Angelina Laarhoven

Vrouwelijk 1783 - 1831  (48 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Angelina Laarhoven is geboren in 1783 in Breda; is gestorven in 1831 in Breda.

    Gezin/Partner: Herman Heijliger. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Adrianus van der Linden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1834.
    2. 3. Herr (Dominus) Manazadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 4. Marie C. N.N.  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1874 in Michigan.
    4. 5. Joannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1801 in Breda; is gestorven in 1858 in Breda.
    5. 6. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 7. Arie van der Linden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1893.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Joannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1801 in Breda; is gestorven in 1858 in Breda.


Generatie: 2

  1. 2.  Adrianus van der Linden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angelina1) is geboren in 1834.

  2. 3.  Herr (Dominus) Manazadus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Rotterdam.
    2. 9. Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 10. Hendrik Jan Saalmink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 11. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.
    5. 12. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 13. Karel Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  3. 4.  Marie C. N.N. Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angelina1) is geboren in 1874 in Michigan.

    Marie is getrouwd met Edward Brinks in 1895 (Civil). Edward is geboren in 1871 in Netherlands. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  Joannes Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angelina1) is geboren in 1801 in Breda; is gestorven in 1858 in Breda.

    Joannes is getrouwd met Elisabeth Timmermans in 1829 (Civil) in Breda. Elisabeth (dochter van Joannes Wilhelmus Timmermans en Johanna Consemeulder) is geboren in 1801 in Breda; is gedoopt in 1801 in Breda; is gestorven in 1858 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 14. Willem Johannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1830 in Breda; is gestorven in 1894 in Rotterdam.
    2. 15. Ludovicus Hermanus Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1833 in Breda; is gestorven in 1921 in Breda.
    3. 16. Elisabetha Petronella Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1835 in Breda; is gestorven in 1901 in Breda.
    4. 17. Martinus Johannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1838 in Breda; is gestorven in 1917 in Breda.
    5. 18. Petrus Johannes Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1841 in Breda; is gestorven in 1909 in Udenhout.

  5. 6.  Hendrick Jan Peter Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 19. Mathilda Catharina Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).
    2. 20. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.
    3. 21. Bartolt op de Tichelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1601; is gestorven in 1677.
    4. 22. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 23. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.

  6. 7.  Arie van der Linden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angelina1) is gestorven na 1893.

    Gezin/Partner: Jaapje Kooij. Jaapje is gestorven na 1893. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 24. Willem Jacob van der Linden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1870.
    2. 25. Lena van der Linden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1871 in Nieuw Beijerland; is gestorven in 1925.


Generatie: 3

  1. 8.  Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1905 in Rotterdam.

    Joseph is getrouwd met Mathilde Henriette Dupont in 1938 (Civil) in Rotterdam. Mathilde is geboren in 1906 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 26. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.

  2. 9.  Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 27. Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Rotterdam.
    2. 28. Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 29. Barbara Elisabeth Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1952 in Remscheid, Duitsland; is gestorven in 2010 in Venlo.
    4. 30. Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1662.
    5. 31. Maria Elizabeth Pagie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Dirksland.
    6. 32. Karel Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 33. Petronella Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 34. Maria Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 35. Peter Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 36. Adriana Maria Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    11. 37. Jan Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  3. 10.  Hendrik Jan Saalmink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Herr2, 1.Angelina1)

    Hendrik is getrouwd met Janna Tiggelmans in 1751 (Civil) in Zeddam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 11.  Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1491; is gestorven in 1556.

    Gezin/Partner: Adriaen Grauwen. Adriaen (zoon van Rombout Grauwen en Heylwich Jan) is gestorven vóór 1537. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 38. Lijsbeth Adriaen Romboutsz Grauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1517.
    2. 39. Rombout Adriaen Grauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1519.
    3. 40. Maria Adriaen Rombout Schrauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1519; is gestorven in 1566.

  5. 12.  Hendrick Jan Peter Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 41. Mathilda Catharina Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).
    2. 42. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.
    3. 43. Bartolt op de Tichelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1601; is gestorven in 1677.
    4. 44. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 26. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.

  6. 13.  Karel Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Herr2, 1.Angelina1)

    Karel is getrouwd met Dora Kreyns in 1933 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 45. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  7. 14.  Willem Johannes Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1830 in Breda; is gestorven in 1894 in Rotterdam.

    Willem is getrouwd met Dina Henrica Bouten in 1860 (Civil) in Breda. Dina is geboren in 1831 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 15.  Ludovicus Hermanus Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1833 in Breda; is gestorven in 1921 in Breda.

    Ludovicus is getrouwd met Maria Marijnissen in 1861 (Civil) in Breda. Maria is geboren in in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 16.  Elisabetha Petronella Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1835 in Breda; is gestorven in 1901 in Breda.

    Elisabetha is getrouwd met Adrianus Johannes Tiggelman in 1859 (Civil) in Breda. Adrianus (zoon van Joannes Leonardus Jacobus Tiggelman en Maria Joanna Speekenbrink) is geboren in 1837 in Breda; is gestorven in 1882 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 46. Leonardus Johannes Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1860 in Breda; is gedoopt in 1860 in Breda; is gestorven in 1933 in Breda; is begraven in 1933 in Breda.
    2. 47. Ludovicus Johannes Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862 in Breda; is gestorven in 1929 in 's-Gravenhage.
    3. 48. Wilhelmus Johannes Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1864 in Breda; is gestorven in 1864 in Breda.
    4. 49. Maria Petronella Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1865 in Breda; is gestorven in 1866 in Breda.
    5. 50. Petrus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1867 in Breda; is gestorven in 1868 in Breda.
    6. 51. Anna Elisabeth Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1868 in Breda; is gestorven in 1868 in Breda.
    7. 52. Josephus Johannes Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1869 in Breda; is gestorven in 1907 in Breda.
    8. 53. Adrianus Leonardus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1872 in Breda; is gestorven in 1933 in Breda.
    9. 54. Adriana Gerardina Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1874 in Breda; is gestorven in 1881 in Breda.
    10. 55. Andreas Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Breda; is gestorven in 1877 in Breda.

  10. 17.  Martinus Johannes Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1838 in Breda; is gestorven in 1917 in Breda.

  11. 18.  Petrus Johannes Laarhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1841 in Breda; is gestorven in 1909 in Udenhout.

    Petrus is getrouwd met Maria Catharina Fischer in 1867 (Civil) in 's Hertogenbosch. Maria (dochter van Johan Friedrich Fischer en Maria Mannechal) is geboren in 1836 in 's Hertogenbosch. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  12. 19.  Mathilda Catharina Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).

  13. 20.  DeNijs van Schie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gestorven na 1549.

    Gezin/Partner: Willemke de Beer (sBeren). Willemke (dochter van Henrick de Beer (sBeren) en Heijlwich Deckers) is gestorven na 1549. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  14. 21.  Bartolt op de Tichelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1601; is gestorven in 1677.

    Bartolt is getrouwd met Stijntje op de Harfslege in 1633 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Bartolt is getrouwd met Albertjen in 1634 (Civil) in Vorden. Albertjen (dochter van Berent op de Beke, dochter van Berent op de Beke, dochter van Berent op de Beke, dochter van Willem Wassink en Theodora Christina Vermeulen, dochter van Matie T. Baker, dochter van Berent op de Beke) is geboren in 1616. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 56. Willem op de Tichelerije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 okt 1635 in Vorden.
    2. 57. Berent  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 sep 1638 in Vorden.
    3. 58. Aeltje op de Ticlerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 jan 1646 in Vorden.
    4. 59. Trientjen op Tiglerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1659.
    5. 60. Jan op de Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1660.

  15. 22.  Adrianus Cornelisz van der Reijen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Adrianus is getrouwd met Cornelia van der Weijden in 1731 (Civil) in Oosterhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 61. Cornelia van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1735 in Oosterhout; is gestorven in 1788 in Oosterhout.

  16. 23.  Cathelijn Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gestorven in 1580.

    Gezin/Partner: Anthonius Lips. Anthonius (zoon van Jan Lips en Lysbeth Nouts) is geboren in 1493; is gestorven in 1567. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 62. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    2. 63. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 64. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 65. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    5. 66. Wouter Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    6. 67. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    7. 68. Margriete Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.

  17. 24.  Willem Jacob van der Linden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Arie2, 1.Angelina1) is geboren in 1870.

  18. 25.  Lena van der Linden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Arie2, 1.Angelina1) is geboren in 1871 in Nieuw Beijerland; is gestorven in 1925.

    Lena is getrouwd met Pieter Cornelis van Loon in 1893 (Civil) in Nieuw Beijerland. Pieter (zoon van Cornelis van Loon en Jannetje Tiggelman) is geboren in 1861 in Oude Tonge; is gestorven in 1925 in Middelharnis. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 4

  1. 26.  Cathelijn Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven in 1580.

    Gezin/Partner: Anthonius Lips. Anthonius (zoon van Jan Lips en Lysbeth Nouts) is geboren in 1493; is gestorven in 1567. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 69. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    2. 70. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 71. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 72. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    5. 73. Wouter Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    6. 74. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    7. 75. Margriete Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.

  2. 27.  Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1905 in Rotterdam.

    Joseph is getrouwd met Mathilde Henriette Dupont in 1938 (Civil) in Rotterdam. Mathilde is geboren in 1906 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 76. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.

  3. 28.  Manut Manatsche Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 77. Johannes Arnoldus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zuid-Schermer (NH).
    2. 78. Jos Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 79. Minatschader De Monasterio  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 80. Dirck Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 81. Gertrudis Onckels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.
    6. 82. Nicolaas Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 83. Ida Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 84. Jan Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  4. 29.  Barbara Elisabeth Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1952 in Remscheid, Duitsland; is gestorven in 2010 in Venlo.

    Barbara is getrouwd met in 1973 (Civil) in Venlo, en is gescheiden van in 1989 in Venlo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Barbara is getrouwd met in 1991 (Civil) in Venlo, en is gescheiden van in 1999 in Venlo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 30.  Willem Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1662.

    Willem is getrouwd met Adriana Jan Gijsbert van de Loo in 1687 (Reli) in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 85. Petrus Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 86. Maria Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 87. Jan Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 88. Maria Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  6. 31.  Maria Elizabeth Pagie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1825 in Dirksland.

    Maria is getrouwd met Abraham de Klaas in 1845 (Civil) in Middelharnis. Abraham (zoon van Ewoud de Klaas en Maria Tiggelman) is geboren in 1805 in Oude Tonge. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 32.  Karel Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Karel is getrouwd met Dora Kreyns in 1933 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 89. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  8. 33.  Petronella Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Adriaen Hoevenaers. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 90. Maria Adriaan Hoevenaers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is begraven op 11 jan 1777 in Tilburg.
    2. 91. Jan Adriaan Hoevenaers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 92. Peter Adriaan Hoevenaers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  9. 34.  Maria Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  10. 35.  Peter Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  11. 36.  Adriana Maria Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  12. 37.  Jan Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  13. 38.  Lijsbeth Adriaen Romboutsz Grauwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1517.

    Gezin/Partner: Cornelis Peter Adriaen Oomen. Cornelis (zoon van Peter Adriaen Heyn Oomen en Adriana Gijsbregt) is gedoopt op 06 okt 1487 in Oosterhout; is gestorven na 1574. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 93. Cornelis Jan Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1531; is gestorven in 1585.
    2. 94. Wouter Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1539 in Princenhage.
    3. 95. Lenaert Cornelis Peter Adriaen Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1539.
    4. 96. Peter Cornelis Peter Adriaen Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1541 in Prinsenhage; is gestorven in 1583.
    5. 97. Anthonis Cornelisz. Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1541; is gestorven in 1576.
    6. 98. Jan Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1555.
    7. 99. Marie Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1556.
    8. 100. Adriana Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1558.
    9. 101. Anneke Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1558.
    10. 102. Adriaen Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1585.

  14. 39.  Rombout Adriaen Grauwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1519.

  15. 40.  Maria Adriaen Rombout Schrauwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1519; is gestorven in 1566.

    Gezin/Partner: Cornelis Jacop Wouter Leijten. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  16. 41.  Mathilda Catharina Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).

  17. 42.  DeNijs van Schie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven na 1549.

    Gezin/Partner: Willemke de Beer (sBeren). Willemke (dochter van Henrick de Beer (sBeren) en Heijlwich Deckers) is gestorven na 1549. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  18. 43.  Bartolt op de Tichelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1601; is gestorven in 1677.

    Bartolt is getrouwd met Stijntje op de Harfslege in 1633 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Bartolt is getrouwd met Albertjen in 1634 (Civil) in Vorden. Albertjen (dochter van Berent op de Beke, dochter van Berent op de Beke, dochter van Berent op de Beke, dochter van Willem Wassink en Theodora Christina Vermeulen, dochter van Matie T. Baker, dochter van Berent op de Beke) is geboren in 1616. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 103. Willem op de Tichelerije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 okt 1635 in Vorden.
    2. 104. Berent  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 sep 1638 in Vorden.
    3. 105. Aeltje op de Ticlerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 jan 1646 in Vorden.
    4. 106. Trientjen op Tiglerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1659.
    5. 107. Jan op de Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1660.

  19. 44.  Adrianus Cornelisz van der Reijen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Adrianus is getrouwd met Cornelia van der Weijden in 1731 (Civil) in Oosterhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 108. Cornelia van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1735 in Oosterhout; is gestorven in 1788 in Oosterhout.

  20. 45.  Hendrick Jan Peter Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 109. Mathilda Catharina Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).
    2. 110. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.
    3. 111. Bartolt op de Tichelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1601; is gestorven in 1677.
    4. 112. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 76. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.

  21. 46.  Leonardus Johannes Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1860 in Breda; is gedoopt in 1860 in Breda; is gestorven in 1933 in Breda; is begraven in 1933 in Breda.

    Leonardus is getrouwd met Adriana Hoedjes in 1883 (Civil) in Breda. Adriana (dochter van Gerrit Hoetjes en Cornelia van Diessen) is geboren in 1862 in Breda; is gestorven in 1938 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 113. Adrianus Petrus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Breda; is gestorven in 1887 in Princenhage.
    2. 114. Antonius Bernardus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1885 in Breda; is gestorven in 1967 in Breda.
    3. 115. Cornelia Elisabeth Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1887 in Breda; is gestorven in 1963 in Breda.
    4. 116. Elisabeth Petronella Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1889 in Breda; is gestorven in 1980 in Breda.
    5. 117. Margaretha Adriana Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1891 in Breda; is gestorven in 1893 in Breda.
    6. 118. Barbara Josephina Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Breda; is gestorven in 1966 in Breda.
    7. 119. Adrianus Hendrik Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Breda; is gestorven in 1947 in Breda.
    8. 120. Gerardus Martinus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1897 in Breda; is gestorven in 1969 in Breda.
    9. 121. Huberdina Ludovica Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Breda; is gestorven in 1921 in Breda.
    10. 122. Maria Adriana Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1900 in Breda; is gestorven in 1997 in Breda; is gecremeerd in 1997 in Breda.
    11. 123. Jacobus Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1908 in Breda; is gestorven in 1942 in Seulimeum, Jakarata, Indonesi; is begraven in Nederlands ereveld Menteng Pulo, Jakarta, Indonesi.

  22. 47.  Ludovicus Johannes Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1862 in Breda; is gestorven in 1929 in 's-Gravenhage.

