, Duitsland.

    Elisabeth is getrouwd met Cornelis Adrianus Silvus in 1930 (Civil) in Amsterdam. Cornelis (zoon van Cornelis Silvus en Anna Barbara de Hertogh) is geboren in 1903 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  19. 101.  Gerarda Wilhelmina Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1912 in Amsterdam.

    Gerarda is getrouwd met Andries Schoolstra in 1931 (Civil) in Amsterdam, en is gescheiden van in 1933. Andries (zoon van Lukas Schoolstra en Tjerkjen van der Hoop) is geboren in 1908 in Franeker. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  20. 102.  Maartje Christina Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1915 in Amsterdam.

  21. 103.  Maini Manatschal Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (48.Hermann4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Domina (Anneta ?) N.N.. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 219. Pedrut Manatschal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1674; is gestorven in 1718.

  22. 104.  Margareta Schoot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 24 dec 1675 in Weelde.

  23. 105.  Joanna Schoot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 19 jan 1679 in Weelde, Belgi.

  24. 106.  Anna Schoot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 21 nov 1681 in Weelde (Belgi.

  25. 107.  Christianus Schoot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 25 dec 1684 in Weelde (Belgi.

  26. 108.  Petronilla Schoot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 31 okt 1687 in Weelde (Belgi.

  27. 109.  Elisabeth Adriani Schoot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 27 aug 1690 in Weelde, Belgi; is begraven op 16 jan 1768 in Weelde (Belgi.

    Elisabeth is getrouwd met Joannes Petri Schroevers in 1712 (Reli) in Weelde (Belgi. Joannes (zoon van Herman Heinrich Franz Rohde en Catharine Crabbe, zoon van Carolus De Monasterio, zoon van Peter Mutsaerts, zoon van Gerrit op Pelskam, zoon van Klara Elisabeth Rohde, zoon van Petrus Schroevers) is geboren in in Merxplas, Belgi; is begraven op 12 apr 1725 in Weelde (Belgi. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 220. Angela Schroevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 01 dec 1712 in Weelde (Belgi.
    2. 221. Adrianus Schroevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 02 jul 1715 in Weelde (Belgi.
    3. 222. Petrus Schroevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 mei 1718 in Weelde (Belgi.
    4. 223. Michael Schroevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 sep 1720 in Weelde (Belgi.
    5. 224. Josephus Schroevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 mei 1723 in Weelde (Belgi; is begraven op 18 mei 1723 in Weelde (Belgi.
    6. 225. Angela (Angelina) (Engeltje) Schroevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 06 nov 1724 in Weelde, Belgi.

  28. 110.  Cornelius Donders (Beren) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (50.Peterke4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 29 aug 1616 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.

  29. 111.  Anna Donders (Beren) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (50.Peterke4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 02 aug 1620 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.

  30. 112.  Petrus Donders (Beren) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (50.Peterke4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 29 okt 1623 in Tilburg; is begraven op 04 feb 1671 in Tilburg.

    Petrus is getrouwd met Mechteld Emmen in 1674 (Civil). Mechteld (dochter van Jannes de Jonge en Femmigje de Jong, dochter van Jan Beens, dochter van Peter brekelmans, dochter van Wouter Aen den Couwenbergh, dochter van Adriaan Aart Gevert van Doirn, dochter van Jan Emmen) is begraven op 01 mei 1693 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 226. Adriana Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 aug 1660 in Tilburg.
    2. 227. Hubertus Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 sep 1661 in Tilburg; is gestorven vóór 1714.

  31. 113.  Frederic Frans van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 08 jan 1761 in Oisterwijk; is gestorven op 26 jun 1847 in Moergestel.

    Frederic is getrouwd met Wilhelmina Quirinus van den Dungen in 1788 (Reli) in Vught. Wilhelmina (dochter van Quirinus van den Dungen en Hendrica Kivits) is gedoopt op 27 jan 1767 in Vught; is gestorven op 03 jul 1834 in Moergestel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 228. Quirinus Frederick van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 01 apr 1789 in Oisterwijk; is gestorven op 27 mrt 1849 in Schijndel.
    2. 229. Jan Frederick van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 dec 1790 in Oisterwijk; is gestorven op 25 feb 1844 in Oisterwijk.
    3. 230. Maria Anna Frederick van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 12 mrt 1793 in Oisterwijk.
    4. 231. Frans Frederick van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 jul 1795 in Oisterwijk.
    5. 232. Frans Frederick van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 mrt 1797 in Oisterwijk; is gestorven op 01 feb 1884 in Tilburg.
    6. 233. Henrica Frederick van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  32. 114.  Jacob Frans van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  33. 115.  Jacoba Frans van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  34. 116.  Jan Frans van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  35. 117.  Magdalena Frans van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  36. 118.  Ds. Barent Baljon Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (58.Maria4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1877 in Rotterdam; is gestorven in 1938 in Renkum.

    Barent is getrouwd met Maatje Dijksen in 1912 (Civil) in Haalemmerliede. Maatje (dochter van Jacob Cornelis Dijksen en Elizabeth Okker) is geboren in 1877 in Haarlemmerliede en Spaarnwoude; is gestorven in 1938. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 234. C.E. Baljon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  37. 119.  Wilhelmina Gertruda Maria Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1870 in Venlo; is gestorven in 1957 in Venlo.

  38. 120.  Catharina Maria Hubertina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1872 in Venlo; is gestorven in 1872 in Venlo.

  39. 121.  Maria Henrietta Hubertina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1873 in Venlo.

    Maria is getrouwd met Cornelis Bentsnijder in 1907 (Civil). Cornelis (zoon van Jan Frederik Bentsnijder en Cijtje van Stralen) is geboren in 1859 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  40. 122.  Anna Maria Hubertina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1875 in Venlo; is gestorven in 1875 in Venlo.

  41. 123.  Anna Maria Wilhelmina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1876 in Venlo; is gestorven in 1952 in Maastricht.

    Gezin/Partner: Fredric Antonius Hubertus Henricus Harmes. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  42. 124.  Henricus Emilius Hubertus Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1879; is gestorven in 1882 in Venlo.

  43. 125.  Catharina Josephina Maria Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1881 in Venlo; is gestorven in 1901 in Utrecht.

  44. 126.  Nicolas Marie Henricus Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1883 in Venlo; is gestorven in 1883 in Venlo.

  45. 127.  Emile Jean Hubert Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1884 in Venlo.

