Gerrit Jan Nijland

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gerrit Jan Nijland

    Gezin/Partner: Janna Pongert. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Hendrika Nijland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1866 in Gorssel; is gestorven in 1946.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Hendrika Nijland Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerrit1) is geboren in 1866 in Gorssel; is gestorven in 1946.

    Johanna is getrouwd met Jan Nijkamp in 1891 (Civil) in Gorssel. Jan (zoon van Jan Nijkamp en Alberta Marsman) is geboren in 1860 in Gorssel; is gestorven in 1946 in Gorssel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Alberta Nijkamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Gorssel; is gestorven in 1957 in Zutphen.


Generatie: 3

  1. 3.  Alberta Nijkamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Gerrit1) is geboren in 1893 in Gorssel; is gestorven in 1957 in Zutphen.

    Alberta is getrouwd met Gerrit Willem Karssing in 1914 (Civil) in Gorssel. Gerrit (zoon van Hendrik Willem Karssing en Harmtien Alferink) is geboren in 1886 in Hattem; is gestorven in 1961 in Zutphen. [Gezinsblad] [Familiekaart]