    Ludovicus is getrouwd met Cornelia Gijzen in 1883 (Civil) in Etten-Leur. Cornelia (dochter van Antonij Gijzen en Dingena van der Westen) is geboren in 1859 in Etten en Leur; is gestorven in 1894 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 124. Adrianus Antonius Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Breda.
    2. 125. Antonius Petrus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Breda; is gestorven in 1934 in Rotterdam.
    3. 126. Franciscus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1887 in Breda; is gestorven in 1978 in Maastricht; is begraven in 1978 in Maastricht.
    4. 127. Maria Hendrika Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1889 in Breda; is gestorven in 1955 in Breda; is begraven in 1955 in Breda.
    5. 128. Elisabeth Petronella Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1891 in Breda; is gestorven in 1960 in Breda.
    6. 129. Leonardus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1894 in Breda; is gestorven in 1968 in Rotterdam.

  23. 48.  Wilhelmus Johannes Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1864 in Breda; is gestorven in 1864 in Breda.

  24. 49.  Maria Petronella Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1865 in Breda; is gestorven in 1866 in Breda.

  25. 50.  Petrus Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1867 in Breda; is gestorven in 1868 in Breda.

  26. 51.  Anna Elisabeth Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1868 in Breda; is gestorven in 1868 in Breda.

  27. 52.  Josephus Johannes Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1869 in Breda; is gestorven in 1907 in Breda.

    Josephus is getrouwd met Barbara Dekkers in 1893 (Civil) in Breda. Barbara (dochter van Johannes Dekkers en Dingena Mouwen) is geboren in 1864 in Princenhage N.B.; is gestorven in 1958 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 130. Adrianus Petrus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1894 in Breda; is gestorven in 1957 in Tilburg.
    2. 131. Johannus Desiderius Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Breda; is gestorven in 1981 in Breda; is begraven in 1981 in Breda.
    3. 132. Dijmphna Antonia Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Breda; is gestorven in 1973 in Breda.
    4. 133. Leonardus Ludovicus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1901 in Breda; is gestorven in 1959 in Breda; is begraven in 1959 in Breda.
    5. 134. Elisabeth Johanna Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Breda; is gestorven in 1908 in Breda.

  28. 53.  Adrianus Leonardus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1872 in Breda; is gestorven in 1933 in Breda.

    Adrianus is getrouwd met Hendrina Maria Geven in 1896 (Civil) in Breda. Hendrina (dochter van Wilhelmus Geven en Johanna Swinkels) is geboren in 1873 in Gestel (nu Eindhoven); is gestorven in 1954 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 135. Wilhelmus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1897 in Breda; is gedoopt in 1897 in Breda; is gestorven in 1917 in Breda.
    2. 136. Zr. Elisabeth Helena Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1899 in Breda; is gedoopt in 1899 in Breda; is gestorven in 1970 in Schinnen; is begraven in 1970 in Heerlen.
    3. 137. Johanna Catharina Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1900 in Breda; is gedoopt in 1900 in Breda; is gestorven in 1901 in Breda.
    4. 138. Clara Maria Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1901 in Breda; is gedoopt in 1901 in Breda; is gestorven in 1974 in Breda.
    5. 139. Maria Adriana Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1903 in Breda; is gedoopt in 1903 in Breda; is gestorven in 1904 in Breda.
    6. 140. Adrianus Josephus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1904 in Breda; is gedoopt in 1904 in Breda; is gestorven in 1904 in Breda.
    7. 141. Adrianus Wilhelmus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1906 in Breda; is gedoopt in 1906 in Breda (H. Barbara); is gestorven in 1967 in Breda; is begraven in 1967 in Breda.
    8. 142. Mathias Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1907 in Breda; is gedoopt in 1907 in Breda Kathedraal; is gestorven in 1953 in Wassenaar; is begraven in 1953 in Rijswijk Z.H..
    9. 143. Leonardus Franciscus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1908 in Breda; is gedoopt in 1908 in Breda Kathedraal; is gestorven in 1957 in Breda.
    10. 144. Catharina Johanna Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1909 in Breda; is gedoopt in 1909 in Breda; is gestorven in 1972 in Breda; is begraven in 1972 in R.K. Begraafplaats Zuylen, Haagweg 332, Breda.
    11. 145. Zr. Domitia Wilhelmina (Maria) Johanna Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Breda; is gedoopt in 1912 in Breda (H.Barbara); is gestorven in 1995 in Breda; is begraven in 1995 in parochiekerkhof te Liesbosch, Breda.
    12. 146. Adriana Maria Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1915 in Breda; is gedoopt in 1915 in Breda (H. Barbara); is gestorven in 1916 in Breda.
    13. 147. Josephus Mathias Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1917 in Breda; is gedoopt in 1917 in Breda (H. Barbara); is gestorven in 1918 in Breda.

  29. 54.  Adriana Gerardina Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1874 in Breda; is gestorven in 1881 in Breda.

  30. 55.  Andreas Cornelis Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1877 in Breda; is gestorven in 1877 in Breda.

  31. 56.  Willem op de Tichelerije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 18 okt 1635 in Vorden.

  32. 57.  Berent Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 16 sep 1638 in Vorden.

  33. 58.  Aeltje op de Ticlerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 25 jan 1646 in Vorden.

  34. 59.  Trientjen op Tiglerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1659.

    Trientjen is getrouwd met Willem op Pelskam in 1679 (Civil) in Vorden. Willem (zoon van Dries van Acker, zoon van Jacobus Laarhoven, zoon van Lambrecht Leynen, zoon van Bartholomeus Sijmons, zoon van Hermann N.N., zoon van Gerrit op Pelskam) is geboren in 1659. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  35. 60.  Jan op de Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1660.

    Jan is getrouwd met Jenneken in 1677 (Civil) in Vorden. Jenneken (dochter van Hendrik op Laer, dochter van Herman van der Bruggen, dochter van Hugo van Couwenberg, dochter van Harry Tichelman, dochter van N.N. de Grauwe, dochter van Hendrik op Laer) is begraven op 24 dec 1732 in Vorden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 148. Bertelt op de Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 30 jun 1678 in Vorden; is gestorven op 21 jan 1736 in Vorden.
    2. 149. Jan op Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 feb 1680 in Vorden; is gestorven op 17 dec 1752 in Steenderen; is begraven op 22 dec 1752 in Steenderen.
    3. 150. Albertine op Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 aug 1682 in Vorden.
    4. 151. N.N. Tigelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 aug 1690 in Vorden.

  36. 61.  Cornelia van der Reijen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (22.Adrianus3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1735 in Oosterhout; is gestorven in 1788 in Oosterhout.

    Cornelia is getrouwd met Cornelis Adriaen Anthonisse in 1756 (Civil) in Oosterhout. Cornelis is geboren in in Baarle-Hertog, Belgi. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Cornelia is getrouwd met Bernardus Speekenbrink in 1760 (Civil) in Oosterhout. Bernardus (zoon van Nicolaus Bernardi Speekenbrink en Maria Aertse Arnoldi Baerten) is geboren in 1727 in Oosterhout; is gedoopt in 1727 in Oosterhout; is gestorven in 1795 in Oosterhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 152. Adrianus Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1778 in Oosterhout; is gestorven in 1863 in Breda.

  37. 62.  Jacob Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 153. Jenneken van Reuth  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 154. Herr (Dominus) Manazadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 155. Johanna Geertrui Raas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in in Oisterwijk.
    4. 156. Jacob Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 157. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1573.
    6. 158. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1574.
    7. 159. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 157. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1573.
    2. 158. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1574.
    3. 159. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  38. 63.  Hendrick Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  39. 64.  Adriaen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  40. 65.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 78. Jos Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 112. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 160. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.
    4. 161. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 162. Catharina van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 dec 1788 in Dussen; is gestorven op 14 aug 1846 in Roosendaal.
    6. 163. Robrecht Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 164. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 161. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 163. Robrecht Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 164. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  41. 66.  Wouter Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 165. Christiaan Hendricus Robijns  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    2. 166. Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 167. Antonius Hendricus Redeker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1919; is gestorven in 1942 in Heerenveen.
    4. 168. Lysbeth Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 169. Jannen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 170. Raesen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 171. Jacoppen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 172. Hubrechten Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 173. Lysbeth Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 174. Jehenne Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    11. 175. Katelijn Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  42. 67.  Anthonis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 176. Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 177. Peterke Pulskens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 178. Pieternella de Reus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Ooltgensplaat; is gestorven in 1867 in Den Bommel.
    4. 179. Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1428.
    5. 180. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572.
    6. 181. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 180. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572.
    2. 181. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  43. 68.  Margriete Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Henrick Wagemaeckers. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 182. Jannen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 183. Cornelisen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 184. Hendricken Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 185. Adrianen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 186. Antonie Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 187. Clare Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 5

  1. 69.  Jacob Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 188. Jenneken van Reuth  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 189. Herr (Dominus) Manazadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 190. Johanna Geertrui Raas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in in Oisterwijk.
    4. 191. Jacob Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 192. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1573.
    6. 193. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1574.
    7. 194. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 192. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1573.
    2. 193. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1574.
    3. 194. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 70.  Hendrick Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  3. 71.  Adriaen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  4. 72.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 195. Jos Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 196. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 197. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.
    4. 198. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 199. Catharina van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 dec 1788 in Dussen; is gestorven op 14 aug 1846 in Roosendaal.
    6. 200. Robrecht Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 201. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 198. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 200. Robrecht Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 201. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  5. 73.  Wouter Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 202. Christiaan Hendricus Robijns  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    2. 203. Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 204. Antonius Hendricus Redeker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1919; is gestorven in 1942 in Heerenveen.
    4. 205. Lysbeth Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 206. Jannen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 207. Raesen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 208. Jacoppen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 209. Hubrechten Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 210. Lysbeth Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 211. Jehenne Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    11. 212. Katelijn Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  6. 74.  Anthonis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 213. Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 214. Peterke Pulskens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 215. Pieternella de Reus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Ooltgensplaat; is gestorven in 1867 in Den Bommel.
    4. 216. Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1428.
    5. 217. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572.
    6. 218. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 217. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572.
    2. 218. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  7. 75.  Margriete Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Henrick Wagemaeckers. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 219. Jannen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 220. Cornelisen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 221. Hendricken Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 222. Adrianen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 223. Antonie Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 224. Clare Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  8. 76.  Cathelijn Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Joseph4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven in 1580.

    Gezin/Partner: Anthonius Lips. Anthonius (zoon van Jan Lips en Lysbeth Nouts) is geboren in 1493; is gestorven in 1567. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 225. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    2. 226. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 227. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 228. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    5. 229. Wouter Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    6. 230. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    7. 231. Margriete Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.

  9. 77.  Johannes Arnoldus Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in in Zuid-Schermer (NH).

    Gezin/Partner: Cornelia Gerarda Anna Maria Jozefina Baltus. Cornelia is geboren in in Alkmaar (NH). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 232. Rens Nicolaas Wouter Johannes Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Spierdijk (NH).
    2. 233. Cornelis Johannes Gerardus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Spierdijk (NH).

  10. 78.  Jos Manut Manatsche Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 234. Jacobus Hendrik Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1853 in Amsterdam.
    2. 202. Christiaan Hendricus Robijns  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    3. 235. Claut Manatschaer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 236. N.N. Minatschader  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 237. Hendrik Olthof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1830 in Eibergen; is gestorven in 1870 in Neede.
    6. 238. Sabina Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Amsterdam; is gestorven in 1855 in Amsterdam.
    7. 239. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Amsterdam; is gestorven in 1856 in AMsterdam.
    8. 240. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1856 in Amsterdam; is gestorven in 1857 in Amsterdam.
    9. 241. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1857 in Amsterdam; is gestorven in 1858 in Amsterdam.
    10. 242. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1861 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1918 in Amsterdam.

  11. 79.  Minatschader De Monasterio Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 243. Hermann Peder  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 236. N.N. Minatschader  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 244. Adrianus Wouter Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is begraven op 20 jun 1700 in Weelde (Belgi.
    4. 214. Peterke Pulskens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 245. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.

  12. 80.  Dirck Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Dirck is getrouwd met Anna Jan van Dooremalen in 1720 (Civil) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 246. Johanna Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 mrt 1721 in Oisterwijk.
    2. 247. Jan Baptist Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 mrt 1722 in Oisterwijk.
    3. 248. Aert Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jun 1723 in Oisterwijk.
    4. 249. Jacob Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 apr 1724 in Oisterwijk.
    5. 250. Maria Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 dec 1725 in Oisterwijk.
    6. 251. Frans Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 jul 1727 in Oisterwijk.

  13. 81.  Gertrudis Onckels Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.

    Gertrudis is getrouwd met Leendert Tigchelman in 1846 (Civil) in Venlo. Leendert (zoon van Abraham Tiggelman en Anna Leenderts van Putten) is geboren in 1813 in Herkingen; is gestorven in 1897 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 252. Maria Anna Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1847 in Venlo; is gestorven in 1937 in Oosterbeek.
    2. 253. Hendrika Wilhelmina Francisca Tigchelmans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1849 in Venlo; is gestorven in 1930 in Maastricht.
    3. 254. Anna Margaretha Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1850 in Venlo.
    4. 255. Anna Maria Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Venlo; is gestorven in 1938 in Den Haag?.
    5. 256. Jan Hendrik Hubert Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Venlo; is gestorven in 1924.
    6. 257. Mechtildis Gertrudis Hebertina Tigelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1858 in Venlo; is gestorven in 1936 in Utrecht.
    7. 258. Andries Carel Hubert Tighelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1860 in Venlo; is gestorven in 1924 in Maastricht.

  14. 82.  Nicolaas Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Nicolaas is getrouwd met Jennemarie Joost Bartel de Bruijn in 1719 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 259. Jan Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 05 dec 1720 in Oisterwijk.
    2. 260. Jacoba Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 jul 1722 in Oisterwijk.
    3. 261. Judocus Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 okt 1724 in Udenhout.

  15. 83.  Ida Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Ida is getrouwd met Cornelis van de Brekel in 1704 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 262. Laurentius Cornelis van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 feb 1705 in Oisterwijk (?).
    2. 263. Antonie van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 sep 1708; is begraven op 04 mei 1762.

  16. 84.  Jan Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Jan is getrouwd met Josijna Antonis Joost van Iersel in 1711 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  17. 85.  Petrus Willem Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (30.Willem4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  18. 86.  Maria Willem Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (30.Willem4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  19. 87.  Jan Willem Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (30.Willem4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  20. 88.  Maria Willem Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (30.Willem4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  21. 89.  Hendrick Jan Peter Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (32.Karel4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 264. Mathilda Catharina Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).
    2. 245. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.
    3. 265. Bartolt op de Tichelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1601; is gestorven in 1677.
    4. 196. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 266. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.

  22. 90.  Maria Adriaan Hoevenaers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is begraven op 11 jan 1777 in Tilburg.

    Maria is getrouwd met Herman Herman Herman Drabben in 1718 (Reli) in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 267. Jan Herman Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 apr 1724 in Tilburg; is gestorven op 19 jun 1813 in Tilburg.
    2. 268. Joanna Herman Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 269. Petronella Herman Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 270. Herman Herman Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 271. Maria Anna Herman Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 272. Joanna Elisabeth Herman Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  23. 91.  Jan Adriaan Hoevenaers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  24. 92.  Peter Adriaan Hoevenaers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  25. 93.  Cornelis Jan Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1531; is gestorven in 1585.

    Gezin/Partner: Kathelijn Jan. Kathelijn is geboren in 1531. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  26. 94.  Wouter Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1539 in Princenhage.

    Wouter is getrouwd met Maria Rombout Adriaen Rombout 's Grauwen in 1576 (Civil). Maria is geboren in 1544. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  27. 95.  Lenaert Cornelis Peter Adriaen Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1539.

