Margartha Maria Petronella Bosman

Vrouwelijk 1852 - 1933  (81 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Margartha Maria Petronella Bosman is geboren in 1852 in Grave; is gestorven in 1933 in Grave.

    Margartha is getrouwd met Johannes Rutten in 1872 (civil) in Grave. Johannes (zoon van Peter Rutten en Antje Reinbergen) is geboren in 1846 in Weststellingwerf, Noordwolde (Fr); is gestorven in 1924 in Grave. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Anna Catharina Frederika Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1872) in Grave; en is gestorven.
    2. 3. Catharina Petronella Cornelia Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1873 in Grave; en is gestorven.
    3. 4. Petronella Frederika Johanna Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1876) in Venlo; en is gestorven.
    4. 5. Petrus Cornelis Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1878) in Grave; is gestorven in 1893 in Overasselt (Ge).
    5. 6. Jacoba Geertruida Johanna Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1880 in Grave; is gestorven in 1962 in Tilburg.
    6. 7. Maria Margaretha Johanna Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Grave; en is gestorven.
    7. 8. Petrus Johannes Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1885 in Grave; en is gestorven.
    8. 9. Cornelis Bernardus Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1888 in Grave; is gestorven in 1909 in Grave.
    9. 10. Bernardus Wilhelmus Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1890 in Grave; en is gestorven.
    10. 11. Matheus Johannes Rutten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1894 in Grave; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Anna Catharina Frederika Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in (circa 1872) in Grave; en is gestorven.

    Anna is getrouwd met Karel Paulus Hondong in 1897 (civil) in Grave. Karel (zoon van Paulus Hondong en Gertrudis Theodora Woeldrik) is geboren in 1864 in Grave; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 12. Ridder in de orde van Oranje Nassau Jacobus Johannes Hondong  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Grave; is gestorven in 1968 in Ede.
    2. 13. Petrus Paulus Hondong  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1905); en is gestorven.
    3. 14. An Hondong  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in (circa 1912); en is gestorven.

  2. 3.  Catharina Petronella Cornelia Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in 1873 in Grave; en is gestorven.

    Catharina is getrouwd met Adriaan Kluijtmans in 1903 (civil) in Grave. Adriaan (zoon van Doinisius Kluijtmans en Adriana Maas) is geboren in (circa 1868) in Vught; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Petronella Frederika Johanna Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in (circa 1876) in Venlo; en is gestorven.

    Petronella is getrouwd met Johannes Christianus van Son in 1899 (civil) in Grave. Johannes (zoon van Petrus Leonardus van Son en Antonia Bonink) is geboren in (circa 1869) in Druten (Gld); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  Petrus Cornelis Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in (circa 1878) in Grave; is gestorven in 1893 in Overasselt (Ge).

  5. 6.  Jacoba Geertruida Johanna Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in 1880 in Grave; is gestorven in 1962 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Cornelis Nicolaas Zbinden. Cornelis (zoon van Joannes Zbinden en Maria van der Staak) is geboren in 1881 in 's Hertogenbosch; is gestorven in 1948 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 15. Joannes Cornelis Margretha Zbinden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Tilburg; is gestorven in 1932 in Tilburg.
    2. 16. Margaretha Maria Petronella Zbinden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1908 in Tilburg; is gestorven in 1964 in Tilburg.
    3. 17. Cornelis Bernardus Joannes Maria Zbinden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in Tilburg; is gestorven in 1910 in Tilburg.
    4. 18. Anna Frederika Petronella Zbinden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1911 in Tilburg; is gestorven in 1987 in Tilburg.
    5. 19. Helena Maria Jacoba Zbinden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1911 in Tilburg; is gestorven in 1986 in Tilburg.
    6. 20. Cornelis Fredericus Johannes Zbinden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1919 in Tilburg; is gestorven in 1982 in Tilburg.

  6. 7.  Maria Margaretha Johanna Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in 1883 in Grave; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Albertus Marcellis van de Rijdt in 1912 (civil) in Grave. Albertus (zoon van Antonius van de Rijdt en Christina Cornelia Heener) is geboren in (circa 1888) in Grave; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 8.  Petrus Johannes Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in 1885 in Grave; en is gestorven.

    Petrus is getrouwd met Johanna Agetha Maria van Gemert in 1912 (civil) in Grave. Johanna (dochter van Ludovicus Wilhelmus van Gemert en Anna Maria Sturis) is geboren in (circa 1885) in Grave; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Petrus is getrouwd met Froukje Johanna Overwijk in 1915 (civil) in Grave. Froukje (dochter van Siebe Jelles Overwijk en Hinke Aukes van der Heijde) is geboren in (circa 1874) in Beets; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 9.  Cornelis Bernardus Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in 1888 in Grave; is gestorven in 1909 in Grave.

  9. 10.  Bernardus Wilhelmus Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in 1890 in Grave; en is gestorven.

  10. 11.  Matheus Johannes Rutten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margartha1) is geboren in 1894 in Grave; en is gestorven.