    Emile is getrouwd met Maria Cornelia van den Assem in 1917 (Civil) in Zwolle. Maria (dochter van Quirinus van den Assem en Wilhelmina Johanna Vilsterman) is geboren in 1895 in Zwolle; is gestorven in 1940 in Etten-Leur. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  46. 128.  Louis Maria Hubert Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1890 in Venlo.

    Louis is getrouwd met Josephina Maria Hubertina Seetsen in 1929 (Civil) in Venlo. Josephina (dochter van Peter Seetsen en Antoinetta gertrudis Hubertina Janssen) is geboren in 1898 in Venlo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  47. 129.  Charles Marie Hubert Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Hendrika4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1892 in Venlo; is gestorven in 1911 in Rotterdam.

  48. 130.  Anna Margretha Wilhelmina Rouwendaal Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1877 in Amsterdam; is gestorven in 1955 in 's-Gravenhage.

    Anna is getrouwd met Antonius van der Krogt in 1901 (Civil) in 's-Gravenhage. Antonius is geboren in 1875 in Leiden; is gestorven in 1944 in 's-Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 235. Anna Maria van der Krogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1902 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1956 in 's-Gravenhage.

  49. 131.  Wilhelmus Antonius Rouwendaal Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1879; is gestorven in 1879 in Haarlem.

  50. 132.  Antonius Bartholomeus Rouwendaal Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1882 in 's-Gravenhage.

    Antonius is getrouwd met Hendrika Catharina Josephina Straus in 1909 (Civil) in Nijmegen. Hendrika (dochter van Petrus Hubertus Straus en Johanna Petronella Wolf) is geboren in 1886 in Nijmegen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  51. 133.  Jozef Rouwendaal Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1888 in Leiden.

  52. 134.  Gertruda Hubertina Wilhelmina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1878 in Oss.

    Gertruda is getrouwd met Hogo Eugene Joseph Marie van den Boagaert in 1906 (Civil) in Arnhem. Hogo (zoon van Hugo Jacques Marie van den Boagaert en Huberdina Johanna Elisabeth Moerkerk) is geboren in 1875 in 's Hertogenbosch. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  53. 135.  Emma Catharina Maria Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1879 in Oss; is gestorven in 1879 in Oss.

  54. 136.  Wilhelmus Joannes Hubertus Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1880 in Oss.

  55. 137.  Paulina Catharina Hubertina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1881 in Oss; is gestorven in 1919 in Venray.

  56. 138.  Eduard Leonardus Hubertus Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1882 in Oss.

    Eduard is getrouwd met Catharina Petronella Woudenberg in 1917 (Civil) in Soest. Catharina (dochter van Jacobus Woudenberg en Petronella Verschuur) is geboren in 1888 in Soest. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  57. 139.  Catharina Maria Hubertina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1883 in Oss; is gestorven in 1942 in Kloosterburen.

  58. 140.  Jozef Karel Hubertus Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1885 in Oss; is gestorven in 1958 in Assen.

    Jozef is getrouwd met Jannigje Maria Boers in 1912 (Civil) in Rotterdam. Jannigje (dochter van Arie Boers en Cornelia Christina Gardina Walter) is geboren in 1882 in Kralingen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  59. 141.  Eugenius Hubertus Marcus Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1886 in Oss; is gestorven in 1965 in 's-Gravenhage.

    Eugenius is getrouwd met Cornelia Hermina Vredenbregt in 1957 (Civil), en is gescheiden van. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Eugenius is getrouwd met Johanna Adriana van Zijl in 1957 (Civil) in 's-Gravenhage. Johanna (dochter van Theodorus van Zijl en Johanna Theodora Janssen) is geboren in 1893 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1967 in 's-Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  60. 142.  Hubertina Maria Emila Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1888 in Oss; is gestorven in 1891 in Nijmegen.

  61. 143.  Constance Maria Hubertina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1891 in Nijmegen.

  62. 144.  Hubertina Maria Wilhelmina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1893 in Nijmegen.

  63. 145.  Louisa Maria Hubertina Pollen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1893 in Nijmegen.

  64. 146.  Vincentius Leonardus Johannes Franciscus Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1880 in Venlo; is gestorven in 1925 in Boisheim, Duitsland.

    Gezin/Partner: Regina Mahler. Regina is geboren in 1882 in J; is gestorven in 1946 in Venlo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 236. Philip Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1907 in Maasbree; is gestorven in 1976.

  65. 147.  Wilhelmina Mathilda Hubertina Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1884 in 's Gravenhage; is gestorven in 1951 in 's-Gravenhage; is begraven in 1951 in 's-Gravenhage.

    Wilhelmina is getrouwd met Johannes Adrianus Franciscus Laurentius Ernst in 1908 (Civil) in 's Gravenhage. Johannes is geboren in 1861 in Breda; is gestorven in 1927 in 's-Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 237. Johannes Franciscus Ernst  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1909 in 's-Gravenhage.
    2. 238. Anna Wilhelmina Ernst  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in 's-Gravenhage.

  66. 148.  Henrik Wilhelm Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1886 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1964 in 's-Gravenhage; is begraven in 1964.

    Henrik is getrouwd met Hendrina Alexandrina de Vries in 1914 (Civil) in 's-Gravenhage. Hendrina is geboren in 1883 in Amsterdam; is gestorven in 1964. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  67. 149.  Anne Maria Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1888 in 's Gravenhage.

  68. 150.  Hubertina Geertruida Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1890 in 's Gravenhage; is gestorven in 1938 in Arnhem.

  69. 151.  Marie Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  70. 152.  N.N. Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  71. 153.  Gertrudis Maria Cornelia Hermans Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Mechtildis4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1898 in Vlissingen.

    Gertrudis is getrouwd met Walter Heinrich van Schevikhoven in 1922 (Civil) in Utrecht. Walter (zoon van Hendricus Johannes van Schevikhoven en Everentia Frederika Michaelis) is geboren in 1897 in Utrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  72. 154.  Jacob Laurens Colen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Jacoba4, 16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 26 okt 1761 in Udenhout.

  73. 155.  Adriana Laurens Colen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Jacoba4, 16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 28 mrt 1763 in Udenhout.

  74. 156.  Jan Laurens Colen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Jacoba4, 16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 14 okt 1764 in Udenhout.

  75. 157.  Joanna Maria Joost van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Judocus4, 16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 07 dec 1762 in Udenhout.

  76. 158.  Andreas Joost van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Judocus4, 16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 16 dec 1763 in Udenhout.

  77. 159.  Cornelia Joost van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Judocus4, 16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 11 jun 1765 in Udenhout; is gestorven op 27 jun 1825 in Udenhout.

    Gezin/Partner: Jacobus van den Brekel. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  78. 160.  Nicolaas Joost van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Judocus4, 16.Nicolaas3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 18 nov 1767 in Udenhout.