    Lenaert is getrouwd met Beatrijs Vermazen in 1574 (Civil). Beatrijs (dochter van Willem Christiaan Jurriens en Johanna Gruitroij, dochter van Berend Speekenbrink, dochter van Johanna Henriette Rohde, dochter van DeNijs Stevens, dochter van Jacob Tiggelman, dochter van Adriaen Cornelis Vermazen) is geboren in 1539. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  28. 96.  Peter Cornelis Peter Adriaen Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1541 in Prinsenhage; is gestorven in 1583.

    Peter is getrouwd met Agnete Cornelis Gielisdr. Beys in (Civil) in Prinsenhage. Agnete (dochter van Cornelis Gilis Beys en Sophie Gijsbrecht Jansdr.) is geboren in 1540; is gestorven in 1583 in Prinsenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 273. Gijsbregt Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572 in Prinsenhage; is gestorven in 1642 in Prinsenhage.
    2. 274. Petrus Cornelij Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572; is gestorven in 1618.
    3. 275. Marten Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1573.
    4. 276. Jochimus Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  29. 97.  Anthonis Cornelisz. Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1541; is gestorven in 1576.

    Gezin/Partner: Adriaene Adriaen Peeter Sibs. Adriaene (dochter van Adriaen Peeter Adriaen Sibs en Maria N.N.) is geboren in 1561. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Petronella Jan Jan Oonincx. Petronella is geboren in 1550. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  30. 98.  Jan Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1555.

    Gezin/Partner: Antonia Vermazen. Antonia (dochter van Willem Christiaan Jurriens en Johanna Gruitroij, dochter van Berend Speekenbrink, dochter van Johanna Henriette Rohde, dochter van DeNijs Stevens, dochter van Jacob Tiggelman, dochter van Adriaen Cornelis Vermazen) is geboren in 1539. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  31. 99.  Marie Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1556.

    Gezin/Partner: Goris Jan Goris Donckers. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  32. 100.  Adriana Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1558.

    Gezin/Partner: Gerrit Henrick Hagaerts. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  33. 101.  Anneke Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1558.

  34. 102.  Adriaen Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven na 1585.

    Adriaen is getrouwd met Adriana Jan Adriaen in 1575 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  35. 103.  Willem op de Tichelerije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 18 okt 1635 in Vorden.

  36. 104.  Berent Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 16 sep 1638 in Vorden.

  37. 105.  Aeltje op de Ticlerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 25 jan 1646 in Vorden.

  38. 106.  Trientjen op Tiglerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1659.

    Trientjen is getrouwd met Willem op Pelskam in 1679 (Civil) in Vorden. Willem (zoon van Dries van Acker, zoon van Jacobus Laarhoven, zoon van Lambrecht Leynen, zoon van Bartholomeus Sijmons, zoon van Hermann N.N., zoon van Gerrit op Pelskam) is geboren in 1659. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  39. 107.  Jan op de Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1660.

    Jan is getrouwd met Jenneken in 1677 (Civil) in Vorden. Jenneken (dochter van Hendrik op Laer, dochter van Herman van der Bruggen, dochter van Hugo van Couwenberg, dochter van Harry Tichelman, dochter van N.N. de Grauwe, dochter van Hendrik op Laer) is begraven op 24 dec 1732 in Vorden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 277. Bertelt op de Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 30 jun 1678 in Vorden; is gestorven op 21 jan 1736 in Vorden.
    2. 278. Jan op Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 feb 1680 in Vorden; is gestorven op 17 dec 1752 in Steenderen; is begraven op 22 dec 1752 in Steenderen.
    3. 279. Albertine op Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 aug 1682 in Vorden.
    4. 280. N.N. Tigelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 aug 1690 in Vorden.

  40. 108.  Cornelia van der Reijen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (44.Adrianus4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1735 in Oosterhout; is gestorven in 1788 in Oosterhout.

    Cornelia is getrouwd met Cornelis Adriaen Anthonisse in 1756 (Civil) in Oosterhout. Cornelis is geboren in in Baarle-Hertog, Belgi. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Cornelia is getrouwd met Bernardus Speekenbrink in 1760 (Civil) in Oosterhout. Bernardus (zoon van Nicolaus Bernardi Speekenbrink en Maria Aertse Arnoldi Baerten) is geboren in 1727 in Oosterhout; is gedoopt in 1727 in Oosterhout; is gestorven in 1795 in Oosterhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 281. Adrianus Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1778 in Oosterhout; is gestorven in 1863 in Breda.

  41. 109.  Mathilda Catharina Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).

  42. 110.  DeNijs van Schie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven na 1549.

    Gezin/Partner: Willemke de Beer (sBeren). Willemke (dochter van Henrick de Beer (sBeren) en Heijlwich Deckers) is gestorven na 1549. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  43. 111.  Bartolt op de Tichelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1601; is gestorven in 1677.

    Bartolt is getrouwd met Stijntje op de Harfslege in 1633 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Bartolt is getrouwd met Albertjen in 1634 (Civil) in Vorden. Albertjen (dochter van Berent op de Beke, dochter van Berent op de Beke, dochter van Berent op de Beke, dochter van Willem Wassink en Theodora Christina Vermeulen, dochter van Matie T. Baker, dochter van Berent op de Beke) is geboren in 1616. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 282. Willem op de Tichelerije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 okt 1635 in Vorden.
    2. 283. Berent  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 sep 1638 in Vorden.
    3. 284. Aeltje op de Ticlerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 jan 1646 in Vorden.
    4. 285. Trientjen op Tiglerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1659.
    5. 286. Jan op de Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1660.

  44. 112.  Adrianus Cornelisz van der Reijen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Adrianus is getrouwd met Cornelia van der Weijden in 1731 (Civil) in Oosterhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 287. Cornelia van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1735 in Oosterhout; is gestorven in 1788 in Oosterhout.

  45. 113.  Adrianus Petrus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1884 in Breda; is gestorven in 1887 in Princenhage.

  46. 114.  Antonius Bernardus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1885 in Breda; is gestorven in 1967 in Breda.

    Antonius is getrouwd met Antonette Johanna Freijsen in 1910 (Civil) in Breda. Antonette (dochter van Franciscus Petrus Freijsen en Anna Maria Wilhelmina Roden) is geboren in 1889 in Breda; is gestorven in 1966 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 288. Leonardus Franciscus Johanna Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Breda; is gestorven in 1988 in Breda; is gecremeerd in 1988 in Breda.
    2. 289. Maria Francisca Adriana Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1915 in Breda; is gestorven in 1999 in Breda; is gecremeerd in 1999 in Breda.
    3. 290. Ludovicus Lambertus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1916 in Breda; is gestorven in 1916 in Breda.
    4. 291. Petrus Franciscus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1916 in Breda; is gestorven in 1916 in Breda.
    5. 292. Petrus Franciscus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1917 in Breda; is gestorven in 2011 in Middelburg; is begraven in 2012 in Middelburg.
    6. 293. Adriana Maria Petronella Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1925 in Breda; is gestorven in 2003 in Breda; is gecremeerd in 2003 in Breda.

  47. 115.  Cornelia Elisabeth Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1887 in Breda; is gestorven in 1963 in Breda.

  48. 116.  Elisabeth Petronella Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1889 in Breda; is gestorven in 1980 in Breda.

  49. 117.  Margaretha Adriana Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1891 in Breda; is gestorven in 1893 in Breda.

  50. 118.  Barbara Josephina Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1893 in Breda; is gestorven in 1966 in Breda.

    Barbara is getrouwd met Ludovicus Cornelius Adrianus Schalk in 1915 (Civil) in Breda. Ludovicus (zoon van Ludovicus Cornelis Martinus Schalk en Geertruida de Haas) is geboren in 1892 in Breda; is gestorven in 1975 in Breda; is begraven in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 294. Geertruida Adriana Barbara Schalk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1914 in Heerlen; is gestorven in 2005 in Breda.
    2. 295. Leonarda Louisa Schalk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1916 in Semarang, Nederlands Indi; is gestorven in 2008; is begraven in Breda.
    3. 296. Adriana Anthonia Johanna Schalk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1921 in Soerakarta, Nederlands Indi; is gestorven in 1994 in Heerlen; is begraven in 1994 in Heerlen.

  51. 119.  Adrianus Hendrik Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1896 in Breda; is gestorven in 1947 in Breda.

  52. 120.  Gerardus Martinus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1897 in Breda; is gestorven in 1969 in Breda.

    Gerardus is getrouwd met Hendrika van Nimwegen in 1928 (Civil) in Breda. Hendrika (dochter van Jaobus van Nimwegen en Hendje Middelaar) is geboren in 1897 in Amersfoort; is gestorven in 1991 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 297. Hermanus Gerardus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1934 in Breda; is gestorven in 2005 in Breda.

  53. 121.  Huberdina Ludovica Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1898 in Breda; is gestorven in 1921 in Breda.

  54. 122.  Maria Adriana Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1900 in Breda; is gestorven in 1997 in Breda; is gecremeerd in 1997 in Breda.

    Maria is getrouwd met Franciscus Marinus Herman Abels in 1927 (Civil) in Breda. Franciscus (zoon van Johann Christian Abels en Maria Josepha Andries) is geboren in 1897 in Borgerhout, Belgi; is gestorven in 1974 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 298. doodgeboren Abels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1929 in Breda; is gestorven in 1929 in Breda.

  55. 123.  Jacobus Cornelis Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1908 in Breda; is gestorven in 1942 in Seulimeum, Jakarata, Indonesi; is begraven in Nederlands ereveld Menteng Pulo, Jakarta, Indonesi.

    Jacobus is getrouwd met Catharina van Slee in 1938 (Civil) in Poerwokerto, Jawa, Tengah, Indonesi. Catharina is geboren in 1908. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  56. 124.  Adrianus Antonius Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1883 in Breda.

  57. 125.  Antonius Petrus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1884 in Breda; is gestorven in 1934 in Rotterdam.

    Antonius is getrouwd met Clara van den Bosch in 1907 (Civil) in Breda. Clara (dochter van Cornelis van den Bosch en Adriana Houtepen) is geboren in 1881 in Klundert; is gestorven in 1979 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 299. Adriana Cornelia Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1908 in Breda; is gestorven in 1995 in Rotterdam.
    2. 300. Ludovicus Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in Breda; is gestorven in 1990 in Rotterdam.
    3. 301. Cornelis Franciscus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1911 in Breda.
    4. 302. Franciscus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1913 in Rotterdam; is gestorven in 2002 in Rotterdam.
    5. 303. Cornelia Adriana Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1914 in Rotterdam; is gestorven in 1983 in Rotterdam.
    6. 304. Maria Jacoba Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1916 in Rotterdam; is gestorven in 1992 in Capelle a/d IJssel.
    7. 305. Antonius Petrus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 306. N.N. Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1921 in Rotterdam; is gestorven in 1921 in Rotterdam.

  58. 126.  Franciscus Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1887 in Breda; is gestorven in 1978 in Maastricht; is begraven in 1978 in Maastricht.

    Franciscus is getrouwd met Jacoba van den Bosch in 1912 (Civil) in Rotterdam. Jacoba (dochter van Cornelis van den Bosch en Adriana Houtepen) is geboren in 1886 in Klundert (NB); is gestorven in 1976 in Maastricht. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  59. 127.  Maria Hendrika Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1889 in Breda; is gestorven in 1955 in Breda; is begraven in 1955 in Breda.

    Maria is getrouwd met Everardus Hendrikus Johannus ter Beek in 1916 (Civil) in Princenhage. Everardus (zoon van Evert ter Beek en Maria Adriana Borghouts) is geboren in 1891 in Breda; is gestorven in 1960 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 307. Cornelia Maria Elizabeth ter Beek  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  60. 128.  Elisabeth Petronella Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1891 in Breda; is gestorven in 1960 in Breda.

    Elisabeth is getrouwd met Adriaan Louis Charles Broekaart in 1917 (Civil) in Breda. Adriaan (zoon van Adrianus Broekaart en Cornelia van Emmerik) is geboren in 1892 in Oosterhout; is gestorven in 1975 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 308. Adrianus Cornelis Broekaart  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 309. Ludovicus Cornelis Marie Broekaart  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 310. Pieter Hermanus Broekaart  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  61. 129.  Leonardus Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1894 in Breda; is gestorven in 1968 in Rotterdam.

    Leonardus is getrouwd met Johanna Maria Catharina Kunst in 1925 (Civil) in Rotterdam. Johanna (dochter van Cornelis Daniel Kunst en Johanna Catharina Nette) is geboren in 1886 in Den Helder; is gestorven in 1946 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Leonardus is getrouwd met Maria Johanna Kunst in 1949 (Civil) in Rotterdam. Maria (dochter van Cornelis Daniel Kunst en Johanna Catharina Nette) is geboren in 1884 in Deventer; is gestorven in 1972 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  62. 130.  Adrianus Petrus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1894 in Breda; is gestorven in 1957 in Tilburg.

    Adrianus is getrouwd met Antonette Roks in 1921 (Civil) in Rijsbergen. Antonette (dochter van Henricus Roks en Johanna van Trijp) is geboren in 1894 in Rijsbergen; is gestorven in 1966 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 311. Josephus Hendrikus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1922 in Breda; is gestorven in 2011 in Amersfoort; is begraven in 2011 in Amersfoort.
    2. 312. Henricus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1924 in Breda; is gestorven in 2000 in Loon op Zand.
    3. 313. Johannes Leonardus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1925 in Breda; is gestorven in 1986 in Montpellier, Fr; is begraven in Diemen.
    4. 314. Cornelis Marinus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1927 in Breda; is gestorven in 2003 in Breda; is gecremeerd in 2003 in Breda.

  63. 131.  Johannus Desiderius Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1896 in Breda; is gestorven in 1981 in Breda; is begraven in 1981 in Breda.

    Johannus is getrouwd met Helena Cornelia Josephina van Hooijdonk in 1926 (Civil) in Breda. Helena (dochter van Cornelis Gerardus van Hooijdonk en Anna de Jongh) is geboren in 1898 in Teteringen; is gestorven in 1976 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 315. Josephus Cornelis Johannes Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1929 in Breda; is gestorven in 1989 in Knokke-Heist (Belgi; is begraven in 1989 in Oss.
    2. 316. Anna Barbara Maria Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1930 in Breda; is gestorven in 2014 in Breda; is gecremeerd in 2014 in Breda.
    3. 317. Barbara Dymphna Catharina Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1932 in Breda; is gestorven in 2014 in Etten-Leur.

  64. 132.  Dijmphna Antonia Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1898 in Breda; is gestorven in 1973 in Breda.

  65. 133.  Leonardus Ludovicus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1901 in Breda; is gestorven in 1959 in Breda; is begraven in 1959 in Breda.

    Leonardus is getrouwd met Adriana Antonia Jansen in 1932 (Civil) in Ginneken ca. Adriana (dochter van Cornelis Nicolaas Jansen en Adriana Woestenberg) is geboren in 1900 in Breda; is gestorven in 1965 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 318. Cornelis Johannes Maria Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1934 in Ginneken; is gestorven in 1985 in Warmond.
    2. 319. Maria Elisabeth Antonia Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1942 in Breda; is gestorven in 1980 in Prinsenbeek.

  66. 134.  Elisabeth Johanna Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1905 in Breda; is gestorven in 1908 in Breda.