    Matheus is getrouwd met Catharina Maria Hendrika van Heijnsbergen in 1919 (civil) in Grave. Catharina (dochter van Hendrikus van Heijnsbergen en Anna Maria van Son) is geboren in (circa 1897) in Grave; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 12.  Ridder in de orde van Oranje Nassau Jacobus Johannes Hondong Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Margartha1) is geboren in 1893 in Grave; is gestorven in 1968 in Ede.

    Jacobus is getrouwd met Florentina Sophia Caroline van Altena in 1922 (civil) in Utrecht. Florentina (dochter van Christiaan Hendrik van Altena en Petronella Schrievers) is geboren in 1894 in Utrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 13.  Petrus Paulus Hondong Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Margartha1) is geboren in (circa 1905); en is gestorven.

  3. 14.  An Hondong Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Margartha1) is geboren in (circa 1912); en is gestorven.

  4. 15.  Joannes Cornelis Margretha Zbinden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1905 in Tilburg; is gestorven in 1932 in Tilburg.

  5. 16.  Margaretha Maria Petronella Zbinden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1908 in Tilburg; is gestorven in 1964 in Tilburg.

    Gezin/Partner: Martinus Joannes van Gorkom. Martinus is geboren in 1904 in Tilburg; is gestorven in 1998 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 21. Cornelis Nicolaas Jacobus van Gorkom  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1929; is gestorven in 2002 in Oosterhout; is begraven in 2002 in Oosterhout.

  6. 17.  Cornelis Bernardus Joannes Maria Zbinden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1910 in Tilburg; is gestorven in 1910 in Tilburg.

  7. 18.  Anna Frederika Petronella Zbinden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1911 in Tilburg; is gestorven in 1987 in Tilburg.

    Anna is getrouwd met Willem Jan Dekkers in 1935 (civil), en is gescheiden van in 1976. Willem (zoon van Johannes Arnoldus Dekkers en Antonia Joanna Smulders) is geboren in 1912 in Tilburg; is gestorven in 1995 in Tilburg; is gecremeerd in 1996 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 22. Levenloos Dekkers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1936; is gestorven in 1936 in Tilburg.
    2. 23. Antonia Johanna Elisabeth Dekkers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1940; is gestorven in 2008 in Tilburg; is gecremeerd in 2008 in Tilburg.

  8. 19.  Helena Maria Jacoba Zbinden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1911 in Tilburg; is gestorven in 1986 in Tilburg.

    Helena is getrouwd met Roman August Hora in 1941 (civil). Roman is gestorven in 1945. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 20.  Cornelis Fredericus Johannes Zbinden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1919 in Tilburg; is gestorven in 1982 in Tilburg.

    Cornelis is getrouwd met Christina Cornelia Swaans in 1945 (civil). Christina (dochter van Augustinus Swaans en Cornelia Martina van Dijck) is geboren in 1917 in Tilburg; is gestorven in 1997 in Tilburg; is begraven in 1997 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 4

  1. 21.  Cornelis Nicolaas Jacobus van Gorkom Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Margaretha3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1929; is gestorven in 2002 in Oosterhout; is begraven in 2002 in Oosterhout.

  2. 22.  Levenloos Dekkers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1936; is gestorven in 1936 in Tilburg.

  3. 23.  Antonia Johanna Elisabeth Dekkers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1) is geboren in 1940; is gestorven in 2008 in Tilburg; is gecremeerd in 2008 in Tilburg.

    Antonia is getrouwd met Antonius Wilhelmus Tiggelman [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 24. Olaf Frederikus Martinus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 25. Armgard Catharina Maria Louisa Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 5

  1. 24.  Olaf Frederikus Martinus Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Antonia4, 18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1)

    Olaf is getrouwd met Linda Cornelia Maria Rohde [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 26. Else Maria Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 27. Guido Willem Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 25.  Armgard Catharina Maria Louisa Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Antonia4, 18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1)

    Armgard is getrouwd met Ing. Henricus Franciscus van Dongen [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 28. Laurens Franciscus Antonius van Dongen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 29. Florian Wilhelmus Johannes van Dongen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 30. Karsten Marinus Antonius van Dongen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 31. Siebrand Henricus Petrus van Dongen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 6

  1. 26.  Else Maria Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Olaf5, 23.Antonia4, 18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1)

  2. 27.  Guido Willem Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Olaf5, 23.Antonia4, 18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1)

  3. 28.  Laurens Franciscus Antonius van Dongen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Armgard5, 23.Antonia4, 18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1)

  4. 29.  Florian Wilhelmus Johannes van Dongen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Armgard5, 23.Antonia4, 18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1)

  5. 30.  Karsten Marinus Antonius van Dongen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Armgard5, 23.Antonia4, 18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1)

  6. 31.  Siebrand Henricus Petrus van Dongen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Armgard5, 23.Antonia4, 18.Anna3, 6.Jacoba2, 1.Margartha1)