  79. 161.  Lucia van de Brekel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Antonie4, 17.Ida3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 14 mrt 1744; is gestorven op 31 okt 1815.

    Lucia is getrouwd met Johannes Cornelis Bergmans in 1781 (Reli) in Tilburg. Johannes (zoon van Cornelis Bergmans en Maria Verhoeven) is gedoopt op 24 jan 1748 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 239. Maria Jan Bergmans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 apr 1782 in Tilburg; is gestorven op 09 okt 1821 in Tilburg.

  80. 162.  Maria Catharina van de Brekel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Antonie4, 17.Ida3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  81. 163.  Wilhelmus de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1877 in Tilburg; is gestorven in 1958 in Tilburg; is begraven in 1958 in Udenhout.

    Wilhelmus is getrouwd met Josephina van Dongen in 1901 (Civil) in Tilburg. Josephina is geboren in 1878 in Tilburg; is gestorven in 1958 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 240. Wilhemina Johanna Cornelia de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1904 in Tilburg; is gestorven in 1983 in Tilburg.
    2. 241. H. de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 242. H.W.A. de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 243. Toon de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 244. Kit de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 245. Riet de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 246. An de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 247. Nel de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 248. J. de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 249. C. de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  82. 164.  Johanna Francisca Huberta de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1879 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Velp (Ge); is begraven in 1955 in Velp (Ge).

    Johanna is getrouwd met Franciscus Rohde in 1911 (Civil) in Tilburg. Franciscus (zoon van Reinier Rohde en Wilhelmina Johanna Jansen) is geboren in 1874 in Rheden Velp (Ge); is gestorven in 1955 in Velp (Ge); is begraven in 1955 in Velp (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 250. Wilhelmina Berendina Johanna Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Velp (Ge); is gestorven in 1988 in Zevenaar (Ge); is begraven in 1988 in Rheden (Ge).
    2. 251. Johanna Cornelia Huberta Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1914 in Velp (Ge); is gestorven in 2004 in Amsterdam.
    3. 252. Reinier Hendrikus Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1915 in Rheden; is gedoopt in 1915 in Velp (Ge); is gestorven in 1981 in Arnhem (Ge); is gecremeerd in 1981 in Arnhem (Ge).
    4. 253. Hendrikus Franciscus Wilhelmus Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1916 in Velp (Ge); is gestorven in 1924 in Velp (Ge).
    5. 254. Franciscus Adrianus Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1919 in Rheden; is gestorven in 1989 in Wageningen (Ge); is begraven in 1989 in Arnhem.
    6. 255. Josef Franciscus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1921 in Rheden; is gestorven in 1981 in Apeldoorn (Ge); is begraven in 1981 in Apeldoorn (Ge).

  83. 165.  Adrianus Franciscus de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1881 in Tilburg; is gestorven in 1971 in Helmond.

    Adrianus is getrouwd met Johanna Cornelia Maria Tuerlings in 1906 (Civil) in Tilburg. Johanna is geboren in 1879 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Helmond. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  84. 166.  Cornelia Josephina de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1884 in Tilburg; is gestorven in 1942 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Hendrik de Louw. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 256. Mien de Louw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in Tilburg.
    2. 257. Anna Josephina Wilhelmina de Louw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Tilburg; is gestorven in 1997 in Tilburg.

  85. 167.  Franciscus Theodorus de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1887 in Tilburg; is gestorven in 1984 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Petronella Maria de Kuijer. Petronella is geboren in 1894 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  86. 168.  Wilhelmina Apollonia Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (75.Johannes4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1855 in Tilburg; is gestorven in 1890 in Tilburg.

    Wilhelmina is getrouwd met Hendrikus de Veer in 1878 (Civil) in Tilburg. Hendrikus (zoon van Wilhelmus de Veer en Adriana de Kort) is geboren in 1855 in Moergestel (NB). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 258. Wilhelmus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Tilburg; is gestorven in 1958 in Tilburg; is begraven in 1958 in Udenhout.
    2. 259. Johanna Francisca Huberta de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Velp (Ge); is begraven in 1955 in Velp (Ge).
    3. 260. Adrianus Franciscus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1881 in Tilburg; is gestorven in 1971 in Helmond.
    4. 261. Cornelia Josephina de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Tilburg; is gestorven in 1942 in Tilburg.
    5. 262. Franciscus Theodorus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1887 in Tilburg; is gestorven in 1984 in Tilburg.

  87. 169.  Johannes Franciscus Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.

    Johannes is getrouwd met Johanna Brenders in 1854 (Civil) in Tilburg. Johanna (dochter van Cornelis Brenders en Huiberdina van Boxtel) is geboren in 1825 in Goirle (NB). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 263. Wilhelmina Apollonia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Tilburg; is gestorven in 1890 in Tilburg.

  88. 170.  Heinrich Thomas Schaaf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1829 in Cassel.

    Heinrich is getrouwd met Geertruida Elisabeth Kopje in 1874 (Civil) in Amsterdam. Geertruida (dochter van Willem Dekkers, dochter van Jan Emmen, dochter van Willemina Hendriks, dochter van Gijsbert Jansen, dochter van Kopje, dochter van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1845 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 264. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 265. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 266. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 267. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 268. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 269. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 270. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 271. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  89. 171.  Geertruida Elisabeth Kopje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1845 in Amsterdam.

    Geertruida is getrouwd met Heinrich Thomas Schaaf in 1874 (Civil) in Amsterdam. Heinrich (zoon van Wilhelm Schaaf en Catharina Rohde, zoon van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1829 in Cassel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 264. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 265. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 266. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 267. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 268. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 269. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 270. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 271. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  90. 172.  Antonia Maria Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1815 in Tilburg.

  91. 173.  Jan Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1818 in Tilburg.

  92. 174.  Cornelis Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1819 in Tilburg.

  93. 175.  Bartholomeus Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1822 in Tilburg.

  94. 176.  Cornelia Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1829 in Tilburg.


Generatie: 6

  1. 177.  Maria Johanna Bosch Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (83.Johanna5, 38.Jacobus4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1908 in Kampen.

    Maria is getrouwd met Hendrik Koster in 1924 (Civil) in Kampen. Hendrik (zoon van Hendrik Koster en Berendje Schinkel) is geboren in 1903 in Kampen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 178.  Johanna Wilhelmina Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (84.Johan5, 38.Jacobus4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1906; is gestorven in 1906 in Kampen.

  3. 179.  Jon Manatschal Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (85.Ser5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Domina N.N.. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 272. Claut Manatschal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1575.