  67. 135.  Wilhelmus Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1897 in Breda; is gedoopt in 1897 in Breda; is gestorven in 1917 in Breda.

  68. 136.  Zr. Elisabeth Helena Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1899 in Breda; is gedoopt in 1899 in Breda; is gestorven in 1970 in Schinnen; is begraven in 1970 in Heerlen.

  69. 137.  Johanna Catharina Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1900 in Breda; is gedoopt in 1900 in Breda; is gestorven in 1901 in Breda.

  70. 138.  Clara Maria Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1901 in Breda; is gedoopt in 1901 in Breda; is gestorven in 1974 in Breda.

  71. 139.  Maria Adriana Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1903 in Breda; is gedoopt in 1903 in Breda; is gestorven in 1904 in Breda.

  72. 140.  Adrianus Josephus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1904 in Breda; is gedoopt in 1904 in Breda; is gestorven in 1904 in Breda.

  73. 141.  Adrianus Wilhelmus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1906 in Breda; is gedoopt in 1906 in Breda (H. Barbara); is gestorven in 1967 in Breda; is begraven in 1967 in Breda.

    Adrianus is getrouwd met Louise Cornelia Brouwers in 1934 (Civil) in Ginneken en Bavel. Louise (dochter van Wilhelmus Antonius Brouwers en Maria Schrauwen) is geboren in 1910 in Ginneken; is gedoopt in 1910 in Ginneken; is gestorven in 1946 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 320. Adrianus Mathias Marie Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1937 in Ginneken (Moederheil); is gedoopt in 1937 in Breda (H. Barbara); is gestorven in 2003 in Breda; is begraven in 2003 in Breda.
    2. 321. Wilhelmus Antonius Maria Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1940 in Ginneken (Moederheil); is gedoopt in 1940 in Breda (OLV ten Hemelop..); is gestorven in 1997 in Breda; is gecremeerd in 1997 in Breda.
    3. 322. Antonius Wilhelmus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  74. 142.  Mathias Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1907 in Breda; is gedoopt in 1907 in Breda Kathedraal; is gestorven in 1953 in Wassenaar; is begraven in 1953 in Rijswijk Z.H..

  75. 143.  Leonardus Franciscus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1908 in Breda; is gedoopt in 1908 in Breda Kathedraal; is gestorven in 1957 in Breda.

    Leonardus is getrouwd met Christina Maria Brouwers in 1939 (Civil) in Ginneken ca. Christina (dochter van Wilhelmus Antonius Brouwers en Maria Schrauwen) is geboren in 1913 in Ginneken. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  76. 144.  Catharina Johanna Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1909 in Breda; is gedoopt in 1909 in Breda; is gestorven in 1972 in Breda; is begraven in 1972 in R.K. Begraafplaats Zuylen, Haagweg 332, Breda.

  77. 145.  Zr. Domitia Wilhelmina (Maria) Johanna Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1912 in Breda; is gedoopt in 1912 in Breda (H.Barbara); is gestorven in 1995 in Breda; is begraven in 1995 in parochiekerkhof te Liesbosch, Breda.

  78. 146.  Adriana Maria Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1915 in Breda; is gedoopt in 1915 in Breda (H. Barbara); is gestorven in 1916 in Breda.

  79. 147.  Josephus Mathias Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1917 in Breda; is gedoopt in 1917 in Breda (H. Barbara); is gestorven in 1918 in Breda.

  80. 148.  Bertelt op de Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Jan4, 21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 30 jun 1678 in Vorden; is gestorven op 21 jan 1736 in Vorden.

    Bertelt is getrouwd met Hendersken op Leunekerie in 1705 (Reli) in Vorden. Hendersken (dochter van Johannes Hendricus Paping en Elektje van der Linde, dochter van Gerrit Enderink, dochter van Jan Grauwen, dochter van Johanna Janssen, dochter van Jacomina de Korte, dochter van Peter op Leunekerie) is geboren in in Oolde; is gestorven op 06 mrt 1758 in Vorden; is begraven op 08 mrt 1758 in Vorden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 323. Henders Tiggelerije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 01 mei 1707 in Vorden; is gestorven op 03 nov 1786 in Vorden; is begraven op 07 nov 1786 in Vorden.
    2. 324. Janna  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 jul 1709 in Vorden.
    3. 325. Jan Tiggelerij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 mrt 1710 in Vorden; is begraven op 12 jul 1792 in Zwolle.
    4. 326. Garrit Tiglerije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 jun 1713 in Vorden; is begraven op 05 jan 1789 in Schoonhoven.

  81. 149.  Jan op Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Jan4, 21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 08 feb 1680 in Vorden; is gestorven op 17 dec 1752 in Steenderen; is begraven op 22 dec 1752 in Steenderen.

    Jan is getrouwd met Jenneken Janssen in 1712 (Civil) in Steenderen. Jenneken (dochter van Jacob Jan Zwier en Reinoutje Keesman, dochter van Adriaen Aen den Couwenberg, dochter van Ser Niclaw Don Barbla, dochter van Cornelius Graumans, dochter van Aart Herman Noyens, dochter van Jan Janssen) is gestorven op 04 feb 1753 in Steenderen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  82. 150.  Albertine op Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Jan4, 21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 13 aug 1682 in Vorden.

    Albertine is getrouwd met Hendrik Teunissen in 1720 (Civil) in Hengelo (Gld). Hendrik is geboren in 1702. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  83. 151.  N.N. Tigelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Jan4, 21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 03 aug 1690 in Vorden.

  84. 152.  Adrianus Speekenbrink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Cornelia4, 22.Adrianus3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1778 in Oosterhout; is gestorven in 1863 in Breda.

    Adrianus is getrouwd met Joanna Catharina Hessels in 1809 (Civil) in Oosterhout. Joanna (dochter van Johannes Hessels en Johanna Maria Huijbrechtse) is geboren in 1779 in Breda; is gedoopt in 1779 in Breda; is gestorven in 1850 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 327. Maria Joanna Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Breda; is gedoopt op 16 sep 1810 in Breda; is gestorven op 26 jun 1844 in Breda.
    2. 328. Bernardus Wilhemus Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1813 in Breda; is gestorven in 1864 in Breda.
    3. 329. Willem Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1814 in Breda.
    4. 330. Anna Cornelia Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Breda.
    5. 331. Johannes Josephus Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1817 in Breda; is gestorven in 1897 in Breda.
    6. 332. Johanna Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1827 in Breda.

  85. 153.  Jenneken van Reuth Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Gerrit Cauwenberchs. Gerrit (zoon van Michiel Couwenberg, zoon van Bastiaan Jongeling en Lientje Mosselman, zoon van Pieter Aling, zoon van Laurens Beeris, zoon van Ghijsbrecht (Ghijben) van Boerden, zoon van Michiel Couwenberg) is geboren in 1558 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 333. Hendrick Cauwenberchs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1595 in Tilburg.

  86. 154.  Herr (Dominus) Manazadus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 334. Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Rotterdam.
    2. 203. Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 335. Hendrik Jan Saalmink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 197. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.
    5. 336. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 337. Karel Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  87. 155.  Johanna Geertrui Raas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gestorven in in Oisterwijk.

    Johanna is getrouwd met Adriaan Jan van Breda in 1750 (Civil) in Oisterwijk. Adriaan is gedoopt op 04 aug 1727 in Oisterwijk; is begraven op 02 okt 1780 in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 338. Wilhelmus van Breda  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1760 in Oisterwijk; is gestorven in 1815 in Nuenen.

  88. 156.  Jacob Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 339. Dirck Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 340. Ijda Starts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 336. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 205. Lysbeth Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 341. Nicolaas Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 342. Ida Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 343. Jan Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  89. 157.  Anthonis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1573.

  90. 158.  Jacob Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1574.

  91. 159.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: N.N. Brouwer. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 344. Antonius Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1563.

  92. 160.  Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1491; is gestorven in 1556.

    Gezin/Partner: Adriaen Grauwen. Adriaen (zoon van Rombout Grauwen en Heylwich Jan) is gestorven vóór 1537. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 345. Lijsbeth Adriaen Romboutsz Grauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1517.
    2. 346. Rombout Adriaen Grauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1519.
    3. 347. Maria Adriaen Rombout Schrauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1519; is gestorven in 1566.

  93. 161.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  94. 162.  Catharina van der Pluijm Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 09 dec 1788 in Dussen; is gestorven op 14 aug 1846 in Roosendaal.

    Catharina is getrouwd met Leonardus van der Pluijm in 1809 (Civil) in Dussen. Leonardus is gedoopt op 28 aug 1782 in Dussen; is gestorven op 03 jun 1842 in Roosendaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 348. Richardus van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1824 in Breda; is gestorven in 1889 in Rotterdam.

  95. 163.  Robrecht Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  96. 164.  Adriaen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  97. 165.  Christiaan Hendricus Robijns Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1896 in Amsterdam.

    Christiaan is getrouwd met Elisabeth Wilhelmina Christina Rohde in 1919 (Civil) in Amsterdam. Elisabeth (dochter van Gerardus Johan Leonard Rohde en Hermina Frederika Maria Morren) is geboren in 1893 in Nieuwer-Amstel. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  98. 166.  Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 334. Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Rotterdam.
    2. 213. Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 349. Barbara Elisabeth Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1952 in Remscheid, Duitsland; is gestorven in 2010 in Venlo.
    4. 350. Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1662.
    5. 351. Maria Elizabeth Pagie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Dirksland.
    6. 337. Karel Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 352. Petronella Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 353. Maria Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 354. Peter Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 355. Adriana Maria Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    11. 356. Jan Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  99. 167.  Antonius Hendricus Redeker Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1919; is gestorven in 1942 in Heerenveen.

  100. 168.  Lysbeth Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Jan Lips. Jan (zoon van Willem Zebregs en Johanna Maria van Wijk, zoon van Jan Grauwen, zoon van Aart Herman Noyens, zoon van Kopje, zoon van Frerick Leussinck, zoon van Jan Lips) is geboren in in Bavel; is gestorven in 1536. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 357. Anthonius Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1493; is gestorven in 1567.
    2. 358. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 359. Maria Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 360. Rombout Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 361. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 362. Cornelis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  101. 169.  Jannen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  102. 170.  Raesen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  103. 171.  Jacoppen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  104. 172.  Hubrechten Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  105. 173.  Lysbeth Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  106. 174.  Jehenne Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  107. 175.  Katelijn Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  108. 176.  Manut Manatsche Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 363. Johannes Arnoldus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zuid-Schermer (NH).
    2. 195. Jos Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 364. Minatschader De Monasterio  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 339. Dirck Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 365. Gertrudis Onckels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.
    6. 341. Nicolaas Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 342. Ida Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 343. Jan Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  109. 177.  Peterke Pulskens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Peterke is getrouwd met Huijbert de Beer (sBeren) (Donders) in 1614 (Civil) in Tilburg. Huijbert (zoon van Antonis Cornelius Henrick de Beer (sBeren) en Geertruyd Beykens) is gestorven circa 1625. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 366. Cornelius Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 aug 1616 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.
    2. 367. Anna Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 02 aug 1620 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.
    3. 368. Petrus Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 okt 1623 in Tilburg; is begraven op 04 feb 1671 in Tilburg.

  110. 178.  Pieternella de Reus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1829 in Ooltgensplaat; is gestorven in 1867 in Den Bommel.

    Pieternella is getrouwd met Brandin Tiggelman in 1851 (Civil) in Den Bommel. Brandin (zoon van Gerrit Cornelisz. Tiggelman en Nijsje Brandijnze Verweij) is geboren in 1817 in Oude Tonge; is gestorven in 1867 in Den Bommel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 369. Arij Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Den Bommel; is gestorven in 1852 in Den Bommel.
    2. 370. Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1856 in Den Bommel; is gestorven in 1857 in Den Bommel.
    3. 371. Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862 in Den Bommel; is gestorven in 1862 in Den Bommel.
    4. 372. Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1864 in Den Bommel.

  111. 179.  Cornelis Peter Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1428.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 373. levenloos Simons  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1948 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1948 in 's-Gravenhage.
    2. 374. Bartholomeus Sijmons  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1640 in Gilze; is gestorven in 1720 in Gilze.
    3. 237. Hendrik Olthof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1830 in Eibergen; is gestorven in 1870 in Neede.
    4. 196. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 375. Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1460.

  112. 180.  Anthonis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1572.

  113. 181.  Hendrick Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  114. 182.  Jannen Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Margriete4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  115. 183.  Cornelisen Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Margriete4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  116. 184.  Hendricken Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Margriete4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  117. 185.  Adrianen Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Margriete4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  118. 186.  Antonie Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Margriete4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  119. 187.  Clare Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Margriete4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)


Generatie: 6

  1. 188.  Jenneken van Reuth Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Jacob5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Gerrit Cauwenberchs. Gerrit (zoon van Michiel Couwenberg, zoon van Bastiaan Jongeling en Lientje Mosselman, zoon van Pieter Aling, zoon van Laurens Beeris, zoon van Ghijsbrecht (Ghijben) van Boerden, zoon van Michiel Couwenberg) is geboren in 1558 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 376. Hendrick Cauwenberchs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1595 in Tilburg.

  2. 189.  Herr (Dominus) Manazadus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Jacob5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 377. Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Rotterdam.
    2. 378. Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 379. Hendrik Jan Saalmink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 380. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.
    5. 381. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 382. Karel Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  3. 190.  Johanna Geertrui Raas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Jacob5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven in in Oisterwijk.

    Johanna is getrouwd met Adriaan Jan van Breda in 1750 (Civil) in Oisterwijk. Adriaan is gedoopt op 04 aug 1727 in Oisterwijk; is begraven op 02 okt 1780 in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 383. Wilhelmus van Breda  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1760 in Oisterwijk; is gestorven in 1815 in Nuenen.

  4. 191.  Jacob Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Jacob5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 384. Dirck Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 385. Ijda Starts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 381. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 386. Lysbeth Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 387. Nicolaas Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 388. Ida Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 389. Jan Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  5. 192.  Anthonis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Jacob5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1573.

  6. 193.  Jacob Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Jacob5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1574.

  7. 194.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Jacob5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: N.N. Brouwer. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 390. Antonius Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1563.

  8. 195.  Jos Manut Manatsche Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Jan5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 391. Jacobus Hendrik Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1853 in Amsterdam.
    2. 392. Christiaan Hendricus Robijns  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    3. 393. Claut Manatschaer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 394. N.N. Minatschader  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 395. Hendrik Olthof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1830 in Eibergen; is gestorven in 1870 in Neede.
    6. 396. Sabina Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Amsterdam; is gestorven in 1855 in Amsterdam.
    7. 397. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Amsterdam; is gestorven in 1856 in AMsterdam.
    8. 398. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1856 in Amsterdam; is gestorven in 1857 in Amsterdam.
    9. 399. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1857 in Amsterdam; is gestorven in 1858 in Amsterdam.
    10. 400. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1861 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1918 in Amsterdam.

  9. 196.  Adrianus Cornelisz van der Reijen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Jan5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Adrianus is getrouwd met Cornelia van der Weijden in 1731 (Civil) in Oosterhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 401. Cornelia van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1735 in Oosterhout; is gestorven in 1788 in Oosterhout.

  10. 197.  Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Jan5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1491; is gestorven in 1556.

    Gezin/Partner: Adriaen Grauwen. Adriaen (zoon van Rombout Grauwen en Heylwich Jan) is gestorven vóór 1537. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 402. Lijsbeth Adriaen Romboutsz Grauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1517.
    2. 403. Rombout Adriaen Grauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1519.
    3. 404. Maria Adriaen Rombout Schrauwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1519; is gestorven in 1566.

