Johanna Stadhouders

Vrouwelijk - 1813


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna Stadhouders is gestorven in 1813 in Tilburg.

    Johanna is getrouwd met Gijsbertus van Nieuwkuijk in (voor 1814) (civil). Gijsbertus (zoon van Johannes van Nieuwkuijk en Hendrica van der Loo) is geboren in (circa 1779) in Haaren; is gestorven in 1831 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Cornelis van Nieuwkuijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1809 in Tilburg; is gestorven in 1839 in Tilburg.
    2. 3. Johanna Maria van Nieuwkuijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    3. 4. Johannes van Nieuwkuijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    4. 5. Maria van Nieuwkuijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Cornelis van Nieuwkuijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is gedoopt in 1809 in Tilburg; is gestorven in 1839 in Tilburg.

    Cornelis is getrouwd met Hendrika Nicolaas Smeulders in 1837 (civil) in Tilburg. Hendrika (dochter van Nicolaas Jan Smeulders en Anna Catharina Schaapsmeerders) is geboren in 1812 in Tilburg; is gestorven in 1880 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Johanna Maria van Nieuwkuijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) en is gestorven.

  3. 4.  Johannes van Nieuwkuijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) en is gestorven.

  4. 5.  Maria van Nieuwkuijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) en is gestorven.