  4. 180.  Joannes Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (85.Ser5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1801 in Breda; is gestorven in 1858 in Breda.

    Joannes is getrouwd met Elisabeth Timmermans in 1829 (Civil) in Breda. Elisabeth (dochter van Joannes Wilhelmus Timmermans en Johanna Consemeulder) is geboren in 1801 in Breda; is gedoopt in 1801 in Breda; is gestorven in 1858 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 273. Willem Johannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1830 in Breda; is gestorven in 1894 in Rotterdam.
    2. 274. Ludovicus Hermanus Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1833 in Breda; is gestorven in 1921 in Breda.
    3. 275. Elisabetha Petronella Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1835 in Breda; is gestorven in 1901 in Breda.
    4. 276. Martinus Johannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1838 in Breda; is gestorven in 1917 in Breda.
    5. 277. Petrus Johannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1841 in Breda; is gestorven in 1909 in Udenhout.

  5. 181.  Leendert Harreman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (85.Ser5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1896 in IJsselmonde; is gestorven in 1984 in Rotterdam IJsselmonde.

    Leendert is getrouwd met Pieternella Wielhouwer in 1921 (Civil) in Barendrecht. Pieternella (dochter van Jacob Gerrit Wielhouwer en Hannah Hogerland) is geboren in 1893 in Den Bommel; is gestorven in 1981 in Rotterdam Ijsselmonde. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 278. Arie Harreman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1922 in IJsselmonde; is gestorven in 1975 in Rotterdam.
    2. 279. Jacob Gerrit Harreman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1923 in IJsselmonde; is gestorven in 1923 in IJsselmonde.
    3. 280. Jacob Gerrit Harreman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1925 in IJsselmonde; is gestorven in 1990 in Doorwerth.

  6. 182.  Eva J. Judson Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (85.Ser5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1880 in Covert, van Buren; is gestorven in 1920 in Grand Rapids, Kent, MI, USA.

    Eva is getrouwd met Jacob Tiggleman in 1911 (Civil). Jacob (zoon van Gerrit Tiggelman en Aartje van Steenselen) is geboren in 1882 in Grand Rapids city, MI, USA; is gestorven in 1967 in Grand Rapids, Kent, MI, USA. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 281. baby Tiggleman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1911; is gestorven in 1911 in Grand Rapids, Kent, MI, USA.
    2. 282. Mildred Tiggleman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1913 in Grand Rapids, Michigan, USA; is gestorven in 2005 in Grand Rapids, Kenr County, Michigan.
    3. 283. baby Tiggleman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1917 in Grand Rapids city, MI, USA; is gestorven in 1917 in Grand Rapids, Kent, MI, USA.
    4. 284. Dorothy Lue Tiggleman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1920 in Grand Rapids, Kent, Michigan, USA; is gestorven in 2008.

  7. 183.  Jenneken Janssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (85.Ser5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gestorven op 04 feb 1753 in Steenderen.

    Jenneken is getrouwd met Jan op Tiggelerie in 1712 (Civil) in Steenderen. Jan (zoon van Jan op de Tiggelerie en Jenneken) is gedoopt op 08 feb 1680 in Vorden; is gestorven op 17 dec 1752 in Steenderen; is begraven op 22 dec 1752 in Steenderen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 184.  Adrianus van Hommelen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (86.Willemijn5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1811 in Dungen; is gestorven in 1861 in Vught.

    Adrianus is getrouwd met Geertruida Brokx in 1832 (Civil) in Schijndel. Geertruida (dochter van Adriaan Brokx en Johanna van den Broek) is geboren in 1811 in Schijndel; is gestorven in 1856 in St. Oedenrode. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 285. Johanna van Hommelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1833 in Schijndel.
    2. 286. Jan van Hommelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1835 in Schijndel.
    3. 287. N.N. van Hommelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1837 in Schijndel.
    4. 288. Wilhelmina van Hommelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1839 in Schijndel.
    5. 289. Mathijs van Hommelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1841 in Schijndel.
    6. 290. Hein van Hommelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Boxtel; is gestorven in 1919 in Udenhout.

  9. 185.  Diena de Hommel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (86.Willemijn5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1814 in Schijndel; is gestorven in 1815 in Schijndel.

  10. 186.  Hendrikus de Hommel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (86.Willemijn5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1816 in Schijndel.

  11. 187.  Garrit Tichelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (87.Hendrika5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1791 in Lochem; is gedoopt in 1791 in Lochem; is gestorven in 1872 in Laren.

    Garrit is getrouwd met Berindina Klomphaar in 1818 (Civil) in Laren. Berindina (dochter van Engbert Klomphaar en Driesken Klomhaar) is geboren in 1769 in Lochem; is gestorven in 1831. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Garrit is getrouwd met Hendrika Prosman in 1831 (Civil) in Laren. Hendrika (dochter van Engbert Prosman en Teuntjen Pasman) is geboren in 1805 in Laren; is gestorven in 1895 in Laren. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 291. Berend Jan Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1831 in Laren; is gestorven in 1866 in Gorssel.
    2. 292. Hendrika Tonia Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1834 in Laren; is gestorven in 1915 in Boekelo.
    3. 293. Garrit Jan Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1837 in Laren; is gestorven in 1873 in Laren.
    4. 294. Egbert Jan Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1841 in Laren; is gestorven in 1842 in Laren.
    5. 295. Egberdina Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1843 in Laren; is gestorven in 1908 in Laren.
    6. 296. Garrit Hendrik Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1847 in Laren; is gestorven in 1877 in Gorssel.

  12. 188.  Berend Tichelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (87.Hendrika5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1795 in Lochem; is gedoopt in 1795 in Lochem.

  13. 189.  Suzanne Peelen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1977 in Wageningen (Ge); is gestorven in 1980 in Wageningen (Ge); is begraven in 1980 in Arnhem.

  14. 190.  Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 297. Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Rotterdam.
    2. 298. Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 299. Barbara Elisabeth Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1952 in Remscheid, Duitsland; is gestorven in 2010 in Venlo.
    4. 300. Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1662.
    5. 301. Maria Elizabeth Pagie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Dirksland.
    6. 302. Karel Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 303. Petronella Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 304. Maria Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 305. Peter Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 306. Adriana Maria Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    11. 307. Jan Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  15. 191.  Jacobus Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1871 in Breda.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 308. Sijmon Meeus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1670 in Gilze; is gestorven in 1747 in Gilze.
    2. 309. Maria Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Breda.
    3. 310. Hendrik Olthof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1830 in Eibergen; is gestorven in 1870 in Neede.
    4. 311. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572.
    5. 312. Willem op Pelskam  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1659.
    6. 313. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 309. Maria Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Breda.