  11. 198.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Jan5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  12. 199.  Catharina van der Pluijm Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Jan5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 09 dec 1788 in Dussen; is gestorven op 14 aug 1846 in Roosendaal.

    Catharina is getrouwd met Leonardus van der Pluijm in 1809 (Civil) in Dussen. Leonardus is gedoopt op 28 aug 1782 in Dussen; is gestorven op 03 jun 1842 in Roosendaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 405. Richardus van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1824 in Breda; is gestorven in 1889 in Rotterdam.

  13. 200.  Robrecht Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Jan5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  14. 201.  Adriaen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Jan5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  15. 202.  Christiaan Hendricus Robijns Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1896 in Amsterdam.

    Christiaan is getrouwd met Elisabeth Wilhelmina Christina Rohde in 1919 (Civil) in Amsterdam. Elisabeth (dochter van Gerardus Johan Leonard Rohde en Hermina Frederika Maria Morren) is geboren in 1893 in Nieuwer-Amstel. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  16. 203.  Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 377. Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Rotterdam.
    2. 406. Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 407. Barbara Elisabeth Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1952 in Remscheid, Duitsland; is gestorven in 2010 in Venlo.
    4. 408. Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1662.
    5. 409. Maria Elizabeth Pagie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Dirksland.
    6. 382. Karel Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 410. Petronella Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 411. Maria Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 412. Peter Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 413. Adriana Maria Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    11. 414. Jan Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  17. 204.  Antonius Hendricus Redeker Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1919; is gestorven in 1942 in Heerenveen.

  18. 205.  Lysbeth Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Jan Lips. Jan (zoon van Willem Zebregs en Johanna Maria van Wijk, zoon van Jan Grauwen, zoon van Aart Herman Noyens, zoon van Kopje, zoon van Frerick Leussinck, zoon van Jan Lips) is geboren in in Bavel; is gestorven in 1536. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 415. Anthonius Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1493; is gestorven in 1567.
    2. 416. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 417. Maria Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 418. Rombout Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 419. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 420. Cornelis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  19. 206.  Jannen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  20. 207.  Raesen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  21. 208.  Jacoppen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  22. 209.  Hubrechten Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  23. 210.  Lysbeth Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  24. 211.  Jehenne Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  25. 212.  Katelijn Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Wouter5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  26. 213.  Manut Manatsche Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Anthonis5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 421. Johannes Arnoldus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zuid-Schermer (NH).
    2. 422. Jos Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 423. Minatschader De Monasterio  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 384. Dirck Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 424. Gertrudis Onckels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.
    6. 387. Nicolaas Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 388. Ida Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 389. Jan Jacob van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  27. 214.  Peterke Pulskens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Anthonis5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Peterke is getrouwd met Huijbert de Beer (sBeren) (Donders) in 1614 (Civil) in Tilburg. Huijbert (zoon van Antonis Cornelius Henrick de Beer (sBeren) en Geertruyd Beykens) is gestorven circa 1625. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 425. Cornelius Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 aug 1616 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.
    2. 426. Anna Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 02 aug 1620 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.
    3. 427. Petrus Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 okt 1623 in Tilburg; is begraven op 04 feb 1671 in Tilburg.

  28. 215.  Pieternella de Reus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Anthonis5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1829 in Ooltgensplaat; is gestorven in 1867 in Den Bommel.

    Pieternella is getrouwd met Brandin Tiggelman in 1851 (Civil) in Den Bommel. Brandin (zoon van Gerrit Cornelisz. Tiggelman en Nijsje Brandijnze Verweij) is geboren in 1817 in Oude Tonge; is gestorven in 1867 in Den Bommel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 428. Arij Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Den Bommel; is gestorven in 1852 in Den Bommel.
    2. 429. Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1856 in Den Bommel; is gestorven in 1857 in Den Bommel.
    3. 430. Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862 in Den Bommel; is gestorven in 1862 in Den Bommel.
    4. 431. Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1864 in Den Bommel.

  29. 216.  Cornelis Peter Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Anthonis5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1428.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 432. levenloos Simons  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1948 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1948 in 's-Gravenhage.
    2. 433. Bartholomeus Sijmons  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1640 in Gilze; is gestorven in 1720 in Gilze.
    3. 395. Hendrik Olthof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1830 in Eibergen; is gestorven in 1870 in Neede.
    4. 434. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 435. Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1460.

  30. 217.  Anthonis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Anthonis5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1572.

  31. 218.  Hendrick Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Anthonis5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  32. 219.  Jannen Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (75.Margriete5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  33. 220.  Cornelisen Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (75.Margriete5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  34. 221.  Hendricken Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (75.Margriete5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  35. 222.  Adrianen Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (75.Margriete5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  36. 223.  Antonie Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (75.Margriete5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  37. 224.  Clare Wagemaeckers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (75.Margriete5, 26.Cathelijn4, 8.Joseph3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  38. 225.  Jacob Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Cathelijn5, 27.Joseph4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 436. Jenneken van Reuth  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 437. Herr (Dominus) Manazadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 438. Johanna Geertrui Raas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in in Oisterwijk.
    4. 439. Jacob Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 440. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1573.
    6. 441. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1574.
    7. 442. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 440. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1573.
    2. 441. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1574.
    3. 442. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  39. 226.  Hendrick Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Cathelijn5, 27.Joseph4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  40. 227.  Adriaen Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Cathelijn5, 27.Joseph4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  41. 228.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Cathelijn5, 27.Joseph4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 422. Jos Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 434. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 380. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.
    4. 443. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 444. Catharina van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 dec 1788 in Dussen; is gestorven op 14 aug 1846 in Roosendaal.
    6. 445. Robrecht Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 446. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 443. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 445. Robrecht Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 446. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  42. 229.  Wouter Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Cathelijn5, 27.Joseph4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 392. Christiaan Hendricus Robijns  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    2. 378. Dominus Frater (Rigenzae) Manzadus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 447. Antonius Hendricus Redeker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1919; is gestorven in 1942 in Heerenveen.
    4. 386. Lysbeth Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 448. Jannen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 449. Raesen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 450. Jacoppen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 451. Hubrechten Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    9. 452. Lysbeth Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    10. 453. Jehenne Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    11. 454. Katelijn Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  43. 230.  Anthonis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Cathelijn5, 27.Joseph4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 406. Manut Manatsche  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 455. Peterke Pulskens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 456. Pieternella de Reus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Ooltgensplaat; is gestorven in 1867 in Den Bommel.
    4. 457. Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1428.
    5. 458. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572.
    6. 459. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 458. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1572.
    2. 459. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  44. 231.  Margriete Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (76.Cathelijn5, 27.Joseph4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven vóór 1580.

    Gezin/Partner: Henrick Wagemaeckers. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 460. Jannen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 461. Cornelisen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 462. Hendricken Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 463. Adrianen Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 464. Antonie Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 465. Clare Wagemaeckers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  45. 232.  Rens Nicolaas Wouter Johannes Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (77.Johannes5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in in Spierdijk (NH).

  46. 233.  Cornelis Johannes Gerardus Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (77.Johannes5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in in Spierdijk (NH).

  47. 234.  Jacobus Hendrik Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1853 in Amsterdam.

    Jacobus is getrouwd met Johanna Wilhelmina Boumeester in 1881 (Civil) in Amsterdam. Johanna (dochter van Frederik Johannes Boumeester en Elisabeth van den Belt) is geboren in 1858. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 466. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Amsterdam; is gestorven in 1912 in Kampen.
    2. 467. Johan Frederik Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Amsterdam.

  48. 235.  Claut Manatschaer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 468. Ser Niclaw Don Barbla  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1504.
    2. 469. Willemijn van Grinsven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1773 in St. Michielsgestel; is gestorven in 1848 in Schijndel.
    3. 470. Hendrika Enderink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1772.
    4. 471. Cornelis Laarhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1834 in Princenhage.
    5. 472. Everdina Janssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  49. 236.  N.N. Minatschader Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 473. N.N. Minatschader  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 474. Willem Santbergen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 475. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.
    4. 386. Lysbeth Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 444. Catharina van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 dec 1788 in Dussen; is gestorven op 14 aug 1846 in Roosendaal.

  50. 237.  Hendrik Olthof Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1830 in Eibergen; is gestorven in 1870 in Neede.

    Hendrik is getrouwd met Alberdina Tichelman in 1861 (Civil) in Neede. Alberdina (dochter van Hendrik Jan Tichelman en Anna Stikkers) is geboren in 1837 in Neede; is gestorven in 1863 in Neede. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Hendrik is getrouwd met Egberdina Willemsen in 1863 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  51. 238.  Sabina Wilhelmina Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1854 in Amsterdam; is gestorven in 1855 in Amsterdam.

  52. 239.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1855 in Amsterdam; is gestorven in 1856 in AMsterdam.

  53. 240.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1856 in Amsterdam; is gestorven in 1857 in Amsterdam.

  54. 241.  Johanna Henriette Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1857 in Amsterdam; is gestorven in 1858 in Amsterdam.

  55. 242.  Johan Leonard Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (78.Jos5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1861 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1918 in Amsterdam.

    Johan is getrouwd met Maria Wilhemina Johanna Huisman in 1896 (Civil) in Nieuwer-Amstel. Maria (dochter van Albert Huisman en Maria Elizabeth Huijsman) is geboren in 1872 in Amsterdam, Nieuwer-Amstel; is gestorven in 1955. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 476. Johanna Henriette Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1896 in Amsterdam.
    2. 477. Albert Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Amsterdam.
    3. 478. Johan Leonard Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1900 in Amsterdam; is gestorven in 1984 in Enkhuizen.
    4. 479. Petronella Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1903 in Weesp; is gestorven in 1992 in Limmen.
    5. 480. Willem Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1905 in Weesp.
    6. 481. Elisabeth Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in Mulheim aan de Ruhr, Duitsland.
    7. 482. Gerarda Wilhelmina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Amsterdam.
    8. 483. Maartje Christina Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1915 in Amsterdam.

  56. 243.  Hermann Peder Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (79.Minatschader5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Domina N.N.. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 484. Maini Manatschal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  57. 244.  Adrianus Wouter Schoot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (79.Minatschader5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is begraven op 20 jun 1700 in Weelde (Belgi.

    Adrianus is getrouwd met Joanna Adriaensen in 1679 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 485. Margareta Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 dec 1675 in Weelde.

    Gezin/Partner: Elisabeth Jan Antonisse. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 486. Joanna Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jan 1679 in Weelde, Belgi.
    2. 487. Anna Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 21 nov 1681 in Weelde (Belgi.
    3. 488. Christianus Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 dec 1684 in Weelde (Belgi.
    4. 489. Petronilla Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 okt 1687 in Weelde (Belgi.
    5. 490. Elisabeth Adriani Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 aug 1690 in Weelde, Belgi; is begraven op 16 jan 1768 in Weelde (Belgi.

  58. 245.  DeNijs van Schie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (79.Minatschader5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven na 1549.

    Gezin/Partner: Willemke de Beer (sBeren). Willemke (dochter van Henrick de Beer (sBeren) en Heijlwich Deckers) is gestorven na 1549. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  59. 246.  Johanna Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Dirck5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 08 mrt 1721 in Oisterwijk.

  60. 247.  Jan Baptist Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Dirck5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 08 mrt 1722 in Oisterwijk.

  61. 248.  Aert Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Dirck5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 19 jun 1723 in Oisterwijk.

    Aert is getrouwd met Josijn Jan van Aalst in 1751 (Reli) in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  62. 249.  Jacob Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Dirck5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 28 apr 1724 in Oisterwijk.

    Jacob is getrouwd met Petronella Aert van Helvoirt in 1764 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  63. 250.  Maria Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Dirck5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 09 dec 1725 in Oisterwijk.

  64. 251.  Frans Dirck van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Dirck5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 04 jul 1727 in Oisterwijk.

    Frans is getrouwd met Maria Anna Antonisse in 1759 (Reli) in Oisterwijk. Maria (dochter van Frederick Antonisse en Maria Magdalena Vermeer) is gedoopt op 25 mrt 1738 in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 491. Frederic Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 jan 1761 in Oisterwijk; is gestorven op 26 jun 1847 in Moergestel.
    2. 492. Jacob Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 493. Jacoba Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 494. Jan Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 495. Magdalena Frans van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  65. 252.  Maria Anna Hubertina Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Gertrudis5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1847 in Venlo; is gestorven in 1937 in Oosterbeek.

    Maria is getrouwd met Cornelis Everardus Baljon in 1876 (Civil) in Rotterdam. Cornelis (zoon van Barent Baljon en Hendrica Elisabeth Pasman) is geboren in 1849 in Rotterdam; is gestorven in 1878 in Teteringen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 496. Ds. Barent Baljon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Rotterdam; is gestorven in 1938 in Renkum.

  66. 253.  Hendrika Wilhelmina Francisca Tigchelmans Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Gertrudis5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1849 in Venlo; is gestorven in 1930 in Maastricht.

    Hendrika is getrouwd met Nicolaas Maria Hubertus Pollen in 1870 (Civil) in Venlo. Nicolaas (zoon van Willem Hendrik Pollen en Catharina Jockin (Jocken)) is geboren in 1845 in Venlo; is gestorven in 1930. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 497. Wilhelmina Gertruda Maria Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1870 in Venlo; is gestorven in 1957 in Venlo.
    2. 498. Catharina Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1872 in Venlo; is gestorven in 1872 in Venlo.
    3. 499. Maria Henrietta Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1873 in Venlo.
    4. 500. Anna Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1875 in Venlo; is gestorven in 1875 in Venlo.
    5. 501. Anna Maria Wilhelmina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1876 in Venlo; is gestorven in 1952 in Maastricht.
    6. 502. Henricus Emilius Hubertus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879; is gestorven in 1882 in Venlo.
    7. 503. Catharina Josephina Maria Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1881 in Venlo; is gestorven in 1901 in Utrecht.
    8. 504. Nicolas Marie Henricus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Venlo; is gestorven in 1883 in Venlo.
    9. 505. Emile Jean Hubert Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in Venlo.
    10. 506. Louis Maria Hubert Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1890 in Venlo.
    11. 507. Charles Marie Hubert Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1892 in Venlo; is gestorven in 1911 in Rotterdam.

  67. 254.  Anna Margaretha Hubertina Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Gertrudis5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1850 in Venlo.

    Anna is getrouwd met Wilhelmus Antonius Johannes Rouwendaal in 1876 (Civil) in Venlo. Wilhelmus (zoon van Antonius Rouwendaal en Wilhelmina de Nier) is geboren in 1845 in Deventer; is gestorven in 1894 in 's Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 508. Anna Margretha Wilhelmina Rouwendaal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1877 in Amsterdam; is gestorven in 1955 in 's-Gravenhage.
    2. 509. Wilhelmus Antonius Rouwendaal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879; is gestorven in 1879 in Haarlem.
    3. 510. Antonius Bartholomeus Rouwendaal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1882 in 's-Gravenhage.
    4. 511. Jozef Rouwendaal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1888 in Leiden.

  68. 255.  Anna Maria Hubertina Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Gertrudis5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1852 in Venlo; is gestorven in 1938 in Den Haag?.

    Anna is getrouwd met Wilhelmus Johannes Hubertus Pollen in 1877 (Civil) in Venlo. Wilhelmus (zoon van Willem Hendrik Pollen en Catharina Jockin (Jocken)) is geboren in 1847 in Venlo; is gestorven in 1916 in Arnhem. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 512. Gertruda Hubertina Wilhelmina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1878 in Oss.
    2. 513. Emma Catharina Maria Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1879 in Oss; is gestorven in 1879 in Oss.
    3. 514. Wilhelmus Joannes Hubertus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1880 in Oss.
    4. 515. Paulina Catharina Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1881 in Oss; is gestorven in 1919 in Venray.
    5. 516. Eduard Leonardus Hubertus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1882 in Oss.
    6. 517. Catharina Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1883 in Oss; is gestorven in 1942 in Kloosterburen.
    7. 518. Jozef Karel Hubertus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1885 in Oss; is gestorven in 1958 in Assen.
    8. 519. Eugenius Hubertus Marcus Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1886 in Oss; is gestorven in 1965 in 's-Gravenhage.
    9. 520. Hubertina Maria Emila Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1888 in Oss; is gestorven in 1891 in Nijmegen.
    10. 521. Constance Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1891 in Nijmegen.
    11. 522. Hubertina Maria Wilhelmina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Nijmegen.
    12. 523. Louisa Maria Hubertina Pollen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1893 in Nijmegen.

  69. 256.  Jan Hendrik Hubert Tigchelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Gertrudis5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1854 in Venlo; is gestorven in 1924.

    Jan is getrouwd met Anna Catharina Derkinderen in 1880 (Civil) in Venlo. Anna (dochter van Vincent Derkinderen en Maria van Beesel) is geboren in 1856 in Venlo; is gestorven in 1924 in 's-Gravenhage; is begraven in 1924 in 's-Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 524. Vincentius Leonardus Johannes Franciscus Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1880 in Venlo; is gestorven in 1925 in Boisheim, Duitsland.
    2. 525. Wilhelmina Mathilda Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1884 in 's Gravenhage; is gestorven in 1951 in 's-Gravenhage; is begraven in 1951 in 's-Gravenhage.
    3. 526. Henrik Wilhelm Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1886 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1964 in 's-Gravenhage; is begraven in 1964.
    4. 527. Anne Maria Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1888 in 's Gravenhage.
    5. 528. Hubertina Geertruida Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1890 in 's Gravenhage; is gestorven in 1938 in Arnhem.
    6. 529. Marie Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 530. N.N. Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  70. 257.  Mechtildis Gertrudis Hebertina Tigelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Gertrudis5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1858 in Venlo; is gestorven in 1936 in Utrecht.

    Mechtildis is getrouwd met Hubert Joseph Hermans in 1894 (Civil) in Venlo. Hubert (zoon van Nicolaas Hubert Joseph Hermans en Maria Cornelia Ritzen) is geboren in 1864 in Nuth (L); is gestorven in 1952 in Valkenburg-Houthem; is begraven in 1952 in Houthem. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 531. Gertrudis Maria Cornelia Hermans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Vlissingen.

  71. 258.  Andries Carel Hubert Tighelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Gertrudis5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1860 in Venlo; is gestorven in 1924 in Maastricht.

  72. 259.  Jan Nicolaas van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Nicolaas5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 05 dec 1720 in Oisterwijk.

  73. 260.  Jacoba Nicolaas van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Nicolaas5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 03 jul 1722 in Oisterwijk.

    Gezin/Partner: Laurentius Nicolaas Colen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 532. Jacob Laurens Colen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 26 okt 1761 in Udenhout.
    2. 533. Adriana Laurens Colen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 mrt 1763 in Udenhout.
    3. 534. Jan Laurens Colen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 okt 1764 in Udenhout.

  74. 261.  Judocus Nicolaas van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Nicolaas5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 11 okt 1724 in Udenhout.

    Judocus is getrouwd met Francisca Andries Woestenberg in 1762 (Reli) in Udenhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 535. Joanna Maria Joost van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 07 dec 1762 in Udenhout.
    2. 536. Andreas Joost van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 dec 1763 in Udenhout.
    3. 537. Cornelia Joost van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 jun 1765 in Udenhout; is gestorven op 27 jun 1825 in Udenhout.
    4. 538. Nicolaas Joost van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 nov 1767 in Udenhout.

    Judocus is getrouwd met Jenneken Jan Sijkens in 1772 (Reli) in Udenhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  75. 262.  Laurentius Cornelis van de Brekel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (83.Ida5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 28 feb 1705 in Oisterwijk (?).

  76. 263.  Antonie van de Brekel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (83.Ida5, 28.Manut4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 04 sep 1708; is begraven op 04 mei 1762.

    Antonie is getrouwd met Maria Peter van Rijssel in 1736 (Reli). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 539. Lucia van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 mrt 1744; is gestorven op 31 okt 1815.
    2. 540. Maria Catharina van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  77. 264.  Mathilda Catharina Terbrugge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (89.Hendrick5, 32.Karel4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).

  78. 265.  Bartolt op de Tichelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (89.Hendrick5, 32.Karel4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1601; is gestorven in 1677.

    Bartolt is getrouwd met Stijntje op de Harfslege in 1633 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Bartolt is getrouwd met Albertjen in 1634 (Civil) in Vorden. Albertjen (dochter van Berent op de Beke, dochter van Berent op de Beke, dochter van Berent op de Beke, dochter van Willem Wassink en Theodora Christina Vermeulen, dochter van Matie T. Baker, dochter van Berent op de Beke) is geboren in 1616. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 541. Willem op de Tichelerije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 okt 1635 in Vorden.
    2. 542. Berent  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 sep 1638 in Vorden.
    3. 543. Aeltje op de Ticlerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 jan 1646 in Vorden.
    4. 544. Trientjen op Tiglerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1659.
    5. 545. Jan op de Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1660.

  79. 266.  Cathelijn Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (89.Hendrick5, 32.Karel4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gestorven in 1580.

    Gezin/Partner: Anthonius Lips. Anthonius (zoon van Jan Lips en Lysbeth Nouts) is geboren in 1493; is gestorven in 1567. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 546. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    2. 547. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 548. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 549. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    5. 550. Wouter Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    6. 551. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    7. 552. Margriete Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.

  80. 267.  Jan Herman Drabben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.Maria5, 33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 08 apr 1724 in Tilburg; is gestorven op 19 jun 1813 in Tilburg.

    Jan is getrouwd met Maria Anna Gerrit Maas in 1757 (Civil) in Tilburg. Maria (dochter van Gerrit Gerrit Maes en Cornelia Adriaan van Dal) is gedoopt op 29 aug 1728 in Tilburg; is gestorven op 27 apr 1810; is begraven op 30 apr 1810 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 553. Herman Joseph Jan Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 okt 1758 in Tilburg.
    2. 554. Gerard Jan Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 apr 1760 in Tilburg.
    3. 555. Jan Baptist Jan Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 01 aug 1762 in Tilburg.
    4. 556. Nobert Jan Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 jan 1765 in Tilburg.
    5. 557. Dionisius Jan Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 07 okt 1767 in Tilburg; is gestorven op 01 jan 1853.
    6. 558. Johannes Josephus Jan Drabben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jun 1770 in Tilburg.

  81. 268.  Joanna Herman Drabben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.Maria5, 33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  82. 269.  Petronella Herman Drabben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.Maria5, 33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  83. 270.  Herman Herman Drabben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.Maria5, 33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  84. 271.  Maria Anna Herman Drabben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.Maria5, 33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  85. 272.  Joanna Elisabeth Herman Drabben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.Maria5, 33.Petronella4, 9.Dominus3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

  86. 273.  Gijsbregt Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Peter5, 38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1572 in Prinsenhage; is gestorven in 1642 in Prinsenhage.

    Gezin/Partner: Catharina (Sips). Catharina is geboren in 1580; is gestorven in 1620. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 559. Joannes Gijsbrecht Petersz Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 feb 1607 in Princenhage.
    2. 560. Magdalena Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 mrt 1608 in Princenhage; is gestorven na 1690.
    3. 561. Joanna Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 mei 1612 in Princenhage.
    4. 562. Maria Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 aug 1613 in Princenhage.
    5. 563. Cornelius Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 mrt 1615 in Princenhage.
    6. 564. Anthonius Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 feb 1618 in Princenhage; is gestorven circa 1677.
    7. 565. Agneta Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jun 1620 in Princenhage; is gestorven vóór 1648 in Princenhage.
    8. 566. Peter Gijsberti Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Princenhage; is gestorven na 1647.

  87. 274.  Petrus Cornelij Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Peter5, 38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1572; is gestorven in 1618.

    Petrus is getrouwd met Joanna Weijmans in 1606 (Civil) in Princenhage. Joanna is gestorven circa 1615. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Petrus is getrouwd met Martijne Dijrxdr. in 1614 (Civil) in Princenhage. Martijne is geboren in in Princenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  88. 275.  Marten Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Peter5, 38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1573.

    Gezin/Partner: Maria. Maria is geboren in 1584. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  89. 276.  Jochimus Oomen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Peter5, 38.Lijsbeth4, 11.Jenneke3, 3.Herr2, 1.Angelina1)

    Jochimus is getrouwd met Lamberta in 1604 (Civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]


  90. 277.  Bertelt op de Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (107.Jan5, 43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 30 jun 1678 in Vorden; is gestorven op 21 jan 1736 in Vorden.

    Bertelt is getrouwd met Hendersken op Leunekerie in 1705 (Reli) in Vorden. Hendersken (dochter van Johannes Hendricus Paping en Elektje van der Linde, dochter van Gerrit Enderink, dochter van Jan Grauwen, dochter van Johanna Janssen, dochter van Jacomina de Korte, dochter van Peter op Leunekerie) is geboren in in Oolde; is gestorven op 06 mrt 1758 in Vorden; is begraven op 08 mrt 1758 in Vorden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 567. Henders Tiggelerije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 01 mei 1707 in Vorden; is gestorven op 03 nov 1786 in Vorden; is begraven op 07 nov 1786 in Vorden.
    2. 568. Janna  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 jul 1709 in Vorden.
    3. 569. Jan Tiggelerij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 mrt 1710 in Vorden; is begraven op 12 jul 1792 in Zwolle.
    4. 570. Garrit Tiglerije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 jun 1713 in Vorden; is begraven op 05 jan 1789 in Schoonhoven.

  91. 278.  Jan op Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (107.Jan5, 43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 08 feb 1680 in Vorden; is gestorven op 17 dec 1752 in Steenderen; is begraven op 22 dec 1752 in Steenderen.

    Jan is getrouwd met Jenneken Janssen in 1712 (Civil) in Steenderen. Jenneken (dochter van Jacob Jan Zwier en Reinoutje Keesman, dochter van Adriaen Aen den Couwenberg, dochter van Ser Niclaw Don Barbla, dochter van Cornelius Graumans, dochter van Aart Herman Noyens, dochter van Jan Janssen) is gestorven op 04 feb 1753 in Steenderen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  92. 279.  Albertine op Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (107.Jan5, 43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 13 aug 1682 in Vorden.

    Albertine is getrouwd met Hendrik Teunissen in 1720 (Civil) in Hengelo (Gld). Hendrik is geboren in 1702. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  93. 280.  N.N. Tigelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (107.Jan5, 43.Bartolt4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 03 aug 1690 in Vorden.

  94. 281.  Adrianus Speekenbrink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (108.Cornelia5, 44.Adrianus4, 12.Hendrick3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1778 in Oosterhout; is gestorven in 1863 in Breda.

    Adrianus is getrouwd met Joanna Catharina Hessels in 1809 (Civil) in Oosterhout. Joanna (dochter van Johannes Hessels en Johanna Maria Huijbrechtse) is geboren in 1779 in Breda; is gedoopt in 1779 in Breda; is gestorven in 1850 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 571. Maria Joanna Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Breda; is gedoopt op 16 sep 1810 in Breda; is gestorven op 26 jun 1844 in Breda.
    2. 572. Bernardus Wilhemus Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1813 in Breda; is gestorven in 1864 in Breda.
    3. 573. Willem Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1814 in Breda.
    4. 574. Anna Cornelia Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1815 in Breda.
    5. 575. Johannes Josephus Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1817 in Breda; is gestorven in 1897 in Breda.
    6. 576. Johanna Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1827 in Breda.

  95. 282.  Willem op de Tichelerije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (111.Bartolt5, 45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 18 okt 1635 in Vorden.

  96. 283.  Berent Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (111.Bartolt5, 45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 16 sep 1638 in Vorden.

  97. 284.  Aeltje op de Ticlerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (111.Bartolt5, 45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is gedoopt op 25 jan 1646 in Vorden.

  98. 285.  Trientjen op Tiglerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (111.Bartolt5, 45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1659.

    Trientjen is getrouwd met Willem op Pelskam in 1679 (Civil) in Vorden. Willem (zoon van Dries van Acker, zoon van Jacobus Laarhoven, zoon van Lambrecht Leynen, zoon van Bartholomeus Sijmons, zoon van Hermann N.N., zoon van Gerrit op Pelskam) is geboren in 1659. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  99. 286.  Jan op de Tiggelerie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (111.Bartolt5, 45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1660.

    Jan is getrouwd met Jenneken in 1677 (Civil) in Vorden. Jenneken (dochter van Hendrik op Laer, dochter van Herman van der Bruggen, dochter van Hugo van Couwenberg, dochter van Harry Tichelman, dochter van N.N. de Grauwe, dochter van Hendrik op Laer) is begraven op 24 dec 1732 in Vorden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 577. Bertelt op de Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 30 jun 1678 in Vorden; is gestorven op 21 jan 1736 in Vorden.
    2. 578. Jan op Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 feb 1680 in Vorden; is gestorven op 17 dec 1752 in Steenderen; is begraven op 22 dec 1752 in Steenderen.
    3. 579. Albertine op Tiggelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 aug 1682 in Vorden.
    4. 580. N.N. Tigelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 aug 1690 in Vorden.

  100. 287.  Cornelia van der Reijen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Adrianus5, 45.Hendrick4, 13.Karel3, 3.Herr2, 1.Angelina1) is geboren in 1735 in Oosterhout; is gestorven in 1788 in Oosterhout.

    Cornelia is getrouwd met Cornelis Adriaen Anthonisse in 1756 (Civil) in Oosterhout. Cornelis is geboren in in Baarle-Hertog, Belgi. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Cornelia is getrouwd met Bernardus Speekenbrink in 1760 (Civil) in Oosterhout. Bernardus (zoon van Nicolaus Bernardi Speekenbrink en Maria Aertse Arnoldi Baerten) is geboren in 1727 in Oosterhout; is gedoopt in 1727 in Oosterhout; is gestorven in 1795 in Oosterhout. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 581. Adrianus Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1778 in Oosterhout; is gestorven in 1863 in Breda.

  101. 288.  Leonardus Franciscus Johanna Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Antonius5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1912 in Breda; is gestorven in 1988 in Breda; is gecremeerd in 1988 in Breda.

    Leonardus is getrouwd met Cornelia Johanna Maria Vermeulen in 1939 (Civil) in Ginneken ca. Cornelia (dochter van Constantinus Antonius Johannes Vermeulen en Adriana Johanna Cornelia Veraart) is geboren in 1912 in Ginneken; is gestorven in 1982 in Breda; is gecremeerd in 1982 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  102. 289.  Maria Francisca Adriana Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Antonius5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1915 in Breda; is gestorven in 1999 in Breda; is gecremeerd in 1999 in Breda.