  16. 192.  Heyn Jansz. Oemen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1395 in 's Gravenmoer ?; is gestorven in 1484 in Oosterhout.

    Gezin/Partner: Suzanna. Suzanna is geboren in 1400; is gestorven in 1482. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 314. Heyn Heinric Jansz. Oemen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1418; is gestorven in 1478.
    2. 315. Adriaen Heyn de oude Oemen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1422.
    3. 316. Machteld Heyn de oude Oemen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1422; is gestorven in 1478.
    4. 317. Peter Heyn de oude Oemen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1425.

  17. 193.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  18. 194.  Thomas (Maes) Oemen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1397.

  19. 195.  Robrecht Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  20. 196.  Lysbeth Oemendogter Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1399.

    Gezin/Partner: Carolus van der Schueren. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  21. 197.  Adriaen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  22. 198.  Cornelis Jan Oemenzoon Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Cornelis5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1401.

  23. 199.  Willemina Wiggerink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (89.Everdina5, 40.Claut4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1778 in Hummelo; is gedoopt in 1778 in Hummelo; is gestorven in 1845 in Hummelo.

    Willemina is getrouwd met Jan Berent Tichelmans in 1800 (Civil) in Hummelo. Jan (zoon van Garrijt Soerink en Derksken Priesterink (Tichelman)) is geboren in in Vorden; is gedoopt op 04 sep 1768 in Warnsveld; is gestorven op 10 sep 1819 in Hummelo en Keppel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 318. Everd Jan Tichelmans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1800 in Hummelo; is gedoopt in 1800 in Hummelo; is gestorven in 1806 in Hummelo; is begraven in 1806 in Hummelo.
    2. 319. Garret Jan Tichgelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1802 in Hummelo; is gedoopt in 1802 in Hummelo; is gestorven in 1806 in Hummelo; is begraven in 1806 in Hummelo.
    3. 320. Evert Jan Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1806 in Hummelo; is gedoopt in 1806 in Hummelo; is gestorven in 1883 in Arnhem.
    4. 321. Gerharda Frederika Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1809 in Hummelo; is gedoopt in 1809 in Hummelo; is gestorven in 1883 in Hummelo en Keppel.
    5. 322. Derk Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1812 in Hummelo; is gedoopt in 1812 in Hummelo; is gestorven in 1894 in Hummelo en Keppel.
    6. 323. Janna Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Hummelo; is gedoopt in 1815 in Hummelo; is gestorven in 1864 in Hummelo en Keppel.

    Willemina is getrouwd met Gerrit Jan Slotboom in 1824 (Civil) in Hummelo en Keppel. Gerrit (zoon van Gerrit Jan Slotboom en Aaltje Vriesen) is gedoopt op 02 mrt 1755 in Varsseveld. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  24. 200.  Jacobus Hendrik Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1853 in Amsterdam.

    Jacobus is getrouwd met Johanna Wilhelmina Boumeester in 1881 (Civil) in Amsterdam. Johanna (dochter van Frederik Johannes Boumeester en Elisabeth van den Belt) is geboren in 1858. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 324. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Amsterdam; is gestorven in 1912 in Kampen.
    2. 325. Johan Frederik Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Amsterdam.

  25. 201.  Herr (Dominus) Manazadus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 297. Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Rotterdam.
    2. 326. Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 327. Hendrik Jan Saalmink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 328. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.
    5. 329. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 302. Karel Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  26. 202.  Adriaen Cornelis Peter Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1460.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 330. Gertrudis Onckels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.
    2. 331. Jan Wonnink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1734; is gestorven in 1804 in Vorden; is begraven in 1804 in Vorden.
    3. 332. Pieternella de Reus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Ooltgensplaat; is gestorven in 1867 in Den Bommel.
    4. 328. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.

  27. 203.  Cathelijn Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gestorven in 1580.

    Gezin/Partner: Anthonius Lips. Anthonius (zoon van Jan Lips en Lysbeth Nouts) is geboren in 1493; is gestorven in 1567. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 333. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    2. 334. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 335. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 336. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    5. 337. Wouter Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    6. 338. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    7. 339. Margriete Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.

  28. 204.  Maria Roti (Rotti) (Rothi) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gestorven op 09 jan 1732 in Tilburg.

    Maria is getrouwd met Francisicus Donders in 1732 (Civil). Francisicus (zoon van Cornelis Donders en Anna van Spaendock) is geboren in 1702 in Tilburg; is begraven in 1757 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 340. Maria Joanna Cornelia Donders  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 jan 1727 in Tilburg; is begraven op 12 aug 1727 in Tilburg.
    2. 341. Jacobus Donders  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 sep 1729 in Tilburg; is begraven op 21 dec 1800 in Dessel(?).
    3. 342. Cornelis Donders  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1731 in Tilburg; is gedoopt in 1731 in Tilburg; is begraven in 1796 in Tilburg.

  29. 205.  Sabina Wilhelmina Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1854 in Amsterdam; is gestorven in 1855 in Amsterdam.

  30. 206.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1855 in Amsterdam; is gestorven in 1856 in AMsterdam.

  31. 207.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1856 in Amsterdam; is gestorven in 1857 in Amsterdam.

  32. 208.  Johanna Henriette Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1857 in Amsterdam; is gestorven in 1858 in Amsterdam.

  33. 209.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.N.N.5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1861 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1918 in Amsterdam.

    Johan is getrouwd met Maria Wilhemina Johanna Huisman in 1896 (Civil) in Nieuwer-Amstel. Maria (dochter van Albert Huisman en Maria Elizabeth Huijsman) is geboren in 1872 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1955. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 343. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    2. 344. Albert Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Amsterdam.
    3. 345. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1900 in Amsterdam; is gestorven in 1984 in Enkhuizen.
    4. 346. Petronella Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1903 in Weesp; is gestorven in 1992 in Limmen.
    5. 347. Willem Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Weesp.
    6. 348. Elisabeth Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in Mulheim aan de Ruhr, Duitsland.
    7. 349. Gerarda Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Amsterdam.
    8. 350. Maartje Christina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1915 in Amsterdam.

  34. 210.  Anthonius Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (93.Lysbeth5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1493; is gestorven in 1567.

    Gezin/Partner: Cathelijn Papenbrugs. Cathelijn (dochter van Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde en Mathilde Henriette Dupont, dochter van Adriaan Laarhoven, dochter van Peter op Leunekerie, dochter van N.N. Minatschader, dochter van Henric Nouts, dochter van Hendrick Jan Peter Papenbrugs) is gestorven in 1580. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 333. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    2. 334. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 335. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 336. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    5. 337. Wouter Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    6. 338. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    7. 339. Margriete Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.