    Maria is getrouwd met Jacobus van Elewout in 1942 (Civil) in Breda. Jacobus (zoon van Johannes Jacobus Martinus van Elewout en Anna Maria van Wirken) is geboren in 1916 in Breda; is gestorven in 1993 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  103. 290.  Ludovicus Lambertus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Antonius5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1916 in Breda; is gestorven in 1916 in Breda.

  104. 291.  Petrus Franciscus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Antonius5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1916 in Breda; is gestorven in 1916 in Breda.

  105. 292.  Petrus Franciscus Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Antonius5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1917 in Breda; is gestorven in 2011 in Middelburg; is begraven in 2012 in Middelburg.

    Petrus is getrouwd met Cornelia Maria Smit [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 582. Marie Antonetta Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1951 in Middelburg; is gestorven in 1972 in Middelburg; is begraven in Middelburg.

  106. 293.  Adriana Maria Petronella Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Antonius5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1925 in Breda; is gestorven in 2003 in Breda; is gecremeerd in 2003 in Breda.

    Adriana is getrouwd met Gerardus Jacobus Petrus van Rumund in 1946 (Civil) in Breda. Gerardus (zoon van Hubertus Petrus van Rumund en Maria van Steen) is geboren in 1921 in Ginneken en Bavel NB; is gestorven in 1993 in Breda; is begraven in 1993 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  107. 294.  Geertruida Adriana Barbara Schalk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (118.Barbara5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1914 in Heerlen; is gestorven in 2005 in Breda.

    Geertruida is getrouwd met Bertus Koppijn in Ja, datum echter onbekend (Civil), en is gescheiden van. Bertus is geboren in in Amsterdam; is gestorven op 27 dec 1970; is begraven in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  108. 295.  Leonarda Louisa Schalk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (118.Barbara5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1916 in Semarang, Nederlands Indi; is gestorven in 2008; is begraven in Breda.

  109. 296.  Adriana Anthonia Johanna Schalk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (118.Barbara5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1921 in Soerakarta, Nederlands Indi; is gestorven in 1994 in Heerlen; is begraven in 1994 in Heerlen.

    Adriana is getrouwd met Klaas Ijkema in 1951 (Civil) in Davos, Graub. Klaas (zoon van Siebold Ykema en Antje Mayer) is geboren in 1925 in Oudehaske, Haskerland (Fr); is gestorven in 2005 in Heerlen; is gecremeerd in 2005 in Heerlen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  110. 297.  Hermanus Gerardus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (120.Gerardus5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1934 in Breda; is gestorven in 2005 in Breda.

    Hermanus is getrouwd met in 1961 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 583. Gerardus Johannes Herman Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1962 in Breda; is gestorven in 2001 in Breda.

  111. 298.  doodgeboren Abels Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (122.Maria5, 46.Leonardus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1929 in Breda; is gestorven in 1929 in Breda.

  112. 299.  Adriana Cornelia Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Antonius5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1908 in Breda; is gestorven in 1995 in Rotterdam.

    Adriana is getrouwd met Franciscus Johannes Degenaar in 1930 (Civil) in Rotterdam. Franciscus (zoon van Johannes Franciscus Andreas Degenaar en Antonia Hendrika Helleman) is geboren in 1902 in Rotterdam; is gestorven in 1978 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  113. 300.  Ludovicus Cornelis Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Antonius5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1910 in Breda; is gestorven in 1990 in Rotterdam.

    Ludovicus is getrouwd met Jacoba Elizabeth Sanders in 1936 (Civil) in Rotterdam. Jacoba (dochter van Adrianus Johannes Sanders en Tona Vollemans) is geboren in 1914 in Rotterdam; is gestorven in 1992 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  114. 301.  Cornelis Franciscus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Antonius5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1911 in Breda.

    Cornelis is getrouwd met E.C. Hamel [Gezinsblad] [Familiekaart]


  115. 302.  Franciscus Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Antonius5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1913 in Rotterdam; is gestorven in 2002 in Rotterdam.

    Franciscus is getrouwd met Jannetje Groen [Gezinsblad] [Familiekaart]


  116. 303.  Cornelia Adriana Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Antonius5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1914 in Rotterdam; is gestorven in 1983 in Rotterdam.

    Cornelia is getrouwd met Pieter Hoek in 1934 (Civil) in Rotterdam. Pieter (zoon van Johannes Cornelis Vink en Sophia Maria Hoek) is geboren in 1912 in Rotterdam; is gestorven in 2000 in Capelle a/d IJssel. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  117. 304.  Maria Jacoba Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Antonius5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1916 in Rotterdam; is gestorven in 1992 in Capelle a/d IJssel.

    Maria is getrouwd met Jozeph Schotmans in 1934 (Civil) in Rotterdam, en is gescheiden van in 1939 in Rotterdam. Jozeph (zoon van Jan Willem Schotmans en Jenneke Wareman) is geboren in 1912 in Rotterdam; is gestorven in 1940 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Maria is getrouwd met Willem Pieter Leeflang in 1946 (Civil) in Rotterdam, en is gescheiden van in 1952 in Rotterdam. Willem is geboren in 1899 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Maria is getrouwd met Willem Padberg in 1954 (Civil) in Rotterdam. Willem (zoon van Guillaume Padberg en Louisa Augustina Wouters) is geboren in 1916 in Roosendaal en Nispen (NB); is gestorven in 1988 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  118. 305.  Antonius Petrus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Antonius5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1)

    Antonius is getrouwd met [Gezinsblad] [Familiekaart]


  119. 306.  N.N. Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Antonius5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1921 in Rotterdam; is gestorven in 1921 in Rotterdam.

  120. 307.  Cornelia Maria Elizabeth ter Beek Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (127.Maria5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1)

  121. 308.  Adrianus Cornelis Broekaart Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (128.Elisabeth5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1)

    Adrianus is getrouwd met [Gezinsblad] [Familiekaart]


  122. 309.  Ludovicus Cornelis Marie Broekaart Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (128.Elisabeth5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1)

  123. 310.  Pieter Hermanus Broekaart Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (128.Elisabeth5, 47.Ludovicus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1)

    Pieter is getrouwd met [Gezinsblad] [Familiekaart]


  124. 311.  Josephus Hendrikus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Adrianus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1922 in Breda; is gestorven in 2011 in Amersfoort; is begraven in 2011 in Amersfoort.

    Josephus is getrouwd met in 1949 (Civil) in Harderwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  125. 312.  Henricus Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Adrianus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1924 in Breda; is gestorven in 2000 in Loon op Zand.

    Henricus is getrouwd met Johanna Adriana Maria Vermunt [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 584. Maria Antoinetta Johanna Theresia Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1953 in Loon op Zand; is gestorven in 1957 in Kaatsheuvel.
    2. 585. Antoinetta Maria Theresia Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 586. Johanna Adriana Maria Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  126. 313.  Johannes Leonardus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Adrianus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1925 in Breda; is gestorven in 1986 in Montpellier, Fr; is begraven in Diemen.

    Johannes is getrouwd met in 1953 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  127. 314.  Cornelis Marinus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Adrianus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1927 in Breda; is gestorven in 2003 in Breda; is gecremeerd in 2003 in Breda.

    Cornelis is getrouwd met in 1956 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  128. 315.  Josephus Cornelis Johannes Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Johannus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1929 in Breda; is gestorven in 1989 in Knokke-Heist (Belgi; is begraven in 1989 in Oss.

    Josephus is getrouwd met in 1953 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  129. 316.  Anna Barbara Maria Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Johannus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1930 in Breda; is gestorven in 2014 in Breda; is gecremeerd in 2014 in Breda.

    Anna is getrouwd met Marinus van Son in 1957 (Civil) in Breda. Marinus (zoon van Johan van Son en Maria Laarhoven) is geboren in 1929 in Breda; is gestorven in 2000 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  130. 317.  Barbara Dymphna Catharina Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Johannus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1932 in Breda; is gestorven in 2014 in Etten-Leur.

    Barbara is getrouwd met Johannes Hubertus Godfried Postelmans in 1953 (Civil). Johannes (zoon van Johannes Hubertus Postelmans en Gertruda Elisabeth Clerx) is geboren in 1931 in Breda; is gestorven in 2013 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  131. 318.  Cornelis Johannes Maria Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (133.Leonardus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1934 in Ginneken; is gestorven in 1985 in Warmond.

    Cornelis is getrouwd met Gerry Jantina Bennink in 1962 (Civil) in Warnsveld. Gerry (dochter van Hendrik Wilhelm Bennink en Jentiena Wijngaarden) is geboren in 1930 in Borculo; is gestorven in 1964 in Warnsveld. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 587. Yolanda Melania Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 588. Harry Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Cornelis is getrouwd met in 1967 (Civil) in Alphen ca NB. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 587. Yolanda Melania Cornelis Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 588. Harry Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  132. 319.  Maria Elisabeth Antonia Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (133.Leonardus5, 52.Josephus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1942 in Breda; is gestorven in 1980 in Prinsenbeek.

    Maria is getrouwd met in 1967 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  133. 320.  Adrianus Mathias Marie Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (141.Adrianus5, 53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1937 in Ginneken (Moederheil); is gedoopt in 1937 in Breda (H. Barbara); is gestorven in 2003 in Breda; is begraven in 2003 in Breda.

    Adrianus is getrouwd met in 1963 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  134. 321.  Wilhelmus Antonius Maria Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (141.Adrianus5, 53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1) is geboren in 1940 in Ginneken (Moederheil); is gedoopt in 1940 in Breda (OLV ten Hemelop..); is gestorven in 1997 in Breda; is gecremeerd in 1997 in Breda.

  135. 322.  Antonius Wilhelmus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (141.Adrianus5, 53.Adrianus4, 16.Elisabetha3, 5.Joannes2, 1.Angelina1)

    Antonius is getrouwd met Antonia Johanna Elisabeth Dekkers [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 589. Olaf Frederikus Martinus Adrianus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 590. Armgard Catharina Maria Louisa Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  136. 323.  Henders Tiggelerije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (148.Bertelt5, 60.Jan4, 21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 01 mei 1707 in Vorden; is gestorven op 03 nov 1786 in Vorden; is begraven op 07 nov 1786 in Vorden.

    Henders is getrouwd met Berent Priesterinck in 1736 (Civil) in Steenbergen. Berent (zoon van Jan Priesterinck en N.N. Derksen) is gedoopt op 07 dec 1704 in Zelhem; is gestorven op 24 mei 1751 in Vorden; is begraven op 28 mei 1751 in Vorden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 591. Janna Berents Priesterink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 17 aug 1738 in Vorden; is gestorven op 04 feb 1774 in Almen; is begraven op 11 feb 1774 in Almen.
    2. 592. Barteld (Barent) Tijchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 dec 1741 in Vorden; is gestorven op 08 mrt 1802 in Ruurlo; is begraven op 13 mrt 1802 in Ruurlo.
    3. 593. Derksken Priesterink (Tichelman)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1743 in Vorden; is gedoopt in 1743 in Vorden; is gestorven in 1820 in Vorden, buurtschap Veldwijk.
    4. 594. Harmina Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 aug 1747 in Vorden; is gestorven op 03 dec 1809 in Vorden; is begraven op 07 dec 1809 in Vorden.

    Henders is getrouwd met Jan Wonnink in 1752 (Civil) in Vorden. Jan (zoon van W. Jan Soerink, zoon van Adriaen Cornelis Peter Nouts, zoon van Andries van der Pluijm, zoon van N.N. Rohde, zoon van W. Jan Soerink) is geboren in 1734; is gestorven in 1804 in Vorden; is begraven in 1804 in Vorden. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  137. 324.  Janna Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (148.Bertelt5, 60.Jan4, 21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 14 jul 1709 in Vorden.

  138. 325.  Jan Tiggelerij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (148.Bertelt5, 60.Jan4, 21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 23 mrt 1710 in Vorden; is begraven op 12 jul 1792 in Zwolle.

    Jan is getrouwd met Johanna Hofsteede in 1738 (Civil) in Zwolle. Johanna (dochter van Jan Hofstede en Aeltje Brouwers) is gedoopt op 29 jan 1713 in Zwolle. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 595. Maria Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1738 in Zwolle; is gedoopt in 1738 in Zwolle; is gestorven in 1738 in Zwolle.
    2. 596. N.N. Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1739 in Zwolle; is gestorven in 1739 in Zwolle.
    3. 597. Jan Baptist Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 jun 1740 in Zwolle; is begraven op 22 aug 1799 in Zwolle.
    4. 598. Bartholomeus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 jul 1742 in Zwolle; is gestorven op 26 jun 1743 in Zwolle.
    5. 599. Aleida Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 dec 1743 in Zwolle; is gestorven op 26 nov 1810 in Zwolle.
    6. 600. Bartholomeus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1745 in Zwolle; is gedoopt in 1745 in Zwolle; is gestorven in 1747 in Zwolle.
    7. 601. Jacobus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1746 in Zwolle; is gedoopt in 1746 in Zwolle; is gestorven in 1747 in Zwolle.
    8. 602. Bartholomeus Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1748 in Zwolle; is gedoopt in 1748 in Zwolle.
    9. 603. Helena Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1750.
    10. 604. Jacobus Tighelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1750 in Zwolle; is gedoopt in 1750 in Zwolle; is gestorven in 1817 in Heusden.
    11. 605. Jacoba Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1752 in Zwolle; is gedoopt in 1752 in Zwolle; is gestorven in 1752 in Zwolle.
    12. 606. Maria Anna Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1754 in Zwolle; is gedoopt in 1754 in Zwolle; is begraven in 1754 in Zwolle.

  139. 326.  Garrit Tiglerije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (148.Bertelt5, 60.Jan4, 21.Bartolt3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 04 jun 1713 in Vorden; is begraven op 05 jan 1789 in Schoonhoven.

    Garrit is getrouwd met Anna Coppels in 1747 (Civil) in Schoonhoven. Anna (dochter van Jan Barentsz. Scholten (Schulten) en Hendersken Geerlichs) is gedoopt op 15 okt 1719 in Vorden; is begraven op 01 mei 1800 in Vianen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 607. Bartel Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 17 nov 1748 in Schoonhoven; is begraven op 29 nov 1748 in Schoonhoven.
    2. 608. Hendricus Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 jan 1752 in Schoonhoven.
    3. 609. Johanna Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 apr 1753 in Schoonhoven; is begraven op 20 sep 1785 in Schoonhoven.

    Gezin/Partner: Anna van Geerlingberde. Anna is begraven op 30 apr 1800 in Vianen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 610. Bartholomeus Tichelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 okt 1749 in Schoonhoven; is gestorven op 03 aug 1825 in Vianen.

  140. 327.  Maria Joanna Speekenbrink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Adrianus5, 61.Cornelia4, 22.Adrianus3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in in Breda; is gedoopt op 16 sep 1810 in Breda; is gestorven op 26 jun 1844 in Breda.

    Maria is getrouwd met Joannes Leonardus Jacobus Tiggelman in 1836 (Civil) in Breda. Joannes (zoon van N.N. N.N. en Helena Tighelman) is geboren in 1806 in Heusden; is gedoopt in 1806 in Heusden; is gestorven in 1886 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 611. Adrianus Johannes Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1837 in Breda; is gestorven in 1882 in Breda.
    2. 612. Anna Cornelia Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1840 in Breda.
    3. 613. Adriana Josephina Tiggelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1844 in Breda; is gestorven in 1844 in Breda.

  141. 328.  Bernardus Wilhemus Speekenbrink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Adrianus5, 61.Cornelia4, 22.Adrianus3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1813 in Breda; is gestorven in 1864 in Breda.