  35. 211.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (93.Lysbeth5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  36. 212.  Maria Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (93.Lysbeth5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  37. 213.  Rombout Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (93.Lysbeth5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  38. 214.  Jacob Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (93.Lysbeth5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Heylwich van Coudelaer. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  39. 215.  Cornelis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (93.Lysbeth5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  40. 216.  Richardus van der Pluijm Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (94.Catharina5, 41.N.N.4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1824 in Breda; is gestorven in 1889 in Rotterdam.

    Richardus is getrouwd met Elisabeth Tighelman in 1852 (Civil) in Rotterdam. Elisabeth (dochter van Johannes Hendriks Tighelman en Elisabeth Maas) is geboren in 1820 in Nijmegen; is gestorven in 1885 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 351. Catharina Elisabeth van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Rotterdam; is gestorven in 1854 in Rotterdam.
    2. 352. Helena Antonetta van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Rotterdam; is gestorven in 1854 in Rotterdam.
    3. 353. Richardus Leonardus van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Rotterdam; is gestorven in 1878 in Rotterdam.
    4. 354. Leonardus Antonius van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1858 in Rotterdam; is gestorven in 1861 in Rotterdam.
    5. 355. Carolina Petronella van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862 in Rotterdam; is gestorven in 1940 in 's Gravenhage; is gecremeerd in 1940.
    6. 356. Leonardus Franciscus van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862 in Rotterdam; is gestorven in 1862 in Rotterdam.
    7. 357. Leonardus Antonius van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1864 in Rotterdam; is gestorven in 1865 in Rotterdam.

  41. 217.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Johan5, 47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

    Johan is getrouwd met Gezina Harmanna van Raam [Gezinsblad] [Familiekaart]


  42. 218.  Petronella Christina Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Johan5, 47.Johan4, 12.Jos3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1925 in Amsterdam; is gestorven in 2013 in Alkmaar.

    Petronella is getrouwd met Cornelis Jansen in 1947 (Civil) in Amsterdam. Cornelis (zoon van Ludovicus Jansen en Voorhout Imke) is geboren in 1915 in Amsterdam; is gestorven in 1977 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  43. 219.  Pedrut Manatschal Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (103.Maini5, 48.Hermann4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1674; is gestorven in 1718.

    Gezin/Partner: Domina N.N.. Domina is gestorven op 18 nov 1743. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 358. Johan Manischal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 11 nov 1756.

  44. 220.  Angela Schroevers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (109.Elisabeth5, 49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 01 dec 1712 in Weelde (Belgi.

  45. 221.  Adrianus Schroevers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (109.Elisabeth5, 49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 02 jul 1715 in Weelde (Belgi.

  46. 222.  Petrus Schroevers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (109.Elisabeth5, 49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 14 mei 1718 in Weelde (Belgi.

  47. 223.  Michael Schroevers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (109.Elisabeth5, 49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 19 sep 1720 in Weelde (Belgi.

  48. 224.  Josephus Schroevers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (109.Elisabeth5, 49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 15 mei 1723 in Weelde (Belgi; is begraven op 18 mei 1723 in Weelde (Belgi.

  49. 225.  Angela (Angelina) (Engeltje) Schroevers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (109.Elisabeth5, 49.Adrianus4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 06 nov 1724 in Weelde, Belgi.

    Angela is getrouwd met Cornelis Adriaan van Laerhoven in 1749 (Reli) in Breda. Cornelis (zoon van Adrianus Aert Evertsen en Adriana Cornelisse Jan Jacob Huygen) is gedoopt op 10 okt 1726 in Teteringen; is gestorven op 27 aug 1783 in Teteringen; is begraven op 30 aug 1783 in Teteringen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 359. Adrianus Cornelis van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 sep 1750 in Teteringen; is gestorven in in Breda.
    2. 360. Johanna van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1752 in Breda; is gedoopt in 1752 in Breda.
    3. 361. Joannes van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 feb 1754 in Breda; is gestorven op 25 apr 1825 in Breda.
    4. 362. Maria van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 02 okt 1756 in Breda.
    5. 363. Arnoldus van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 mrt 1759 in Breda; is gestorven op 18 nov 1800 in Breda; is begraven op 19 nov 1800 in Breda.
    6. 364. Cornelius van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 apr 1761 in Breda; is gestorven op 26 jun 1782 in Breda; is begraven op 28 jun 1782 in Teteringen.
    7. 365. Petrus van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jun 1763 in Breda; is gestorven op 01 okt 1834 in Breda.
    8. 366. Hendrik Cornelis van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 jun 1766 in Teteringen; is gestorven op 18 mei 1775 in Teteringen; is begraven op 20 mei 1775 in Teteringen.
    9. 367. Bastiaan Cornelis van Laerhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 okt 1769 in Teteringen; is gestorven op 01 nov 1769 in Teteringen.

  50. 226.  Adriana Donders (Beren) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Petrus5, 50.Peterke4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 31 aug 1660 in Tilburg.

  51. 227.  Hubertus Donders (Beren) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Petrus5, 50.Peterke4, 13.Minatschader3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 16 sep 1661 in Tilburg; is gestorven vóór 1714.

    Gezin/Partner: Jenneke Simons. Jenneke is begraven op 17 nov 1736 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  52. 228.  Quirinus Frederick van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Frederic5, 57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 01 apr 1789 in Oisterwijk; is gestorven op 27 mrt 1849 in Schijndel.

    Quirinus is getrouwd met Helena Vrensen in 1827 (Civil) in Diessen. Helena is gedoopt op 07 apr 1789 in Schijndel; is gestorven op 09 jan 1854 in Schijndel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 368. Jacobus van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1831 in Moergestel.

  53. 229.  Jan Frederick van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Frederic5, 57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 15 dec 1790 in Oisterwijk; is gestorven op 25 feb 1844 in Oisterwijk.

    Jan is getrouwd met Anna Meuwen in 1825 (Civil) in Diessen. Anna is gedoopt op 30 apr 1804 in Lage Mierde; is gestorven op 22 nov 1872 in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 369. Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1833 in Diessen.
    2. 370. Willem van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1843 in Oisterwijk.
    3. 371. Frederik van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  54. 230.  Maria Anna Frederick van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Frederic5, 57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 12 mrt 1793 in Oisterwijk.

  55. 231.  Frans Frederick van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Frederic5, 57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 15 jul 1795 in Oisterwijk.

  56. 232.  Frans Frederick van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Frederic5, 57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 11 mrt 1797 in Oisterwijk; is gestorven op 01 feb 1884 in Tilburg.

    Frans is getrouwd met Woutera Adriaan van Baardwijk in 1821 (Civil) in Wijk. Woutera (dochter van Adriaan van Baardwijk en Antonia de Goede) is gedoopt op 12 nov 1790 in Wijk; is gestorven op 13 nov 1822 in Wijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 372. Wilhelmina van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Wijk; is gestorven in 1893 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Maria Vriens. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  57. 233.  Henrica Frederick van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Frederic5, 57.Frans4, 14.Dirck3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  58. 234.  C.E. Baljon Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (118.Barent5, 58.Maria4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1)

  59. 235.  Anna Maria van der Krogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Anna5, 60.Anna4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1902 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1956 in 's-Gravenhage.

  60. 236.  Philip Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (146.Vincentius5, 62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1907 in Maasbree; is gestorven in 1976.

    Philip is getrouwd met Maria Johanna Elisabeth de Joode in 1963 (Civil) in Zeist, en is gescheiden van in 1967 in Zeist. Maria is geboren in 1911 in Kiel. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  61. 237.  Johannes Franciscus Ernst Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (147.Wilhelmina5, 62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1909 in 's-Gravenhage.

    Johannes is getrouwd met in 1947 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  62. 238.  Anna Wilhelmina Ernst Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (147.Wilhelmina5, 62.Jan4, 15.Gertrudis3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is geboren in 1910 in 's-Gravenhage.

    Anna is getrouwd met in 1940 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  63. 239.  Maria Jan Bergmans Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (161.Lucia5, 69.Antonie4, 17.Ida3, 3.Manut2, 1.Willemina1) is gedoopt op 25 apr 1782 in Tilburg; is gestorven op 09 okt 1821 in Tilburg.

    Maria is getrouwd met Arnoldus Bertens in 1799 (Reli) in Tilburg. Arnoldus (zoon van Cornelis Bertens en Petronella Laurens Meulensteen) is gedoopt op 06 apr 1776. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 373. Arnoldus Bertens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  64. 240.  Wilhemina Johanna Cornelia de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1904 in Tilburg; is gestorven in 1983 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Jan van Baest. Jan is geboren in 1900 in Tilburg; is gestorven in 1987 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  65. 241.  H. de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: J. Kokke. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  66. 242.  H.W.A. de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Petrus Johannes Maria van Dommelen. Petrus is geboren in 1901 in Tilburg; is gestorven in 1963 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  67. 243.  Toon de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

  68. 244.  Kit de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

  69. 245.  Riet de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

  70. 246.  An de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

  71. 247.  Nel de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

  72. 248.  J. de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: Wim van Delden. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  73. 249.  C. de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (163.Wilhelmus5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1)

    Gezin/Partner: J. van den Akker. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  74. 250.  Wilhelmina Berendina Johanna Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (164.Johanna5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1912 in Velp (Ge); is gestorven in 1988 in Zevenaar (Ge); is begraven in 1988 in Rheden (Ge).

    Gezin/Partner: Hendrikus Johannes Paulus Schaffers. Hendrikus (zoon van Paulus Maria Schaffers en Aleida Wilhelmina Petronella Ari) is gestorven vóór 1988. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 374. Fredericus P.F.A. Schaffers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1941 in Rozendaal (Ge); is gestorven in 1989 in Zevenaar (Ge); is begraven in 1989 in Zevenaar (Ge).
    2. 375. Annelies Schaffers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1945 in Rozendaal (Ge); is gestorven in 1993 in Mijdrecht (ZH).

  75. 251.  Johanna Cornelia Huberta Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (164.Johanna5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1914 in Velp (Ge); is gestorven in 2004 in Amsterdam.

  76. 252.  Reinier Hendrikus Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (164.Johanna5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1915 in Rheden; is gedoopt in 1915 in Velp (Ge); is gestorven in 1981 in Arnhem (Ge); is gecremeerd in 1981 in Arnhem (Ge).

    Reinier is getrouwd met Hendrika Steffens in 1941 (Civil) in Rheden (Ge). Hendrika (dochter van Henrikus Johannes Steffens en Theresia Vogelsang) is geboren in 1913 in Hengelo (Ov); is gedoopt in 1913 in Hengelo (Ov); is gestorven in 2002 in Arnhem (Ge); is gecremeerd in 2002 in Dieren (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 376. Theresia Johanna Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1941 in Velp (ge); is gestorven in 1941 in Velp (Ge).
    2. 377. Franciscus Henricus Antonius Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1942 in Velp (Ge); is gedoopt in 1942 in Velp (Ge); is gestorven in 2004 in Nijmegen; is gecremeerd in 2004.

  77. 253.  Hendrikus Franciscus Wilhelmus Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (164.Johanna5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1916 in Velp (Ge); is gestorven in 1924 in Velp (Ge).

  78. 254.  Franciscus Adrianus Johannes Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (164.Johanna5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1919 in Rheden; is gestorven in 1989 in Wageningen (Ge); is begraven in 1989 in Arnhem.

    Franciscus is getrouwd met Maria Jacoba Gerarda Jansen in 1945 (Civil) in Arnhem. Maria (dochter van Albertus Wilhelmus Petrus Jansen en Anna Antonia Primus) is geboren in 1922 in Arnhem; is gestorven in 2013 in Wageningen; is gecremeerd in 2013 in Arnhem. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 378. Maria Anna Gerarda Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1946 in Arnhem; is gestorven in 2010 in Ede; is gecremeerd in 2010 in Ede.

  79. 255.  Josef Franciscus Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (164.Johanna5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1921 in Rheden; is gestorven in 1981 in Apeldoorn (Ge); is begraven in 1981 in Apeldoorn (Ge).

    Josef is getrouwd met Maria Theresia Bouwmeesters in 1951 (Civil) in Goor. Maria is geboren in 1926 in Goor (Ov); is gestorven in 1975 in Apeldoorn; is begraven in 1975 in Apeldoorn. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 379. Maria Johanna Berendina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1954 in Arnhem; is gestorven in 2014 in Nieuwegein.
    2. 380. Alphonsus Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1955 in Arnhem; is gestorven in 1962 in Arnhem; is begraven in 1962 in Arnhem.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  80. 256.  Mien de Louw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Cornelia5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1910 in Tilburg.