    Bernardus is getrouwd met Anna van Alphen in 1840 (Civil) in Breda. Anna (dochter van Arnoldus van Alphen en Johanna Blomme) is geboren in 1813 in Breda; is gestorven in 1890 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 614. Josephus Johannes Speekenbrink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Breda; is gestorven in 1940 in Breda.

  142. 329.  Willem Speekenbrink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Adrianus5, 61.Cornelia4, 22.Adrianus3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1814 in Breda.

  143. 330.  Anna Cornelia Speekenbrink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Adrianus5, 61.Cornelia4, 22.Adrianus3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1815 in Breda.

    Anna is getrouwd met Johannes Theodorus van Alphen in 1841 (Civil) in Breda. Johannes (zoon van Arnoldus van Alphen en Joanna Blom) is geboren in 1815 in Breda; is gestorven in 1850. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  144. 331.  Johannes Josephus Speekenbrink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Adrianus5, 61.Cornelia4, 22.Adrianus3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1817 in Breda; is gestorven in 1897 in Breda.

    Johannes is getrouwd met Adriana van Dirven in 1843 (Civil) in Breda. Adriana (dochter van Nicolaas Dirven en Maria van Tilburg) is geboren in 1814 in Breda; is gestorven in 1852 in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Johannes is getrouwd met Petronella Beljaars in 1853 (Civil) in Breda. Petronella (dochter van Antonie Andries Beljaars en Catrina Visseren) is geboren in 1815 in Hooge en Lage Zwaluwe. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  145. 332.  Johanna Speekenbrink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Adrianus5, 61.Cornelia4, 22.Adrianus3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1827 in Breda.

  146. 333.  Hendrick Cauwenberchs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (153.Jenneken5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1595 in Tilburg.

    Hendrick is getrouwd met Mayken Melis in (Civil) in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 615. Jacobus Cauwenberghs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1630 in Goirle.

  147. 334.  Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (154.Herr5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1905 in Rotterdam.

    Joseph is getrouwd met Mathilde Henriette Dupont in 1938 (Civil) in Rotterdam. Mathilde is geboren in 1906 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 616. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.

  148. 335.  Hendrik Jan Saalmink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (154.Herr5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Hendrik is getrouwd met Janna Tiggelmans in 1751 (Civil) in Zeddam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  149. 336.  Hendrick Jan Peter Papenbrugs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (154.Herr5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 617. Mathilda Catharina Terbrugge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1844 in Velp (Ge); is gestorven in 1844 in Velp (Ge).
    2. 475. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.
    3. 618. Bartolt op de Tichelerie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1601; is gestorven in 1677.
    4. 434. Adrianus Cornelisz van der Reijen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 616. Cathelijn Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1580.

  150. 337.  Karel Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (154.Herr5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Karel is getrouwd met Dora Kreyns in 1933 (Civil) in Breda. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 381. Hendrick Jan Peter Papenbrugs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  151. 338.  Wilhelmus van Breda Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (155.Johanna5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1760 in Oisterwijk; is gestorven in 1815 in Nuenen.

    Wilhelmus is getrouwd met Francisca Janssens in 1799 (Civil) in Oisterwijk. Francisca (dochter van Jan Jansen en Catharina Roestenburg) is begraven op 12 feb 1808 in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 619. Adrianus van Breda  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 01 mrt 1800 in Oisterwijk; is gestorven op 30 sep 1881 in Oisterwijk.
    2. 620. Johanna van Breda  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 jan 1802 in Oisterwijk; is gestorven op 19 jan 1853 in Oisterwijk.
    3. 621. Johannes van Breda  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1803.
    4. 622. Aldegondis van Breda  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1805.
    5. 623. Embertus van Breda  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1807.

  152. 339.  Dirck Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (156.Jacob5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Dirck is getrouwd met Anna Jan van Dooremalen in 1720 (Civil) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 624. Johanna Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 mrt 1721 in Oisterwijk.
    2. 625. Jan Baptist Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 08 mrt 1722 in Oisterwijk.
    3. 626. Aert Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jun 1723 in Oisterwijk.
    4. 627. Jacob Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 apr 1724 in Oisterwijk.
    5. 628. Maria Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 09 dec 1725 in Oisterwijk.
    6. 629. Frans Dirck van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 jul 1727 in Oisterwijk.

  153. 340.  Ijda Starts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (156.Jacob5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Ijda is getrouwd met Aert de Beer in 1420 (Reli). Aert (zoon van Wouter de Beer (sBeren), zoon van Wouter de Beer (sBeren) en Ermgaert N.N.) is geboren in 1390 in Tilburg; is gestorven in 1490. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  154. 341.  Nicolaas Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (156.Jacob5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Nicolaas is getrouwd met Jennemarie Joost Bartel de Bruijn in 1719 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 630. Jan Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 05 dec 1720 in Oisterwijk.
    2. 631. Jacoba Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 03 jul 1722 in Oisterwijk.
    3. 632. Judocus Nicolaas van Roessel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 okt 1724 in Udenhout.

  155. 342.  Ida Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (156.Jacob5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Ida is getrouwd met Cornelis van de Brekel in 1704 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 633. Laurentius Cornelis van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 feb 1705 in Oisterwijk (?).
    2. 634. Antonie van de Brekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 04 sep 1708; is begraven op 04 mei 1762.

  156. 343.  Jan Jacob van Roessel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (156.Jacob5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Jan is getrouwd met Josijna Antonis Joost van Iersel in 1711 (Reli) in Oisterwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  157. 344.  Antonius Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (159.Jan5, 62.Jacob4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1563.

    Gezin/Partner: Jenneke Oomen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 635. Jacobus Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1590.

  158. 345.  Lijsbeth Adriaen Romboutsz Grauwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (160.Jenneke5, 65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1517.

    Gezin/Partner: Cornelis Peter Adriaen Oomen. Cornelis (zoon van Peter Adriaen Heyn Oomen en Adriana Gijsbregt) is gedoopt op 06 okt 1487 in Oosterhout; is gestorven na 1574. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 636. Cornelis Jan Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1531; is gestorven in 1585.
    2. 637. Wouter Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1539 in Princenhage.
    3. 638. Lenaert Cornelis Peter Adriaen Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1539.
    4. 639. Peter Cornelis Peter Adriaen Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1541 in Prinsenhage; is gestorven in 1583.
    5. 640. Anthonis Cornelisz. Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1541; is gestorven in 1576.
    6. 641. Jan Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1555.
    7. 642. Marie Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1556.
    8. 643. Adriana Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1558.
    9. 644. Anneke Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1558.
    10. 645. Adriaen Oomen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1585.

  159. 346.  Rombout Adriaen Grauwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (160.Jenneke5, 65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1519.

  160. 347.  Maria Adriaen Rombout Schrauwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (160.Jenneke5, 65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1519; is gestorven in 1566.

    Gezin/Partner: Cornelis Jacop Wouter Leijten. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  161. 348.  Richardus van der Pluijm Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (162.Catharina5, 65.Jan4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1824 in Breda; is gestorven in 1889 in Rotterdam.

    Richardus is getrouwd met Elisabeth Tighelman in 1852 (Civil) in Rotterdam. Elisabeth (dochter van Johannes Hendriks Tighelman en Elisabeth Maas) is geboren in 1820 in Nijmegen; is gestorven in 1885 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 646. Catharina Elisabeth van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Rotterdam; is gestorven in 1854 in Rotterdam.
    2. 647. Helena Antonetta van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Rotterdam; is gestorven in 1854 in Rotterdam.
    3. 648. Richardus Leonardus van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Rotterdam; is gestorven in 1878 in Rotterdam.
    4. 649. Leonardus Antonius van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1858 in Rotterdam; is gestorven in 1861 in Rotterdam.
    5. 650. Carolina Petronella van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862 in Rotterdam; is gestorven in 1940 in 's Gravenhage; is gecremeerd in 1940.
    6. 651. Leonardus Franciscus van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862 in Rotterdam; is gestorven in 1862 in Rotterdam.
    7. 652. Leonardus Antonius van der Pluijm  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1864 in Rotterdam; is gestorven in 1865 in Rotterdam.

  162. 349.  Barbara Elisabeth Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Dominus5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1952 in Remscheid, Duitsland; is gestorven in 2010 in Venlo.

    Barbara is getrouwd met in 1973 (Civil) in Venlo, en is gescheiden van in 1989 in Venlo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Barbara is getrouwd met in 1991 (Civil) in Venlo, en is gescheiden van in 1999 in Venlo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  163. 350.  Willem Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Dominus5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1662.

    Willem is getrouwd met Adriana Jan Gijsbert van de Loo in 1687 (Reli) in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 653. Petrus Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 654. Maria Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 655. Jan Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 656. Maria Willem Peter Mutsaerts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  164. 351.  Maria Elizabeth Pagie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Dominus5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1825 in Dirksland.

    Maria is getrouwd met Abraham de Klaas in 1845 (Civil) in Middelharnis. Abraham (zoon van Ewoud de Klaas en Maria Tiggelman) is geboren in 1805 in Oude Tonge. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  165. 352.  Petronella Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Dominus5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Adriaen Hoevenaers. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 657. Maria Adriaan Hoevenaers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is begraven op 11 jan 1777 in Tilburg.
    2. 658. Jan Adriaan Hoevenaers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 659. Peter Adriaan Hoevenaers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  166. 353.  Maria Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Dominus5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  167. 354.  Peter Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Dominus5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  168. 355.  Adriana Maria Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Dominus5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  169. 356.  Jan Peter Mutsaerts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (166.Dominus5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  170. 357.  Anthonius Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Lysbeth5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1493; is gestorven in 1567.

    Gezin/Partner: Cathelijn Papenbrugs. Cathelijn (dochter van Joseph Adriaan Victor Johannes Rohde en Mathilde Henriette Dupont, dochter van Adriaan Laarhoven, dochter van Peter op Leunekerie, dochter van N.N. Minatschader, dochter van Henric Nouts, dochter van Hendrick Jan Peter Papenbrugs) is gestorven in 1580. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 546. Jacob Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    2. 547. Hendrick Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 548. Adriaen Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 549. Jan Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    5. 550. Wouter Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    6. 551. Anthonis Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.
    7. 552. Margriete Lips  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1580.

  171. 358.  Jan Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Lysbeth5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  172. 359.  Maria Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Lysbeth5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  173. 360.  Rombout Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Lysbeth5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  174. 361.  Jacob Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Lysbeth5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Heylwich van Coudelaer. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  175. 362.  Cornelis Lips Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (168.Lysbeth5, 66.Wouter4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

  176. 363.  Johannes Arnoldus Maria Rohde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (176.Manut5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in in Zuid-Schermer (NH).

    Gezin/Partner: Cornelia Gerarda Anna Maria Jozefina Baltus. Cornelia is geboren in in Alkmaar (NH). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 660. Rens Nicolaas Wouter Johannes Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Spierdijk (NH).
    2. 661. Cornelis Johannes Gerardus Maria Rohde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Spierdijk (NH).

  177. 364.  Minatschader De Monasterio Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (176.Manut5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 662. Hermann Peder  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 394. N.N. Minatschader  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 663. Adrianus Wouter Schoot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is begraven op 20 jun 1700 in Weelde (Belgi.
    4. 455. Peterke Pulskens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 475. DeNijs van Schie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven na 1549.

  178. 365.  Gertrudis Onckels Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (176.Manut5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.

    Gertrudis is getrouwd met Leendert Tigchelman in 1846 (Civil) in Venlo. Leendert (zoon van Abraham Tiggelman en Anna Leenderts van Putten) is geboren in 1813 in Herkingen; is gestorven in 1897 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 664. Maria Anna Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1847 in Venlo; is gestorven in 1937 in Oosterbeek.
    2. 665. Hendrika Wilhelmina Francisca Tigchelmans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1849 in Venlo; is gestorven in 1930 in Maastricht.
    3. 666. Anna Margaretha Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1850 in Venlo.
    4. 667. Anna Maria Hubertina Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1852 in Venlo; is gestorven in 1938 in Den Haag?.
    5. 668. Jan Hendrik Hubert Tigchelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1854 in Venlo; is gestorven in 1924.
    6. 669. Mechtildis Gertrudis Hebertina Tigelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1858 in Venlo; is gestorven in 1936 in Utrecht.
    7. 670. Andries Carel Hubert Tighelman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1860 in Venlo; is gestorven in 1924 in Maastricht.

  179. 366.  Cornelius Donders (Beren) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (177.Peterke5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 29 aug 1616 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.

  180. 367.  Anna Donders (Beren) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (177.Peterke5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 02 aug 1620 in Tilburg; is gestorven vóór 1626.

  181. 368.  Petrus Donders (Beren) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (177.Peterke5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is gedoopt op 29 okt 1623 in Tilburg; is begraven op 04 feb 1671 in Tilburg.

    Petrus is getrouwd met Mechteld Emmen in 1674 (Civil). Mechteld (dochter van Jannes de Jonge en Femmigje de Jong, dochter van Jan Beens, dochter van Peter brekelmans, dochter van Wouter Aen den Couwenbergh, dochter van Adriaan Aart Gevert van Doirn, dochter van Jan Emmen) is begraven op 01 mei 1693 in Tilburg. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 671. Adriana Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 aug 1660 in Tilburg.
    2. 672. Hubertus Donders (Beren)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 sep 1661 in Tilburg; is gestorven vóór 1714.

  182. 369.  Arij Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (178.Pieternella5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1852 in Den Bommel; is gestorven in 1852 in Den Bommel.

  183. 370.  Cornelis Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (178.Pieternella5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1856 in Den Bommel; is gestorven in 1857 in Den Bommel.

  184. 371.  Adrianus Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (178.Pieternella5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1862 in Den Bommel; is gestorven in 1862 in Den Bommel.

  185. 372.  Cornelis Tiggelman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (178.Pieternella5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1864 in Den Bommel.

    Cornelis is getrouwd met Ella M. Warren in 1901 (Civil) in Kent County, MI, USA. Ella (dochter van Wm H Warren en Catharine Brower) is geboren in 1860 in Michigan; is gestorven in 1904 in Kent County, MI, USA. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Cornelis is getrouwd met Mattie Bogard in 1910 (Civil) in Kent County, MI, USA. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  186. 373.  levenloos Simons Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (179.Cornelis5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1948 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1948 in 's-Gravenhage.

  187. 374.  Bartholomeus Sijmons Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (179.Cornelis5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1640 in Gilze; is gestorven in 1720 in Gilze.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 673. Sijmon Meeus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1670 in Gilze; is gestorven in 1747 in Gilze.
    2. 474. Willem Santbergen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 457. Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1428.
    4. 674. Maria Roti (Rotti) (Rothi)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 09 jan 1732 in Tilburg.
    5. 675. Willem op Pelskam  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1659.

  188. 375.  Adriaen Cornelis Peter Nouts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (179.Cornelis5, 67.Anthonis4, 23.Cathelijn3, 6.Hendrick2, 1.Angelina1) is geboren in 1460.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 424. Gertrudis Onckels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1823 in Venlo; is gestorven in 1892 in Venlo.
    2. 676. Jan Wonnink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1734; is gestorven in 1804 in Vorden; is begraven in 1804 in Vorden.
    3. 456. Pieternella de Reus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1829 in Ooltgensplaat; is gestorven in 1867 in Den Bommel.
    4. 380. Jenneke Adriaen Cornelis Peter Nouts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1491; is gestorven in 1556.