  81. 257.  Anna Josephina Wilhelmina de Louw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Cornelia5, 74.Wilhelmina4, 28.Johannes3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1912 in Tilburg; is gestorven in 1997 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Johannes Cornelus Regina van Berkel. Johannes is geboren in 1912 in Tilburg; is gestorven in 1945 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  82. 258.  Wilhelmus de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Wilhelmina5, 75.Johannes4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1877 in Tilburg; is gestorven in 1958 in Tilburg; is begraven in 1958 in Udenhout.

    Wilhelmus is getrouwd met Josephina van Dongen in 1901 (Civil) in Tilburg. Josephina is geboren in 1878 in Tilburg; is gestorven in 1958 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 381. Wilhemina Johanna Cornelia de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1904 in Tilburg; is gestorven in 1983 in Tilburg.
    2. 382. H. de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 383. H.W.A. de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 384. Toon de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 385. Kit de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 386. Riet de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 387. An de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 388. Nel de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 389. J. de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 390. C. de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  83. 259.  Johanna Francisca Huberta de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Wilhelmina5, 75.Johannes4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1879 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Velp (Ge); is begraven in 1955 in Velp (Ge).

    Johanna is getrouwd met Franciscus Rohde in 1911 (Civil) in Tilburg. Franciscus (zoon van Reinier Rohde en Wilhelmina Johanna Jansen) is geboren in 1874 in Rheden Velp (Ge); is gestorven in 1955 in Velp (Ge); is begraven in 1955 in Velp (Ge). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 391. Wilhelmina Berendina Johanna Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Velp (Ge); is gestorven in 1988 in Zevenaar (Ge); is begraven in 1988 in Rheden (Ge).
    2. 392. Johanna Cornelia Huberta Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1914 in Velp (Ge); is gestorven in 2004 in Amsterdam.
    3. 393. Reinier Hendrikus Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1915 in Rheden; is gedoopt in 1915 in Velp (Ge); is gestorven in 1981 in Arnhem (Ge); is gecremeerd in 1981 in Arnhem (Ge).
    4. 394. Hendrikus Franciscus Wilhelmus Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1916 in Velp (Ge); is gestorven in 1924 in Velp (Ge).
    5. 395. Franciscus Adrianus Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1919 in Rheden; is gestorven in 1989 in Wageningen (Ge); is begraven in 1989 in Arnhem.
    6. 396. Josef Franciscus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1921 in Rheden; is gestorven in 1981 in Apeldoorn (Ge); is begraven in 1981 in Apeldoorn (Ge).

  84. 260.  Adrianus Franciscus de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Wilhelmina5, 75.Johannes4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1881 in Tilburg; is gestorven in 1971 in Helmond.

    Adrianus is getrouwd met Johanna Cornelia Maria Tuerlings in 1906 (Civil) in Tilburg. Johanna is geboren in 1879 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Helmond. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  85. 261.  Cornelia Josephina de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Wilhelmina5, 75.Johannes4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1884 in Tilburg; is gestorven in 1942 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Hendrik de Louw. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 397. Mien de Louw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in Tilburg.
    2. 398. Anna Josephina Wilhelmina de Louw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Tilburg; is gestorven in 1997 in Tilburg.

  86. 262.  Franciscus Theodorus de Veer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Wilhelmina5, 75.Johannes4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1887 in Tilburg; is gestorven in 1984 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Petronella Maria de Kuijer. Petronella is geboren in 1894 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  87. 263.  Wilhelmina Apollonia Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (169.Johannes5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1855 in Tilburg; is gestorven in 1890 in Tilburg.

    Wilhelmina is getrouwd met Hendrikus de Veer in 1878 (Civil) in Tilburg. Hendrikus (zoon van Wilhelmus de Veer en Adriana de Kort) is geboren in 1855 in Moergestel (NB). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 399. Wilhelmus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Tilburg; is gestorven in 1958 in Tilburg; is begraven in 1958 in Udenhout.
    2. 400. Johanna Francisca Huberta de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879 in Tilburg; is gestorven in 1955 in Velp (Ge); is begraven in 1955 in Velp (Ge).
    3. 401. Adrianus Franciscus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1881 in Tilburg; is gestorven in 1971 in Helmond.
    4. 402. Cornelia Josephina de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Tilburg; is gestorven in 1942 in Tilburg.
    5. 403. Franciscus Theodorus de Veer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1887 in Tilburg; is gestorven in 1984 in Tilburg.

  88. 264.  Johannes Franciscus Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (170.Heinrich5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.

    Johannes is getrouwd met Johanna Brenders in 1854 (Civil) in Tilburg. Johanna (dochter van Cornelis Brenders en Huiberdina van Boxtel) is geboren in 1825 in Goirle (NB). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 404. Wilhelmina Apollonia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Tilburg; is gestorven in 1890 in Tilburg.

  89. 265.  Heinrich Thomas Schaaf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (170.Heinrich5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1829 in Cassel.

    Heinrich is getrouwd met Geertruida Elisabeth Kopje in 1874 (Civil) in Amsterdam. Geertruida (dochter van Willem Dekkers, dochter van Jan Emmen, dochter van Willemina Hendriks, dochter van Gijsbert Jansen, dochter van Kopje, dochter van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1845 in Amsterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 405. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 406. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 407. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 408. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 409. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 410. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 411. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 412. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  90. 266.  Geertruida Elisabeth Kopje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (170.Heinrich5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1845 in Amsterdam.

    Geertruida is getrouwd met Heinrich Thomas Schaaf in 1874 (Civil) in Amsterdam. Heinrich (zoon van Wilhelm Schaaf en Catharina Rohde, zoon van Heinrich Thomas Schaaf en Geertruida Elisabeth Kopje) is geboren in 1829 in Cassel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 405. Johannes Franciscus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Tilburg; is gestorven in 1887.
    2. 406. Heinrich Thomas Schaaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Cassel.
    3. 407. Geertruida Elisabeth Kopje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Amsterdam.
    4. 408. Antonia Maria Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Tilburg.
    5. 409. Jan Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1818 in Tilburg.
    6. 410. Cornelis Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1819 in Tilburg.
    7. 411. Bartholomeus Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1822 in Tilburg.
    8. 412. Cornelia Zebregs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Tilburg.

  91. 267.  Antonia Maria Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (170.Heinrich5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1815 in Tilburg.

  92. 268.  Jan Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (170.Heinrich5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1818 in Tilburg.

  93. 269.  Cornelis Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (170.Heinrich5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1819 in Tilburg.

  94. 270.  Bartholomeus Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (170.Heinrich5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1822 in Tilburg.

  95. 271.  Cornelia Zebregs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (170.Heinrich5, 76.Heinrich4, 29.Heinrich3, 5.Geertruida2, 1.Willemina1) is geboren in 1829 in Tilburg.